SERWIS PEUGEOT WYKONUJE PRZEGLĄDY I NAPRAWY SAMOCHODÓW DLA FIRM

Przeglądy okresowe i naprawy PEUGEOT dla firm

TWÓJ POJAZD W NAJLEPSZYM STANIE

Niezależnie od tego, czy chodzi o przegląd ogólny, wymianę oleju, czy o naprawy hamulców, akumulatora lub klimatyzacji, regularna obsługa serwisowa samochodu jest ważna, aby chronić bezpieczeństwo Twoich pracowników i oszczędzać koszty.

 

Bez niespodzianek: nasze stawki obejmują robociznę i części zamienne, dlatego też cena podana w wycenie będzie taka sama, jak na fakturze.

WYBIERZ OFERTĘ

PRZEGLĄDY OKRESOWE
USŁUGA MONTAŻU OPON I GEOMETRII KÓŁ
WYMIANA OLEJU
SERWIS HAMULCÓW
WYMIANA PIÓR WYCIERACZEK
SERWIS KLIMATYZACJI
SERWIS AKUMULATORA
WYMIANA AMORTYZATORÓW
PASEK ROZRZĄDU
WSTĘPNE BADANIE TECHNICZNE
WYMIANA SZYBY

USŁUGI PEUGEOT

ORYGINALNY SERWIS PEUGEOT

Jakość oryginału, spokojna głowa w standardzie

 

Kompleksowe pakiety, obejmujące czynności serwisowe wykonywane przez naszych specjalistów, robociznę i oryginalne części. Wszystkie części wykorzystywane w ramach obsługi serwisowej są identyczne jak części fabrycznie montowane w nowych pojazdach. Są najlepiej dopasowane do Twojego samochodu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Stosowanie oryginalnych części pomoże utrzymać Twój pojazd w najlepszej kondycji przez długie lata. Maksymalna radość z jazdy ze spokojną głową.

 
WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ORYGINALNYCH CZĘŚCI
PAKIETY PODSTAWOWE PEUGEOT

Wysoka jakość, przystępna cena i wydajność

 

Kompleksowe pakiety, obejmujące robociznę i części Eurorepar, ekskluzywną gamę części wielu marek, przeznaczonych do pojazdów starszych niż trzy lata, w cenach do 25% niższych w porównaniu z częściami oryginalnymi.

 
WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT CZĘŚCI INNYCH MAREK