Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Samochody Peugeot z napędem hybrydowym plug-in

/image/93/7/peugeot-gamme-phev-1809pb-001.557937.jpg
/image/93/7/peugeot-gamme-phev-1809pb-001.557937.jpg

Poznaj nowy wymiar jazdy dzięki modelom Peugeot z napędem hybrydowym plug-in. Nasze modele z napędem hybrydowym są wszechstronne i umożliwiają pokonywanie długich tras.
Przejdź w mgnieniu oka do 100% trybu elektrycznego, w którym będziesz mógł przejechać nawet do 50 km. Hatchback, kombi czy SUV - nasza gama modeli z napędem hybrydowym plug-in spełni wszystkie twoje potrzeby. To połączenie innowacyjnej stylistyki, wyjątkowej przyjazności dla środowiska i zaawansowanych technologii.

Zalety samochodów z napędem hybrydowym plug-in

/image/94/0/peugeot-508phev-2019-009-fr.557940.jpg

Poznaj zalety jazdy modelami Peugeot z napędem hybrydowym plug-in.

Przyjemność prowadzenia

Poczuj nowy rodzaj doznań z jazdy dzięki w 100% elektrycznemu trybowi dostępnemu w modelach Peugeot z napędem hybrydowym plug-in:

 • Płynna jazda, całkowicie pozbawiona szarpnięć
 • Dynamiczne przyspieszenia dzięki natychmiast dostępnemu wysokiemu momentowi obrotowemu
 • Idealnie cichy silnik
 • Zredukowane do minimum drgania
 • Swoboda jazdy: dzięki hybrydowemu napędowi plug-in dysponujesz zasięgiem nawet 50 kmi.

Oszczędzaj pieniądze

Kupując samochód z napędem hybrydowym plug-in oszczędzasz dzięki:

 • Niższemu o 40% zużyciu paliwai
 • Trybowi jazdy Electric
 • Niższym kosztom przeglądów

Prosta obsługa

Samochód Peugeot z napędem hybrydowym plug-in uprości ci życie dzięki:

 • Szybkiemu, intuicyjnemu ładowaniu
 • Ekranom pokładowym dostarczającym w czasie rzeczywistym informacji dotyczących prowadzenia samochodu
 • Aplikacji MyPeugeot umożliwiającej zdalne sterowanie niektórymi funkcjami samochodu
 • Swobodzie jazdy: możesz swobodnie pokonywać długie trasy bez jakichkolwiek ograniczeń

Poznaj gamę naszych modeli z napędem hybrydowym plug-in

/image/94/1/peugeot-3008phev-hy4-2019-002-fr.557941.jpg

Poznaj SUV-y Peugeot z napędem hybrydowym 3008 HYBRID i HYBRID4

Poznaj SUV-y Peugeot z napędem hybrydowym plug-in. Dzięki pomysłowemu, modularnemu wnętrzu możesz zmieniać konfigurację PEUGEOT SUV 3008 HYBRID w zależności od potrzeb i ruszyć na spotkanie z przygodą. Ten hybrydowy model umożliwia jazdę z napędem na dwa lub cztery koła. Zapewnia kierowcy pełną kontrolę nad samochodem, niezależnie od stanu drogi.

/image/94/2/peugeot-508phev-2019-002-fr.557942.jpg

Poznaj sedan klasy premium - PEUGEOT 508 HYBRID

  

Poznaj sedan Peugeot klasy premium z napędem hybrydowym plug-in Wyróżniający się sportową sylwetką nowy sedan 508 HYBRID to idealny samochód do codziennej jazdy. Korzystaj z trybu elektrycznego do jazdy po mieście i silnika spalinowego na dalekich trasach.

/image/94/3/peugeot-508phev-sw-2019-005-fr.557943.jpg

Poznaj kombi klasy premium - PEUGEOT 508 SW HYBRID

  

Poznaj kombi Peugeot klasy premium z napędem hybrydowym plug-in PEUGEOT 508 SW HYBRID łączy sportową stylistykę z komfortem samochodu klasy premium i niespotykanie przestronnym wnętrzem. To idealny samochód na każdą trasę. Pojemny bagażnik i w 100% elektryczny napęd z pewnością przydadzą się w podróży.

Napęd hybrydowy plug-in

Efektywność energetyczna i zaawansowane technologie

/image/93/9/peugeot-508phev-1809tech-316.557939.jpg

Litowo-jonowy akumulator trakcyjny Li-iOn

Samochody Peugeot z napędem hybrydowym plug-in są wyposażone w litowo-jonowy akumulator trakcyjny Li-iOn. Jego cena jest już wliczona w cenę samochodu. Zasięg samochodu hybrydowego w trybie 100% elektrycznym sięga 50 km WLTPi. Wysokonapięciowy akumulator jest zamontowany pod tylnymi siedzeniami.

