SKIP TO CONTENT

PASEK ROZRZĄDU

Wymiana paska rozrządu PEUGEOT

SERWIS PASKA ROZRZĄDU

Dzięki tej usłudze ochronisz swój silnik i zapewniasz prawidłowe funkcjonowanie układu paska rozrządu  (w tym paska i napinaczy). 

 

• Montaż nowego zestawu paska rozrządu, w tym paska i napinaczy

• Robocizna przy instalacji

• Szczegółowe kontrole układu paska rozrządu

• Wymiana oleju w sprężarce

• Oględziny przeprowadzane przez ekspertów PEUGEOT

• Raport z wykonanej pracy

PEUGEOT SŁUŻY POMOCĄ: 

 

• Zalecamy wymianę pompy wody i paska rozrządu w tym samym czasie. Wymiana obu elementów pomoże przedłużyć żywotność systemu i uniknąć konieczności wykonania dodatkowych prac. Ponadto, dzięki temu, że elementy znajdują się tak blisko siebie, do ich wymiany wystarczy tylko raz rozebrać silnik, co wiąże się z dodatkowymi oszczędnościami.

• Niezbędna wymiana paska rozrządu w celach prewencyjnych zgodnie z zaleceniami producenta (patrz instrukcja obsługi technicznej) 

• Dla własnego bezpieczeństwa po przejechaniu 80 000 km zwróć się do swojego dealera PEUGEOT.

 
DLACZEGO WYMIANA PASKA ROZRZĄDU JEST KONIECZNA?

Pasek rozrządu ma decydujące znaczenie dla pracy Twojego silnika.

Stale synchronizuje ruchy tłoków i zaworów. 

 

. Są one w ciągłym użyciu podczas pracy silnika, co oznacza, że części układu rozrządu zużywają się w naturalny sposób wraz ze zwiększeniem przebiegu pojazdu.

• Klimat może prowadzić do przedwczesnego zużycia.

• Wyciek z pompy wodnej i spuszczanie płynu chłodzącego mogą znacznie skrócić żywotność paska rozrządu.

KIEDY NALEŻY WYMIENIĆ PASEK ROZRZĄDU?

Nie ma żadnych oczywistych oznak, które pozwalają ocenić poziom zużycia

paska rozrządu. Aby chronić silnik, zestaw rozrządu należy wymienić zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi technicznej.

BEZPIECZEŃSTWO GWARANTOWANE PRZEZ STANDARDY PEUGEOT

Zestaw paska rozrządu, składający się z paska, napinaczy i rolek prowadzących, pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania całego układu rozrządu. Pasek, napinacze i koła pasowe zostały opracowane wspólnie, aby zoptymalizować żywotność wszystkich elementów. Części PEUGEOT oferują najwyższą jakość i odpowiadają surowym specyfikacjom technicznym.

W pełni dopasowane do Twojego PEUGEOT, łączą w sobie jakość i trwałość.

 
PEUGEOT CHRONI ŚRODOWISKO

Jako odpowiedzialny producent, PEUGEOT aktywnie uczestniczy w procesie usuwania szkodliwych substancji. Od projektowania naszych samochodów po recykling zużytych części, PEUGEOT wraz ze swoją siecią zobowiązują się do odpowiedzialności za środowisko naturalne na każdym etapie cyklu życia pojazdu.

 

 
USŁUGI PEUGEOT
ORYGINALNY SERWIS PEUGEOT

Jakość oryginału, spokojna głowa w standardzie

 

Kompleksowy serwis obejmujący czynności serwisowe wykonywane przez naszych specjalistów, robociznę i oryginalne części. Wszystkie części wykorzystywane w ramach obsługi serwisowej są identyczne jak części fabrycznie montowane w nowych pojazdach. Są najlepiej dopasowane do Twojego samochodu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Jakość oryginalnych części to gwarancja najlepszego stanu pojazdu na wiele lat oraz przyjemności z jazdy.

 
PAKIETY PODSTAWOWE PEUGEOT

Połączenie wysokiej jakości, ceny i wydajności

 

Kompleksowy serwis obejmujący robociznę i części Eurorepar, ekskluzywną gamę części wielu marek, przeznaczonych do pojazdów starszych niż trzy lata, w cenach do 25% niższych w porównaniu z częściami oryginalnymi. Oznacza to, że możesz minimalizować koszty.