SKIP TO CONTENT
SERWIS PEUGEOT

SERWIS PEUGEOT

Dokonaj właściwego wyboru jeśli chodzi o serwisowanie Twojego Peugeot!

W serwisie Peugeot naszym priorytetem jest dbanie o Twój samochód, abyś mógł bezstresowo cieszyć się nim.  To prawdziwa współpraca partnerska. 

Wiemy, że chciałbyś czerpać maksimum przyjemności z jazdy swoim Peugeot. 

Pracownicy serwisu Peugeot to prawdziwi eksperci, którzy są doskonale przeszkoleni w zakresie najnowszych technologii i oprogramowań wykorzystywanych w Twoim samochodzie.

 

Bez wychodzenia z domu możesz zaplanować i zorganizować przegląd lub konieczne naprawy Twojego auta w serwisie PEUGEOT. Dzięki usłudze WIZYTA I WYCENA W SERWISE online będziesz na bieżąco informowany przez doradców serwisowych o przebiegu zleconych prac. 

Przeglądy i serwisowanie staną się proste, a Tobie pozostanie jedynie radość z jazdy.

ODWIEDŹ SERWIS PEUGEOT 

WIZYTA I WYCENA W SERWISIE ON-LINE

POZWÓL SIĘ POPROWADZIĆ

CHCESZ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU UMÓWIĆ SWOJEGO PEUGEOT DO SERWISU?

Teraz nie tracąc czasu możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy, że wybierzesz swój serwis, dogodny termin, rodzaj usługi i gotowe!

A dzięki wygodnej aplikacji internetowej, w prosty i szybki sposób możesz też poznać koszty przygotowanych dla Twojego samochodu usług serwisowych, obejmujące części zamienne i robociznę w wybranym serwisie Peugeot. Możesz od razu zlecić je serwisowi, a jeśli potrzebujesz innych interwencji, możesz także opisać je w aplikacji. Po wysłaniu zgłoszenia wizyty, Doradca Serwisowy Klienta skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły.

Pamiętaj, że niektóre terminy wizyt on-line mogą być objęte zniżkami HAPPY HOURS na usługi serwisowe.

 

 

PEUGEOT ASSISTANCE

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

 

W razie unieruchomienia samochodu (w następstwie awarii lub wypadku) skorzystaj z usługi PEUGEOT Assistance. Wyślemy pomoc drogową, która dokona naprawy na miejscu, jeśli zależy Ci na kontynuowaniu jazdy, lub odholowania auta nawet pod twój dom. Wszystkie samochody PEUGEOT są objęte bezterminową usługą serwisową PEUGEOT ASSISTANCE pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów w Autoryzowanym Serwisie naszej sieci.

 

 

E-BOOK PRZEGLĄDÓW

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA SERWISOWA

Aktywuj elektroniczną książkę serwisową, dzięki której nie przeoczysz terminów obowiązkowych przeglądów. Przeglądaj historię wszystkich czynności serwisowych wykonanych w Twoim samochodzie.  

 

Elektroniczna książka serwisowa jest dostępna wyłącznie w aplikacji myPEUGEOT.