Modele Peugeot z napędem hybrydowym plug-in są wyposażone w funkcję „e-SAVE” umożliwiającą kierowcy zaplanowanie rezerwy energii elektrycznej (na 10 km, na 20 km lub całej pojemności akumulatora). Ta rezerwa umożliwia kierowcy wykorzystywanie jej w dowolnym momencie, w szczególności w razie jazdy w strefie ograniczonego dostępu. 

/image/93/8/peugeot-hybrid-2018-008-fr.557938.jpg

Zespół napędowy

Samochody z napędem hybrydowym plug-in są wyposażone w jeden silnik spalinowy, jeden lub dwa silniki elektrycznei (i: Dotyczy SUV-a PEUGEOT 3008 HYBRID4) i akumulator trakcyjny.

Modele Peugeot z napędem hybrydowym plug-in są ponadto wyposażone w nową, automatyczną, 8-stopniową, elektrycznie sterowaną skrzynię biegów e-EAT8.

SUV PEUGEOT 3008 jest dostępny w wersji z napędem na cztery koła.

Tryby jazdy

Poznaj możliwości jazdy z wykorzystaniem napędu elektrycznego i spalinowego. Modele Peugeot z napędem hybrydowym plug-in oferują do 4 trybów jazdyi, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania użytkowników.
Funkcja odzyskiwania energii podczas hamowania jest dostępna w każdym z trybów jazdyi

/image/94/4/peugeot-3008phev-hy4-2019-012-fr.557944.jpg

Tryb Electric

Jest to „domyślny” tryb jazdy w modelach Peugeot z napędem hybrydowym plug-ini. Przejdź do trybu ELECTRIC, aby poruszać się wyłącznie z pomocą napędu elektrycznego. Korzystaj ze wszystkich zalet jazdy w trybie elektrycznym, takich jak idealnie cicha praca silnika, zerowa emisja CO2 i przyjazność dla środowiska.

/image/94/5/peugeot-3008phev-hy4-2019-013-fr.557945.jpg

Tryb Hybrid

Tryb HYBRID umożliwia jazdę bądź w trybie elektrycznym, bądź też spalinowym, w zależności od stylu jazdy kierowcy oraz rodzaju drogi. Wybierając ten tryb jazdy, powierzasz wybór trybu jazdy systemom pokładowym samochodu. Korzystaj z zalet obu dostępnych w tym trybie napędów, elektrycznego i spalinowego, i optymalnego wykorzystania energii elektrycznej.

/image/94/6/peugeot-3008phev-hy4-2018-004-fr.557946.jpg

Tryb Sport

Korzystaj z zalet wyjątkowo wysokiego momentu obrotowego, jakim dysponują samochody z napędem hybrydowym plug-in. Tryb Sport umożliwia łączne wykorzystanie mocy obydwu rodzajów napędu i maksymalne wykorzystanie możliwości samochodu z napędem hybrydowym plug-in. Łączna moc obu napędów modelu SUV Peugeot 3008 HYBRID4 może wynosić nawet 300 KM.

/image/94/7/peugeot-508phev-2018-008-fr.557947.jpg

Tryb Comfort

Ten tryb umożliwia połączenie trybu HYBRID z komfortem elektronicznie sterowanego zawieszeniai.
Elektronicznie sterowane zawieszenie zapewnia lepszą przyczepność. To oznacza lepsze trzymanie się drogi przy zachowaniu optymalnego komfortu jazdy.

Tryb Electric
Tryb Hybrid
Tryb Sport
Tryb Comfort

Technologia napędu hybrydowego plug-in

Hamowanie z odzyskiwaniem energii

Odzyskuj energię w samochodach Peugeot z napędem hybrydowym plug-in w fazach hamowania oraz podczas zwalniania poprzez hamowanie silnikiem. Dzięki hamowaniu z odzyskiwaniem energii następuje częściowe doładowanie akumulatora trakcyjnego i zwiększa się zasięg samochodu.

Emisja CO2

Napędy hybrydowe plug-in pozwalają obniżyć emisję CO2 do poziomu poniżej 49 g/km (WLTP). W trybie 100% elektrycznym samochód nie emituje w ogóle CO2 podczas jazdy.

