SKIP TO CONTENT

1 sierpnia 2022 r.

 

3 minuty czytania

PEUGEOT TO NIE TYLKO SAMOCHODY!
Noś się stylowo na co dzień dzięki produktom z gamy PEUGEOT Lifestyle.  Modele samochodów, akcesoria, odzież, sprzęt sportowy, galanteria skórzana: w naszej bogatej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pokaż swoją lwią naturę!  
CZY MODELE SAMOCHODÓW WZBUDZAJĄ U CIEBIE GORĄCE EMOCJE? 
Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Samochody zabytkowe, współczesne, koncepcyjne i sportowe: przedstawiamy pełną kolekcję modeli samochodów. Bez względu na to, czy szukasz nowego czy już kultowego modelu, takiego jak 402 DARLMAT, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego, bo PEUGEOT ma w swojej ofercie miniatury wszystkich swoich obecnych i starszych modeli! Jeśli jesteś kolekcjonerem samochodów albo po prostu miłośnikiem motoryzacji, nasze modele mogą stać się ozdobą twojej witryny sklepowej albo stać się oryginalnym bibelotem.  
CZY LUBISZ NOSIĆ MARKOWE UBRANIA? 
PEUGEOT ma w swojej ofercie niezwykłe kolekcje prêt-à-porter. Ich wyróżnikiem jest elegancja i techniczne zaawansowanie, z którego słynie nasza marka, dzięki czemu staną się częścią twojej codziennej garderoby.  

Sportowcy i sportsmenki docenią zaawansowaną technologicznie kolekcję PEUGEOT SPORT, która spełnia wymogi odzieży wyczynowej.  

 

Dla miłośników nostalgicznych klimatów i starych samochodów przygotowaliśmy linię PEUGEOT LEGEND, która nawiązuje do historii marki od chwili jej powstania w 1810 roku. 

Linia PEUGEOT SPORT ENGINEERED wyróżnia się stonowaną, sportową stylistyką. Ubieraj się elegancko bez względu na porę roku, noś ubrania ozdobione charakterystycznym logo PEUGEOT SPORT i motywem trzech pazurów w kolorze Kryptonite.  

 

Dzięki modnym kolekcjom dołączysz do elitarnego klubu współczesnych Lwów! 

AKCESORIA W KOLORACH PEUGEOT – POKOCHASZ JE!  
Elegancja i szyk to słowa, które najlepiej określają szeroką gamę akcesoriów PEUGEOT Lifestyle. Drobna galanteria skórzana, torby, parasolki, breloczki: poznaj bogaty wybór dodatków, które będą towarzyszyć ci każdego dnia. Jeśli lubisz zegarki, to słynny ARMAND lub inny chronograf stanie się przykuwającym uwagę detalem na twoim nadgarstku, a ty będziesz mógł cieszyć się jego sprawnością i precyzją. 
Przejście marki do wyższego segmentu stało się dla projektantów inspiracją do stworzenia nowego, eleganckiego i minimalistycznego logotypu – herbu, w którym widnieje profil głowy lwa na czarnym tle. Znajdziesz go na wielu akcesoriach lifestylowych i innych produktach z naszej kolekcji.

Warto podkreślić, że dobór materiałów, z których wykonano niektóre ubrania i dodatki wpisuje się w promocję zrównoważonego rozwoju i dobrostanu duchowego. Do produkcji portfeli i torebek wykorzystano skórę z recyklingu, a wiele artykułów powstało z organicznej bawełny.  

 

Wszystkie kolekcje lifestylowe PEUGEOT są dostępne w naszym sklepie internetowym. 

Odkryj wszystkie nasze artykuły