Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Tomasz Chodkiewicz - Osobowość Flotowa wg Fleet Derby 2017

Aktualności

Tomasz Chodkiewicz został uhonorowany prestiżowym tytułem „Osobowość Flotowa” w VI edycji Plebiscytu Fleet Derby.

 

Celem plebiscytu jest prezentacja oraz promocja osób, produktów i usług flotowych związanych z polskim rynkiem. Statuetki Fleet Derby są przyznawane corocznie w kilkunastu różnych kategoriach. Dzięki trwającemu pół roku plebiscytowi jest możliwe poznanie i porównanie dostępnych na polskim rynku aktualnych ofert flotowych, a także zapoznanie się z sylwetkami menedżerów związanych z branżą flotową. O tym, komu przypadnie laur zwycięstwa i statuetka Fleet Derby decydują przedstawiciele branży flotowej poprzez głosowanie internetowe na www.fleetderby.pl.

 

 

W tegorocznej edycji plebiscytu, zostało zgłoszonych: 66 produktów i usług flotowych, 39 osobowości oraz 6 ekologicznych flot. Głosowanie w Plebiscycie trwało od stycznia do czerwca 2017 roku. Oddano ponad 76 tysięcy ważnych głosów.

Plebiscyt odbywa się on-line za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl. Każdy menedżer flotowy, który zarządza pakiem aut firmowych, a także przedstawiciel firm z sektora Car Fleet Management (CFM) może zapoznać się z charakterystyką prezentowanych osób, produktów i usług oraz oddać jeden głos w danej kategorii.

 

Głosującymi w Plebiscycie są: fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management oraz partnerzy biznesowi.

 

Głosowanie w kategorii „Osobowość Flotowa” odbywa się na osobę, która w swojej pracy zawodowej na stanowisku dyrektora, kierownika czy szefa sprzedaży flotowej w koncernie lub w firmie będącej dostawcą usług flotowych wyróżnia się charyzmą, osobowością, wynikami zawodowymi oraz szczególnym uznaniem wśród klientów.

Kandydatów nominuje redakcja magazynu Fleet. Kandydaci mogą być także zgłaszani przez firmy. Kandydat, który uzyska największą liczbę głosów zostaje wyróżniony statuetką „Fleet Derby 2017 – Osobowość Flotowa”. W tegorocznej edycji ten prestiżowy tytuł przypadł Tomaszowi Chodkiewiczowi.

 

Tomasz Chodkiewicz z Grupą PSA związany jest od 2010 roku, kiedy to objął funkcję Dyrektora Handlowego w Peugeot Polska. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży do Firm Peugeot, Citroën, DS Automobiles.

Karierę rozpoczął w branży motoryzacyjnej w 1999 roku we Fiat Auto Poland, zdobywając doświadczenie w dziale sprzedaży specjalnej i flotowej, budowaniu sieci sprzedaży samochodów używanych i koordynacji sprzedaży przez sieć dealerską, następnie pełniąc funkcję Dyrektora Sprzedaży Marki Fiat, Lancia, Alfa Romeo i Abarth.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa, żonaty, ojciec dwóch córek, w wolnych chwilach aktywny uczestnik maratonów, ultra maratonów i triathlonów.

W tegorocznej edycji Plebiscytu Fleet Derby Grupa PSA została jeszcze nagrodzona w dwóch innych kategoriach:

  • Najlepszy produkt, usługa flotowa w kategorii – Ekologia

W tej kategorii zwyciężył silnik PureTech – trzycylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy Citroën, Peugeot i DS, który właśnie zdobył międzynarodowy tytuł

Silnika Roku po raz trzeci z rzędu!

  • Najlepszy samochód w kategorii – mały samochód dostawczy

W tej kategorii zwyciężył Citroën Berlingo VAN.

Kontakt dla mediów:

Dorota Kozłowska

dorota.kozlowska@peugeot.com

PR Manager Peugeot

Tel.: 22 44 42 114

Tel kom.: 507 008 185

Tomasz Mucha

tomasz.mucha@citroen.com

PR Manager Citroën i DS

Tel.: 22 44 42 105

Tel kom.: 518 018 211