SKIP TO CONTENT

 

 

SPOTICAR –  SPRAWDZONE SAMOCHODY UŻYWANE MARKI PEUGEOT


SPOTICAR to platforma internetowa z samochodami oferowanymi przez sprzedawców samochodów używanych. Na platformie są również dostępne samochody marki PEUGEOT. SPOTICAR wspiera klientów we wszystkim, co związane z wyborem samochodu używanego i pomaga znaleźć odpowiedni samochód z drugiej ręki.

 

 

Spoticar. Nasze zobowiązania.


Program SPOTICAR gwarantuje objęcie zakupionego samochodu 12 lub 24-miesięczną gwarancją w zależności od jego wieku, bez limitu kilometrów.Zgodnie ze szczegółowymi zapisami warunków gwarancji.  

 

GWARANCJA JAKOŚCI


Każdy samochód oferowany w programie SPOTICAR przechodzi przegląd techniczny na podstawie 100 obowiązkowych punktów kontrolnych co gwarantuje jego pewność i bezpieczeństwo. 

 

JAZDA PRÓBNA


Każdy oferowany samochód jest zawsze gotowy do odbycia jazdy próbnej, która pozwoli Ci przekonać się o jego zaletach. 

 

GWARANCJA MOBILNOŚCI: ASSISTANCE 24/7


Twój samochód w trakcie obowiązywania gwarancji jest objęty darmową usługą assistance, która gwarantuje pomoc na terenie całej UE.


 

GWARANCJA MOBILNOŚCI


W przypadku naszych starannie sprawdzonych samochodów używanych ryzyko usterek jest ograniczone do minimum. Gdyby jednak miało dojść do usterki, możesz przez cały okres gwarancji cieszyć się szeroką gwarancją mobilności.

 

OFERTA ODKUPU SAMOCHODÓW WSZYSTKICH MAREK


Możesz zostawić swój samochód w rozliczeniu bez względu na to, jakiej jest marki. Taka transakcja, dzięki naszej rzetelnej wycenie, niesie ze sobą same korzyści, a zakup nowego samochodu dzięki temu będzie po prostu łatwiejszy. 

 

DEDYKOWANA OFERTA FINANSOWA


Specjalne oferty finansowe oferowane w programie SPOTICAR bez wątpienia ułatwią zakup wybranego przez Ciebie samochodu. 

 

INDYWIDUALNE DORADZTWO I WSPARCIE


Nasz dedykowany personel jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą zawsze gdy będziesz tego potrzebował.