SKIP TO CONTENT
Akcesoria

AKCESORIA

 
Spersonalizuj swój samochód, korzystając z szerokiej oferty oryginalnych akcesoriów.
Nasze usługi

 

 

PEUGEOT oferuje szeroką gamę oryginalnych akcesoriów zaprojektowanych specjalnie, aby uczynić Twój samochód jeszcze bardziej spersonalizowanym do Twoich potrzeb. Nasze oryginalne akcesoria powstają we współpracy z inżynierami, którzy zaprojektowali i wyprodukowali Twój samochód, więc zawsze masz pewność, że otrzymujesz najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i trwałości.


Wybór oryginalnych akcesoriów PEUGEOT oznacza:

  • Jakość i bezpieczeństwo: zaprojektowane zgodnie z najsurowszymi wymogami i normami technicznymi oraz testowane w najcięższych warunkach
  • Styl: doskonale zintegrowany ze stylem Twojego samochodu
  • Idealne dopasowanie i łatwość obsługi

Spraw, by Twój samochód pasował do Ciebie idealnie, dzięki oryginalnym akcesoriom PEUGEOT.

 

 

Nasze najpopularniejsze akcesoria

 

 

Bagażnik
Jeśli lubisz porządek w bagażniku swojego samochodu, nasza linia akcesoriów do bagażnika jest dla Ciebie. Wybieraj spośród niestandardowych mat i pojemników do bagażnika, siatek bagażowych i przegród, które idealnie pasują do Twojego PEUGEOT.
 
 
 
 
 
 

 
Systemy transportu
Jeśli jedziesz na wakacje lub uprawiasz sport, prawdopodobnie będziesz potrzebować więcej miejsca na przewożenie całego sprzętu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę haków holowniczych oraz akcesoriów do przewożenia rowerów, nart i innego sprzętu sportowego. Nasze oryginalne akcesoria zostały zaprojektowane i opracowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego PEUGEOT.
 

 
Akcesoria do samochodów elektrycznych
Dzięki nam ładowanie elektrycznego lub hybrydowego PEUGEOT typu plug-in jest łatwe, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży. W naszej ofercie znajdziesz kable do ładowania, adaptery i ładowarki ścienne, które zapewnią Ci elastyczne rozwiązanie do ładowania, którego potrzebujesz, gdziekolwiek jesteś.
 
 

 
Personalizacja wnętrza
Aby uczynić Twój czas na pokładzie jeszcze przyjemniejszym, opracowaliśmy gamę akcesoriów, które poprawią Twoje wrażenia z jazdy i komfort pasażerów. Odkryj naszą ofertę owiewek, dyfuzorów perfum, zasłon przeciwsłonecznych, pomocy przy parkowaniu i nie tylko. A jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, oferujemy szeroką gamę produktów do personalizacji zarówno wnętrza, jak i nadwozia Twojego PEUGEOT.