Zużycie paliwa

Średnie zużycie paliwa w samochodach hybrydowych wynosi około 2,2 l/100 km (WLTP), co odpowiada oszczędności ok. 40% w porównaniu do wersji spalinowych.

Hamowanie z odzyskiwaniem energii

Odzyskuj energię w samochodach Peugeot z napędem hybrydowym plug-in w fazach hamowania oraz podczas zwalniania poprzez hamowanie silnikiem. Dzięki hamowaniu z odzyskiwaniem energii następuje częściowe doładowanie akumulatora trakcyjnego i zwiększa się zasięg samochodu.

Emisja CO2

Napędy hybrydowe plug-in pozwalają obniżyć emisję CO2 do poziomu poniżej 49 g/km (WLTP). W trybie 100% elektrycznym samochód nie emituje w ogóle CO2 podczas jazdy.

Zużycie paliwa

Średnie zużycie paliwa w samochodach hybrydowych wynosi około 2,2 l/100 km (WLTP), co odpowiada oszczędności ok. 40% w porównaniu do wersji spalinowych.

Doładowywanie samochodu z napędem hybrydowym

/image/94/8/peugeot-508phev-1809pb-002.557948.jpg

Modele Peugeot z napędem hybrydowym plug-in zostały tak zaprojektowane, aby ich doładowywanie było proste i praktyczne.

Pokrywa gniazda ładowania jest umieszczona w lewym tylnym błotnikui. Po naładowaniu akumulatora trakcyjnego, możesz umieścić przewód ładowania w specjalnie przeznaczonym dla niego miejscu pod podłogą bagażnika.

Podczas ładowania samochodu z napędem hybrydowym plug-in, po podłączeniu do terminala kolorowe diody informują cię o postępie ładowania akumulatora. Czas ładowania akumulatora może się różnić w zależności od mocy gniazda lub terminala ładowania.

Abyś mógł zawsze dysponować pełnym zasięgiem w trybie elektrycznym, modele Peugeot z napędem hybrydowym plug-in można ładować na różne sposoby.

Ładowanie z domowych źródeł ładowania

Doładuj samochód z napędem hybrydowym plug-in z gniazda w domu lub w miejscu pracy.

 • Możesz doładować samochód z napędem hybrydowym plug-in ze standardowego gniazdka (8A). W tym przypadku pełne naładowanie akumulatora trwa niecałych 7 godzin.
 • Możesz doładować akumulator samochodu z napędem hybrydowym plug-in w czasie poniżej 4 godzin, jeśli skorzystasz ze wzmocnionego gniazda ładowania typu Green'up® (14 A).
 • Możesz wybrać ładowanie z terminala typu Wall-boxi. To urządzenie charakteryzuje się większą mocą i pozwala skrócić czas ładowania. Pełne ładowanie za pomocą specjalnego przewodu i pokładowej ładowarki o mocy 7,4 kW trwa 1 godzinę 45 minut.

Ładowanie z publicznych terminali  

Możesz również doładować samochód z publicznego terminala ładowania. Powstała w tym celu rozległa sieć publicznych punktów ładowania, która nadal szybko się rozbudowuje. Aktualnie na terenie Europy istnieje ponad 180 000 publicznych terminali ładowania.

Możesz je zlokalizować za pomocą pokładowego systemowi nawigacji. Wybierz usługi Charging Passi Free2Move Services, aby uzyskać dostęp do rozbudowanej sieci terminali ładowania na terenie całej Europy.

Zalecenia dotyczące ekojazdy

/image/95/5/peugeot-508phev-2019-006-fr.557955.jpg

Postaw na płynny styl jazdy

Zmniejsz zużycie energii i dostosuj swój styl jazdy: unikaj szarpnięć, gwałtownych i częstych przyspieszeń oraz hamowania.
Na autostradzie zredukuj prędkość do rozsądnego minimum. Zbyt duża prędkość gwałtownie zmniejszy zasięg twojego samochodu.

/image/95/6/peugeot-3008phev-hy4-2019-011-fr.546507.63.557956.jpg

Korzystaj z trybu Brake

Zamiast częstego wciskania pedału hamulca, korzystaj z hamowania silnikiem. Umożliwia ono odzyskiwanie energii, a więc doładowywanie akumulatora trakcyjnego podczas hamowania lub zwalniania.

