SKIP TO CONTENT

SERWIS UKŁADU KLIMATYZACJI

 

 

SERWIS UKŁADU KLIMATYZACJI

Możesz zlecić naszym ekspertom podstawową lub kompleksową diagnostykę układu klimatyzacji w swoim samochodzie

 

 

OZNAKI NIEPRAWIDŁOWEJ PRACY UKŁADU KLIMATYZACJI 

• Powolne osuszanie zaparowanych szyb. Należy sprawdzić stan filtra kabinowego.

• Generowanie zimnego powietrza jest nieregularne lub zbyt powolne. Warto zlecić ekspertom PEUGEOT przeprowadzenie diagnostyki klimatyzacji: przyczyną może być niewielki wyciek czynnika chłodzącego gazu. Może to doprowadzić do zakłócenia nieprawidłowego działania obiegu termicznego w układzie klimatyzacji.

• System jest głośny: hałas może pochodzić od uszkodzonej sprężarki.  Należy także sprawdzić stan paska napędu osprzętu.

• Nadmuch zimnego powietrza nie jest wystarczająco intensywny. Należy sprawdzić stan  dmuchawy gdyż może być uszkodzona.

 

PEUGEOT PRZYPOMINA

Zarówno latem jak i zimą należy co pewien czas włączać klimatyzację przynajmniej na 10 minut, aby wydłużyć okres jej bezawaryjnej pracy. 

FILTRY KABINOWE PEUGEOT
Są trzy rodzaje filtrów kabinowych PEUGEOTZapytaj doradcę w serwisie PEUGEOT o to jakie filtry kabinowe są dostępne dla Twojego samochodu., oferujące różne poziomy ochrony przed różnymi rodzajami zanieczyszczeń: kabinowe filtry cząsteczkowe, kabinowe filtry węglowe i kabinowe filtry antyalergenowe.

PEUGEOT PRZYPOMINA 

Jeśli chcesz powstrzymać trwale zwalczać rozwój bakterii (powodujących alergie), drobnoustrojów i eliminować nieprzyjemne zapachy, regularnie wymieniaj filtr kabinowy w ramach obsługi układu klimatyzacji, co pozwoli skutecznie oczyszczać powietrze we wnętrzu Twojego pojazdu.

 
GWARANCJA JAKOŚCI I NIEZAWODNOŚCI UKŁADU KLIMATYZACJI PEUGEOT
Części zamienne oferowane przez PEUGEOT są zgodne ze ścisłymi specyfikacjami i wymaganiami układu klimatyzacji w Twoim samochodzie i zapewniają optymalną wydajność jego pracy.
MARKA PEUGEOT I OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO
Jako odpowiedzialny producent, PEUGEOT aktywnie uczestniczy w procesie usuwania szkodliwych substancji. Od projektowania naszych samochodów po recykling zużytych części, PEUGEOT wraz ze swoją siecią zobowiązują się do odpowiedzialności za środowisko naturalne na każdym etapie cyklu życia pojazdu. 
LES FORFAITS PEUGEOT
ORYGINALNY SERWIS PEUGEOT
Kompleksowa obsługa  obejmująca czynności serwisowe wykonywane przez naszych specjalistów, robociznę i oryginalne części zamienne. Wszystkie części wykorzystywane w ramach obsługi serwisowej są identyczne z tymi montowanymi fabrycznie w nowych pojazdach. Są najlepiej dopasowane do Twojego samochodu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Jakość oryginalnych części to gwarancja najlepszego stanu pojazdu na wiele lat oraz przyjemności z jazdy. 
EKONOMICZNA OFERTA PEUGEOT
Kompleksowy serwis obejmujący robociznę i części marki Eurorepar - gamy części zamiennych i produktów motoryzacyjnych,  przeznaczonych do pojazdów różnych marek starszych niż trzy lata, w cenach istotnie niższych w porównaniu z częściami oryginalnymi.