SKIP TO CONTENT
Usługi

Odkryj nasze usługi

Szereg rozwiązań stworzonych dla Ciebie


Wspieramy Cię na każdym etapie życia samochodu dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie finansowania, ubezpieczenia oraz usługom posprzedażnym.

 

 

NASZE USŁUGI


Usługi PEUGEOT wspierają Cię na każdym etapie życia Twojego samochodu.

 

Finansowanie

Sfinansuj swojego PEUGEOT, korzystając z szerokiej gamy produktów finansowych dostępnych w Stellantis Financial Services.
Znajdź plan odpowiadający Twoim potrzebom, niezależnie od tego, czy szukasz leasingu, wynajmu czy kredytu.
 
Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Stellantis oferuje ochronę zaprojektowaną przez profesjonalistów z branży motoryzacyjnej dla Twojego nowego lub używanego samochodu.

 
 
 
Rozszerzona gwarancja i pakiety serwisowe

Zapoznaj się z naszymi pakietami rozszerzonej gwarancji i serwisu, aby znaleźć najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. 
Subskrybuj, aby uzyskać całkowity spokój ducha. 

Ładowanie

Proste, bezproblemowe, inteligentne: dzięki prostym i niedrogim rozwiązaniom do ładowania w domu łatwo naładujesz akumulator w swoim samochodzie.
 
 
Usługi łączności
 
Poruszaj się po drogach z łatwością dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych usług łączności. Bezpieczne, zabawne i przydatne, zabiorą Cię w niezapomniane miejsca.

 
Akcesoria

PEUGEOT oferuje szeroką gamę akcesoriów stworzonych przez inżynierów, którzy zaprojektowali Twój samochód. Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów, aby dostosować swojego PEUGEOT do swoich potrzeb.

Serwisowanie

Wysokiej klasy obsługa serwisowa bez wysiłku: doświadcz doskonałości w naszych serwisach dzięki bliskości i wiedzy naszych wykwalifikowanych doradców serwisowych i techników specjalnie przeszkolonych, aby dbać o Ciebie i Twój samochód.
Mobility

Meet your mobility needs with innovative offers. Build your fleet of vehicles with complete flexibility and a diverse range of cars available, ranging from 1 minute to 12 months.