SKIP TO CONTENT

Obsługa posprzedażna PEUGEOT

Obsługa posprzedażna PEUGEOT

SERWISOWANIE

Konserwacja, naprawy, serwis... Odkryj usługi oferowane przez PEUGEOT i szereg dostępnych opcji.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

Gwarancja i ubezpieczenie: zapoznaj się z warunkami gwarancji i ubezpieczenia, jakie PEUGEOT oferuje dla swoich pojazdów. 
ORYGINALNE AKCESORIA PEUGEOT
Odkryj pełną gamę akcesoriów oferowanych przez PEUGEOT. Uzyskaj więcej informacji o ofertach akcesoriów PEUGEOT.
CZĘŚCI ZAMIENNE
PEUGEOT oferuje szeroką gamę części zamiennych do Twojego PEUGEOT: oryginalne części producenta, standardowe części zamienne, części do samochodów starszych niż trzy lata i inne.
APLIKACJE I MAPY
Odkryj aplikacje PEUGEOT dostępne na Twojego smartfona oraz aktualizacje oprogramowania dla Twojego pojazdu.
ROZSZERZONY PROTOKÓŁ SANITARNY 
PRACA AUTORYZOWANYCH SERWISÓW PEUGEOT PODCZAS EPIDEMII WIRUSA COVID-19

Autoryzowane Serwisy Peugeot robią wszystko, aby skutecznie prowadzić obsługę serwisową oraz naprawy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich swoich klientów. Świadczą również usługę Assistance w przypadku awarii auta. Zapewniają mobilność zarówno klientom flotowym, jak i indywidualnym, którzy muszą korzystać z samochodów.
Najważniejszym priorytetem jest teraz ochrona zdrowia naszych klientów oraz pracowników serwisów. Dlatego wszystkie Autoryzowane Serwisy Peugeot są do Waszej dyspozycji zachowując wszelkie środki ostrożności i wytyczne związane z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny. W przypadku gdy masz symptomy choroby, takie jak kaszel czy wysoka temperatura, prosimy o nie planowanie wizyty w serwisie, gdyż będzie miał on prawo do odmówienia wykonania usługi.
Robimy wszystko co możliwe, by chronić Twoje zdrowie i wszystkich naszych klientów oraz aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i mobilność.
Zadbaj o siebie i Twoich bliskich.


W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z najbliższym Autoryzowanym Serwisem Peugeot.


A w przypadku konieczności zapisania samochodu do serwisu zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności WIZYTA W SERWISIE ON-LINE.