/image/95/7/voiture-peugeot-visuel-lifestyle.517927.19.557957.png

Korzystaj z funkcji ogrzewania/chłodzenia

Podczas doładowywania samochodu hybrydowego włącz funkcję wstępnego ogrzania lub chłodzenia kabiny. Zmniejszysz w ten sposób zużycie energii przez system ogrzewania lub klimatyzacji podczas jazdy Ogrzanie lub schłodzenie kabiny podczas ładowania akumulatora nie ma wpływu na aktualny zasięg samochodu.

/image/95/8/peugeot-3008phev-hy4-2019-004-fr.557958.jpg

Dbaj o opony

Dbanie o stan opon jest absolutnie konieczne i to bez względu na rodzaju napędu. W samochodach z napędem hybrydowym plug-in, oprócz bezpieczeństwa chodzi również o zmniejszenie zużycia energii, które bardzo znacząco rośnie w przypadku źle dobranych lub niedopompowanych opon.

Płynna jazda
Tryb hamowania
Funkcja wstępnego ogrzewania/chłodzenia
Dbaj o opony

Oszczędzaj pieniądze

/image/95/4/peugeot-508phev-sw-1809pb-002.557954.jpg

Korzyści: parkowanie, ograniczenia ruchu, rejestracja

Zakup samochodu Peugeot z napędem hybrydowym, to oszczędność czasu, pełna swoboda dostępu do stref ograniczonego ruchu drogowego i korzyści finansowe związane z rejestracją samochodu. Zobacz korzyści, jakie zapewnia samochód elektryczny:

Karta „samochodu niskoemisyjnego"

 

Jeśli jeździsz samochodem hybrydowym po Paryżu, możesz skorzystać z karty parkingowej „samochodu niskoemisyjnego”, uprawniającej nawet do 6 godzin bezpłatnego parkowania.

Bezpłatne parkowanie

   

Już kilka gmin na terenie Francji wprowadziło plan działań na rzecz samochodów o niskiej emisji CO2, do których zaliczają się samochody z napędem hybrydowym plug-in. Skorzystaj z możliwości do 2 godzin bezpłatnego parkowania dzięki tzw. „Disque Vert” (Zielonej Tarczy).

Korzyści związane z rejestracją samochodu

  

Jako właściciel samochodu z napędem hybrydowym plug-in, zyskujesz prawo do częściowego lub całkowitego - zależnie od miejsca zamieszkania - zwolnienia z opłaty rejestracyjnej.

Winieta Crit'air

  

Jako właściciel samochodu z napędem hybrydowym plug-in skorzystaj z przysługującej ci automatycznie winiety „Crit'air 1”. Zapewni ci swobodny dostęp do stref ograniczonego ruchu wprowadzonych w niektórych miastach podczas alarmów smogowych.

Kup samochód Peugeot z napędem hybrydowym plug-in

Formuły finansowania zakupu twojego samochodu elektrycznego

Peugeot ma dla ciebie kilka formuł finansowania zakupu samochodu z napędem hybrydowym plug-in. Wybierz model, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Wynajem długoterminowy

/image/95/1/peugeot-e-legend-1809heme440.517649.27.557951.jpg

Leasing (z opcją wykupu)

/image/95/2/peugeot-508-2018-423-fr.517651.27.557952.jpg

Kredyt

/image/95/3/peugeot-308gti-2017-407-fr.517653.27.557953.jpg

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy pozwala korzystać z samochodu z napędem hybrydowym plug-in w zamian za miesięczne raty. Płacisz wyłącznie za użytkowanie samochodu. Główną zaletą tej formuły finansowania jest oferta usług, takich jak przeglądy, naprawy w razie awarii oraz Assistance.
W przypadku wynajmu długoterminowego, w przeciwieństwie do wynajmu z opcją wykupu, nie ma możliwości odkupienia samochodu po zakończeniu umowy.

Leasing (z opcją wykupu)

Wynajem z opcją wykupu, zwany także leasingiem, pozwala korzystać z samochodu z napędem hybrydowym plug-in w zamian za miesięczne raty. Oprócz rat płacisz jedynie za użytkowanie samochodu.
Po wygaśnięciu umowy masz możliwość nabycia samochodu po wpłaceniu  kwoty odpowiadającej opcji wykupu.

Kredyt
Kup samochód z napędem hybrydowym plug-in korzystając z prostej i elastycznej formuły finansowania w postaci kredytu Peugeot. Możesz wybrać długość okresu spłaty i dopasować wysokość miesięcznych rat do twojego budżetu. Możesz również określić terminy wpłaty miesięcznych rat. Pamiętaj również, że w ramach kredytu możesz sfinansować nawet do 100% ceny zakupu samochodu.

