SKIP TO CONTENT
SERWIS PEUGEOT

SERWIS PEUGEOT

ODWIEDŹ SERWIS PEUGEOT 

Dokonaj właściwego wyboru, jeśli chodzi o serwisowanie swojego pojazdu!

Poza dostępem do specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów, przez cały czas zachowujesz kontrolę nad swoim czasem i budżetem. Dzięki naszym usługom zaplanujesz obsługę serwisową swojego PEUGEOT, zatwierdzisz niezbędne naprawy i będziesz zawsze na bieżąco, nawet między wizytami – wszystko to nie ruszając się z domu.  Łatwiejsze zarządzanie obsługą serwisową – niekończąca się przyjemność z jazdy.

WIZYTA I WYCENA W SERWISIE ON-LINE

POZWÓL SIĘ POPROWADZIĆ

CHCESZ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU UMÓWIĆ SWOJEGO PEUGEOT DO SERWISU?

Teraz nie tracąc czasu możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy, że wybierzesz swój serwis, dogodny termin, rodzaj usługi i gotowe!

A dzięki wygodnej aplikacji internetowej, w prosty i szybki sposób możesz też poznać koszty przygotowanych dla Twojego samochodu usług serwisowych, obejmujące części zamienne i robociznę w wybranym serwisie Peugeot. Możesz od razu zlecić je serwisowi, a jeśli potrzebujesz innych interwencji, możesz także opisać je w aplikacji. Po wysłaniu zgłoszenia wizyty, Doradca Serwisowy Klienta skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły.

Pamiętaj, że niektóre terminy wizyt on-line mogą być objęte zniżkami HAPPY HOURS na usługi serwisowe.

 

 

 

 

TRANSPORT POJAZDU OD/DO KLIENTA

UMÓW SIĘ W SERWISIE, NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Czasy, gdy trzeba było osobiście udać się do warsztatu już minęły. Dzięki tej usłudze PEUGEOT przyjeżdża do Ciebie. Ktoś z naszego warsztatu przyjedzie po Twój samochód i przywiezie go z powrotem po wykonaniu prac serwisowych.*

*usługa oferowana w wybranych serwisach sieci Peugeot.

 

 

WIDEOKONTROLA

MASZ WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Po dostarczeniu samochodu do warsztatu, przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, nasi eksperci przeprowadzają diagnostykę samochodu. Jeśli zauważą, że konieczne jest wykonanie dodatkowych prac, poinformują Cię o tym wysyłając film wideo i wyjaśniając, co należy zrobić.

 

 

 

 

PEUGEOT ASSISTANCE

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

Niektóre numery telefonów należy zawsze mieć przy sobie. Numer Peugeot Assistance jest właśnie jednym z nich. Usługa Peugeot Assistance obejmuje całą Polskę, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W ten sposób gwarantujemy Państwu spokój w każdych okolicznościach.
Peugeot Assistance to usługa dostępna dla wszystkich. Jeden telefon pod bezpłatny numer 0 800 22 24 24 na terenie Polski lub (00 48) 602 22 24 24i dostępny w Polsce i poza granicami kraju. Bez względu na markę samochodu, Peugeot Assistance jest do Państwa dyspozycji. Usługa bezpłatna dla użytkowników samochodów Peugeot na gwarancji.
Serwis efektywny w każdej sytuacji. W przypadku awarii samochodu, Peugeot Assistance działa natychmiast. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni świąteczne). Przedstawiają nam Państwo pojawiający się problem, my go analizujemy i wysyłamy technika z odpowiednio wyposażonym samochodem w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki gęstości punktów sieci Peugeot dokonujemy interwencji na terenie całej Polski.
Mogą Państwo korzystać z Peugeot Assistance również poza granicami Polski, dzwoniąc pod numer (00 48) 602 22 24 24i.

Specjaliści, na których mogą Państwo polegać. Dzięki Peugeot Assistance, korzystają Państwo z usług prawdziwych specjalistów. W przypadku awarii Państwa pojazdu, będącego na gwarancji, oferujemy:

  • Szybką interwencję mechanika wyposażonego w sprzęt i narzędzia niezbędne do usunięcia awarii.
  • Naprawę samochodu w większości przypadków na miejscu zdarzenia lub odholowanie do najbliższego Serwisu Peugeot.

 

 

ROZWIĄZANIA ZAPEWNIAJĄCE MOBILNOŚĆ

PODCZAS KAŻDEJ WIZYTY w serwisie otrzymasz propozycję skorzystania z alternatywnego rozwiązania zapewniającego mobilność.