SKIP TO CONTENT
ASSISTANCE

USŁUGA PEUGEOT ASSISTANCE

Skorzystaj z usługi PEUGEOT Assistance w przypadku unieruchomienia Twojego samochodu (awaria lub wypadek). Uzyskaj pomoc w razie awarii lub jeśli Twój samochód został odholowany, co pozwoli Ci kontynuować podróż czy w razie potrzeby wrócić do domu.

Niektóre numery telefonów należy zawsze mieć przy sobie. Numer Peugeot Assistance jest właśnie jednym z nich. Usługa Peugeot Assistance obejmuje całą Polskę, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W ten sposób gwarantujemy Państwu spokój w każdych okolicznościach.

Peugeot Assistance to usługa dostępna dla wszystkich. Jeden telefon pod bezpłatny numer 0 800 22 24 24 na terenie Polski lub (00 48) 602 22 24 24i dostępny w Polsce i poza granicami kraju. Bez względu na markę samochodu, Peugeot Assistance jest do Państwa dyspozycji. Usługa bezpłatna dla użytkowników samochodów Peugeot na gwarancji.

Serwis efektywny w każdej sytuacji. W przypadku awarii samochodu, Peugeot Assistance działa natychmiast. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni świąteczne). Przedstawiają nam Państwo pojawiający się problem, my go analizujemy i wysyłamy technika z odpowiednio wyposażonym samochodem w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki gęstości punktów sieci Peugeot dokonujemy interwencji na terenie całej Polski.

Mogą Państwo korzystać z Peugeot Assistance również poza granicami Polski, dzwoniąc pod numer (00 48) 602 22 24 24i.

Specjaliści, na których mogą Państwo polegać. Dzięki Peugeot Assistance, korzystają Państwo z usług prawdziwych specjalistów. W przypadku awarii Państwa pojazdu, będącego na gwarancji, oferujemy:

  • Szybką interwencję mechanika wyposażonego w sprzęt i narzędzia niezbędne do usunięcia awarii.
  • Naprawę samochodu w większości przypadków na miejscu zdarzenia lub odholowanie do najbliższego Punktu Serwisowego Peugeot.

WEZWANIE POMOCY Z TWOJEGO SAMOCHODU

W razie wypadku, awarii lub incydentu skorzystaj z automatycznego połączenia alarmowego z lokalizacją geograficzną, aby uzyskać szybką i skuteczną pomoc drogową.

 

W przypadku zderzenia Twój samochód automatycznie dzwoni pod numer alarmowy bez żadnych wymaganych działań z Twojej strony. W przypadku awarii lub wypadku możesz skontaktować się z PEUGEOT Connect Assistance za pomocą przycisku z lwem.

APLIKACJA MYPEUGEOT

Ta bezpłatna aplikacja umożliwia stałe połączenie z pojazdem, zapewniając Ci wszystkie istotne informacje na bieżąco. Wystarczy szybka rejestracja online, aby uzyskać dostęp.