Usługi Peugeot

/image/94/9/peugeot-voiture-connecee-2015-02.9434.32.517667.43.557949.jpg

Aplikacja MyPeugeot

   
Dzięki aplikacji MyPeugeot możesz w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca sprawdzići:

 • postęp i stan naładowania akumulatora
 • statystyki zużycia paliwa na pokonywanych trasach, w tym przejechanych w trybie elektrycznym


Możesz również zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, bezpośrednio poprzez aplikację, aby nie obciążać zbytnio akumulatora podczas jazdy:

 • uruchamianie, zatrzymywanie i planowanie ładowania akumulatora
 • konfigurowanie funkcji wstępnego ogrzewania lub schłodzenia kabiny

Usługi Free2Move

Zapewnij sobie dostęp do największej sieci terminali ładowania we Europie dzięki usłudze Charging Pass. Dzięki naszej firmie partnerskiej PlugSurfing możesz mieć dostęp do 105 000 punktów ładowania na terenie Europy. W ramach jednej miesięcznej opłaty abonamentowej możesz również korzystać z dodatkowych usług Free2Move dostępnych na terenie Francji, takich jak parkowanie, opłaty autostradowe, usługa odprowadzenia samochodu na dworzec lub lotnisko.

Dzięki usłudze Trip Planner możesz zaplanować całą trasę łącznie z miejscami, w których się zatrzymasz, by doładować akumulator. System uwzględnia również czas ładowania.

/image/95/0/pc69-peugeot-508-2018-458-fr.432211.20.517669.20.557950.jpg

DLA BIZNESU
Aby zapewnić swoim klientom lepsze informacje, Grupa PSA udostępnia niezależne, certyfikowane obliczenia rzeczywistego zużycia paliwa. Odkryj średnie zużycie paliwa w gamie modeli hybrydowych Peugeot .

Inne pytania dotyczące samochodów elektrycznych

Samochód z napędem hybrydowym plug-in czy samochód elektryczny - co wybrać?

Samochód hybrydowy nie jest ani lepszy ani gorszy od samochodu elektrycznego. Jeśli nie wiesz, który rodzaj samochodu niskoemisyjnego będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni, musisz przeanalizować swoje przyzwyczajenia za kierownicą oraz potrzeby.
Samochód elektryczny będzie lepszym wyborem, jeśli na co dzień jeździsz tylko po mieście.
Natomiast jeśli często pokonujesz długie trasy, to lepszy będzie wybór samochodu hybrydowego. Samochody z napędem hybrydowym plug-in umożliwiają jazdę w trybie w 100% elektrycznym lub w trybie Hybrid, czyli z naprzemienną jazdą w trybie elektrycznym lub spalinowym, w zależności od rodzaju trasy.

Jak działa samochód z napędem hybrydowym plug-in?

Samochód Peugeot z napędem hybrydowym plug-in łączy zalety samochodu spalinowego i elektrycznego.
Samochód hybrydowy wykorzystuje dwa rodzaje energii: energię silnika spalinowego i energię jednego lub dwóch silników elektrycznych połączonych z akumulatorem trakcyjnym, doładowywanym z zewnętrznego źródła. Różnica między samochodem hybrydowym a samochodem z napędem hybrydowym plug-in polega na tym, że ten drugi można podłączyć do zewnętrznego źródła w celu jego doładowania. Dzięki temu te modele Peugeot mogą pokonać w trybie w 100% elektrycznym trasy o długości do 50 km, w przeciwieństwie do 2-3 km w przypadku „zwykłej” hybrydy.
Samochód hybrydowy umożliwia naprzemienną jazdą w trybie w 100% elektrycznym, hybrydowym lub spalinowym. Tryb jazdy można dostosować do rodzaju trasy.

Czy samochody z napędem hybrydowym plug-in emitują mniej CO2 od samochodów spalinowych?

Dzięki akumulatorowi trakcyjnemu samochód z napędem hybrydowym plug-in może pokonywać trasy o długości kilkudziesięciu kilometrów w trybie elektrycznym, nie emitując w tym czasie w ogóle CO2. Aby zmniejszyć poziom emisji CO2 podczas codziennej jazdy po mieście należy w maksymalnym stopniu korzystać z trybu elektrycznego. Wymaga to systematycznego doładowywania akumulatora trakcyjnego, aby móc w każdej chwili skorzystać z silnika elektrycznego.
Podczas jazdy w trybie HYBRID wystarczy postępować zgodnie z zasadami ekojazdy, aby zoptymalizować zasięg samochodu w trybie elektrycznym i zmniejszyć emisję CO2.