Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Wiosna z Peugeot

KATALOG PROMOCJI SERWISOWYCH - WIOSNA

wiosna z serwisem peugeot

Nareszcie nadeszła WIOSNA! To czas, kiedy planujesz już dalekie i krótkie podróże, ale też więcej uwagi powinieneś poświęcić swojemu Peugeot. Zanim wyruszysz nim w upragnioną podróż, warto więc zadbać o jego stan techniczny. Po zimowej eksploatacji niektóre elementy, które były narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz szkodliwe działanie wody i soli, mogą wymagać szczególnej troski. W grę wchodzi tu przecież Twoje bezpieczeństwo  i Twoich pasażerów.

  • Zacznij od usługi KONTROLA AUTA NA WIOSNĘ. Teraz w wiosennej cenie, tylko za 89 zł brutto specjaliści w Autoryzowanym Serwisie Peugeot dokładnie sprawdzą i wskażą co wymaga ewentualnej wymiany w Twoim aucie.
  • Dla poprawy komfortu we wnętrzu kabiny wymień FILTR PRZECIWPYŁKOWY i skorzystaj z usługi DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI również w wiosennej cenie za 89 zł
  • Nie zapomnij też o wymianie OPON na letnie. A jeśli potrzebujesz kupić nowe, sprawdź nasze ceny, które stopniały na wiosnę.

Sprawdź naszą kompleksową ofertę i zobacz jakie atrakcyjne promocje przygotowaliśmy dla Ciebie na wiosnę.

Katalog promocji serwisowych WIOSNA obowiązuje od 29 marca do 31 maja 2021 r.

ZAKUSY ZA SERWISOWE BONUSY

A jeżeli skorzystasz w Autoryzowanym Serwisie Peugeot z usługi O WARTOŚCI MIN. 250 ZŁ BRUTTO (łącznie za części i robociznę), koniecznie weź udział w konkursie „ZAKUSY NA SERWISOWE BONUSY

Masz szansę wygrać wideorejestrator marki KENWOOD z tylną kamerą o wartości 1500 zł.              

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja!