SKIP TO CONTENT

SERWIS PEUGEOT WYKONUJE PRZEGLĄDY I NAPRAWY SAMOCHODÓW DLA FIRM

Przeglądy okresowe i naprawy PEUGEOT dla firm

TWÓJ POJAZD W NAJLEPSZYM STANIE

Niezależnie od tego, czy chodzi o przegląd ogólny, wymianę oleju, czy o naprawy hamulców, akumulatora lub klimatyzacji, regularna obsługa serwisowa samochodu jest ważna, aby chronić bezpieczeństwo Twoich pracowników i oszczędzać koszty.

 

Bez niespodzianek: nasze stawki obejmują robociznę i części zamienne, dlatego też cena podana w wycenie będzie taka sama, jak na fakturze.

USŁUGI PEUGEOT

ORYGINALNY SERWIS PEUGEOT

Jakość oryginału, spokojna głowa w standardzie

 

Kompleksowe pakiety, obejmujące czynności serwisowe wykonywane przez naszych specjalistów, robociznę i oryginalne części. Wszystkie części wykorzystywane w ramach obsługi serwisowej są identyczne jak części fabrycznie montowane w nowych pojazdach. Są najlepiej dopasowane do Twojego samochodu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Stosowanie oryginalnych części pomoże utrzymać Twój pojazd w najlepszej kondycji przez długie lata. Maksymalna radość z jazdy ze spokojną głową.

 
WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ORYGINALNYCH CZĘŚCI
PAKIETY PODSTAWOWE PEUGEOT

Wysoka jakość, przystępna cena i wydajność

 

Kompleksowe pakiety, obejmujące robociznę i części Eurorepar, ekskluzywną gamę części wielu marek, przeznaczonych do pojazdów starszych niż trzy lata, w cenach do 25% niższych w porównaniu z częściami oryginalnymi.

 
WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT CZĘŚCI INNYCH MAREK