SKIP TO CONTENT
OFERTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

OFERTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Sieć serwisów Peugeot oferuje szeroką gamę części zamiennych, zgodną z wymogami technicznymi samochodu, gwarantując bezpieczeństwo, niezawodność i najwyższą jakość. W swojej ofercie proponuje:

 •        oryginalne części zamienne Peugeot, zwane MOPAR
 •        części zamienne regenerowane fabrycznie, SUSTAINERA
 •        części zamienne z gamy EUROREPAR

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE

Jakość oryginału, zapewniony spokój

Oryginalne Części Zamienne Peugeot, zwane MOPAR, opracowano biorąc pod uwagę wszystkie specyficzne wymagania techniczne każdego Peugeot. Tworzą one spójny zestaw elementów, które gwarantują bezpieczną i niezawodną jazdę.

Twój samochód, to nie są przypadkowo dobrane części. Jest to jednorodny i spójny zespół elementów, zaprojektowanych i zdefiniowanych przez samego konstruktora, aby zagwarantować jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność.

Ta doskonała zgodność części jest owocem kunsztu i doświadczenia firmy Peugeot, dlatego też Marka udziela swojej gwarancji na oryginalne części zamienne Peugeot zwane MOPAR .

 

Wyposażenie Państwa samochodu w Oryginalne Części Peugeot, zwane MOPAR, to pewność jego osiągów i trwałej niezawodności. Oryginalne Części Peugeot, zwane MOPAR, obejmują wszystkie główne elementy Państwa samochodu:

 • Nadwozie: pokrywa silnika, drzwi, zderzaki
 • Oświetlenie: reflektory, światła
 • Szyby
 • Układ hamulcowy: klocki, tarcze
 • Układ wydechowy
 • Amortyzatory
 • Sprzęgła
 • Filtry: oleju, powietrza, paliwa
 • Paski itd.

 

Oryginalne Części Peugeot, zwane MOPAR , opracowane od momentu powstania koncepcji pojazdu, gwarantują wysoką jakość. Dlatego zaleca się używanie ich w całym czasie jego eksploatacji.

CZĘŚCI ZAMIENNE FABRYCZNIE REGENEROWANE

OSZCZĘDNE I EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE SERWISOWANIA SAMOCHODÓW PEUGEOT

CZĘŚCI ZAMIENNE Z GAMY EUROREPAR

KORZYSTNA RELACJA JAKOŚCI DO CENY

EUROREPAR to uzupełniająca oferta Grupy Stellantis w zakresie części zamiennych, przeznaczona dla modeli Peugeot w wieku powyżej 3 lat, a także dla większości modeli samochodów innych marek. Odnosi znaczące sukcesy na rynku, dzięki potwierdzonej niezawodności, bogatemu asortymentowi i konkurencyjnym cenom.

Im starszy samochód, tym częściej potrzebuje on części zamiennych, a jego użytkownik - szukając oszczędności przy jego serwisowaniu – coraz chętniej sięga po ekonomiczne alternatywy.

Gama produktów EUROREPAR odpowiada na te wyzwania, ponieważ skierowana jest do klientów, posiadających samochody w wieku powyżej 3 lat, którzy poszukują korzystnej relacji jakości do ceny.

Jest to oferta części zamiennych, która pozwoli efektywnie serwisować auto za niewygórowaną cenę.

 

CZĘŚCI Z GAMY EUROREPAR OBJĘTE SĄ IDENTYCZNĄ GWARANCJĄ, JAK ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE PEUGEOT, ZWANE MOPAR.

WARUNKI GWARANCJI 

W uzupełnieniu obowiązkowej odpowiedzialności ustawowej za wady ukryte, Peugeot Polska udziela gwarancji na swoje części zamienne i akcesoria w zakresie wad produkcyjnych lub materiałowych.