SKIP TO CONTENT
Serwisowanie

SERWISOWANIE

 
Wysokiej klasy obsługa serwisowa bez wysiłku: doświadcz doskonałości w naszych serwisach dzięki bliskości i wiedzy naszych wykwalifikowanych doradców serwisowych i techników specjalnie przeszkolonych, aby dbać o Ciebie i Twojego PEUGEOT.
Usługi serwisowe Peugeota

 

 

Sercem naszych warsztatów PEUGEOT są nasi wysoko wykwalifikowani technicy. Możesz wykupić pakiet serwisowy dostosowany do Twoich potrzeb, aby nie martwić się o dodatkowe koszty. Z PEUGEOT możesz wyruszyć w drogę z całkowitym spokojem!
SERWIS MADE IN PEUGEOT

 

 

W serwisach PEUGEOT skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów marki.

Dzięki MyPeugeot możesz sprawdzić kiedy należy wykonać przegląd Twojego samochodu za pośrednictwem cyfrowej książeczki serwisowej.

 

Sprawdź również pakiety serwisowe oraz rozszerzoną gwarancję oferowane przez markę PEUGEOT.

Umów się na wizytę za pomocą kilku kliknięć i poproś o wycenę online w celu oszacowania kosztów. Dzięki serwisowi PEUGEOT ruszaj w drogę ze spokojem ducha!

 

 

Nasze usługi

 

 

Oferty dla WŁAŚCICIELI PEUGEOT

Dowiedz się wszystkiego o swoich ekskluzywnych ofertach PEUGEOT.

 

 

 
Pakiety spełniające wszystkie Twoje potrzeby

Aby zagwarantować najlepszy serwis Twojego samochodu, PEUGEOT oferuje pakiety części i robocizny all-inclusive. Od prostego przeglądu po wymianę oleju, w tym przegląd przed badaniem technicznym, wycieraczki czy szybę czołową, marka dopasuje się do Twoich potrzeb.
Rezerwacja online

Za pomocą kilku kliknięć wybierz najbliższy serwis i określ dokładną godzinę wizyty.
Serwis PEUGEOT dokłada wszelkich starań, aby zapewnić kontrolę lub naprawę Twojego samochodu.Aktualizacja map nawigacji
Twój system nawigacji wymaga zaktualizowanych map, aby działać optymalnie. Dlatego PEUGEOT sugeruje regularne ich aktualizowanie.


Kampanie przywoławcze

Kampanie przywoławcze dotyczą Twojego bezpieczeństwa lub zgodności Twojego samochodu z przepisami.
Jeśli problem dotyczy Twojego samochodu, powinieneś jak najszybciej skontaktować się z autoryzowaną stacją obsługi. Interwencje te przeprowadzane są bezpłatnie.

Części zamienne

Niezależnie od tego, czy Twój samochód wymaga okresowego serwisu, czy naprawy, możesz wybrać rodzaj części użytych w Twoim PEUGEOT. Dzięki opcjom dostosowanym do Twojego budżetu i preferencji jesteśmy pewni, że znajdziesz idealny asortyment części dla siebie.
 
Opony

Opony oferowane przez markę PEUGEOT muszą sprostać nie lada wyzwaniom! Dla Twojego bezpieczeństwa w naszych serwisach znajdziesz pełną ofertę: opony letnie, opony zimowe, opony wielosezonowe, duży wybór producentów, dostosowany do wieku Twojego samochodu i Twojego budżetu.
 
Certificate of conformity
 
Stellantis, parent company of Peugeot, provides you with a single site where you can obtain the necessary documents (or duplicates) for the registration or re-registration of your vehicle.

Części zamienne

Niezależnie od tego, czy Twój samochód wymaga okresowego serwisu, czy naprawy, możesz wybrać rodzaj części użytych w Twoim Peugeocie. Dzięki opcjom dostosowanym do Twojego budżetu i preferencji jesteśmy pewni, że znajdziesz idealny asortyment części dla siebie.
 
Opony

Opony oferowane przez markę Peugeot muszą sprostać nie lada wyzwaniom! Dla Twojego bezpieczeństwa w naszych serwisach znajdziesz pełną ofertę: opony letnie, opony zimowe, opony wielosezonowe, duży wybór producentów, dostosowany do wieku Twojego samochodu i Twojego budżetu.