SKIP TO CONTENT

Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

 

Skonfiguruj swojego nowego Peugeot 308 sw 

Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot 308 sw ? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu !
Odkryj dostępne wersje
Peugeot 308 sw jest dostępny w następujących wersjach: Active, Allure, GT z napędem hybrydowym i z silnikami spalinowymi. 

Wybierz silnik

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz.
Możesz wybrać silnik hybrydowy, jeśli jest dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 308 sw. Jeśli wolisz silnik spalinowy, są dostępne jednostki Puretech i BlueHDi.

 

 

Stylistyka i technologie 

W zależności od wybranej wersji, różne opcje są dostępne dla Ciebie, jak również, w zakresie projektowania w szczególności, ale także w zakresie technologii.

Jeśli chodzi o wygląd, zauważalne są pewne różnice, zwłaszcza w zakresie obręczy kół, reflektorów i wykończenia deski rozdzielczej. 

Jeśli chodzi o technologie, Peugeot 308 SW posiada wysokiej klasy systemy wspomagania jazdy. W zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie, takie jak Peugeot i-Cockpit 3D, 3D Navigation System, Peugeot Drive Assist i inne.

Wymiary Peugeot 308 sw

Peugeot 308 sw ma 4636 mm długości, 2062 mm szerokości(z lusterkami) i 1442 mm wysokości. Bagażnik ma pojemność 608 litrów.