SKIP TO CONTENT
PRZEGLĄDY OKRESOWE

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Aby samochód funkcjonował prawidłowo w zakresie bezpieczeństwa, wytrzymałości i komfortu jazdy, należy koniecznie przestrzegać przypisanej mu częstotliwości przeglądów, podczas których dokonuje się kontroli stanu najważniejszych układów samochodu, uzupełnia się lub wymienia płyny eksploatacyjne, a także przeprowadza się inne czynności niezbędne do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania pojazdu.

PRZEGLĄDY OKRESOWE PEUGEOT

W ramach  przeglądów przeprowadzamy czynności serwisowe i sprawdzamy stan najważniejszych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jazdy i bezproblemową eksploatację Twojego PEUGEOT.

  • Wymiana oleju na produkt zgodny  z zaleceniami dla danego silnika
  • Wymiana filtra oleju
  • Kontrola jakości, poziomu i ew. uzupełnienie płynów eksploatacyjnych
  • Kontrola stanu głównych elementów samochodu odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jazdy (układy hamulcowy, kierowniczy, zawieszenia itd..)
  • Kontrola błędów i weryfikacja stanu pojazdu po podłączeniu do przyrządu diagnostycznego
ORYGINALNY SERWIS PEUGEOT

 

Kompleksowa obsługa  serwis obejmująca czynności serwisowe wykonywane przez naszych specjalistów, robociznę i oryginalne części zamienne. Wszystkie części wykorzystywane w ramach obsługi serwisowej są identyczne z tymi montowanymi fabrycznie w nowych pojazdach. Są najlepiej dopasowane do Twojego samochodu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Jakość oryginalnych części to gwarancja najlepszego stanu pojazdu na wiele lat oraz przyjemności z jazdy.

 

 

EKONOMICZNA OFERTA PEUGEOT


Kompleksowy serwis obejmujący robociznę i części marki Eurorepar - gamy części zamiennych i produktów motoryzacyjnych, ekskluzywną gamę części wielu marek, przeznaczonych do pojazdów różnych marek starszych niż trzy lata, w cenach istotnie do 25% niższych w porównaniu z częściami oryginalnymi.