SKIP TO CONTENT
NEW 508 SW PSE

 
 
NOWY PEUGEOT
508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID
PODRÓŻUJ Z KLASĄ 


Połączenie imponującej sylwetki z dużą mocą efektywnego energetycznie, niskoemisyjnego napędu sygnowane przez PEUGEOT SPORT ENGINEERED.
Spotęguj siłę doznań z jazdy za kierownicą tego hybrydowego kombi plug-in. 
 
 
NOWY PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID
PODRÓŻUJ Z KLASĄ  

Połączenie imponującej sylwetki z dużą mocą efektywnego energetycznie,

niskoemisyjnego napędu sygnowane przez PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

Spotęguj siłę doznań z jazdy za kierownicą tego hybrydowego kombi plug-in. 

LINDA JACKSON,

Dyrektor generalna PEUGEOT

"Wysokie osiągi samochodów PEUGEOT to obietnica bardziej ekoodpowiedzialnej i ekscytującej motoryzacji"
    "Wysokie osiągi samochodów PEUGEOT
to obietnica bardziej ekoodpowiedzialnej
i ekscytującej motoryzacji"

LINDA JACKSON,

Dyrektor generalna PEUGEOT

 • Zasięg z napędem w 100% elektrycznym: Do 52 km (i) W trakcie homologacji – Zasięg WLTP PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED w trybie elektrycznym w zależności od wersji i poziomu wyposażenia: 52 km w cyklu mieszanym (cykl łączony WLTP) i 54 km w cyklu miejskim (cyklu miejski WLTP). Wartości uzyskane w cyklu WLTP, na podstawie którego od 1 września 2018 r. homologowane są wszystkie nowe pojazdy (z aktualizacją od 26 stycznia 2023 r.). Podane wartości mają charakter porównawczy. Uwaga: rzeczywisty zasięg może się znacznie różnić w zależności od opcji, warunków użytkowania samochodu (styl jazdy, prędkość, masa całkowita itp.), użytkowania niektórych urządzeń (klimatyzacja, ogrzewanie itp.), rodzaju opon, stanu nawierzchni, warunków pogodowych itd.   
 • Czas ładowania: 1 godzina 40 minut (i) Z terminala typu Wallbox (32 A) z pokładową ładowarką prądu jednofazowego (7,4 kW) w opcji  
 • Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 1,8 l/100 km (i) Emisja CO2 w cyklu mieszanym od 40 do 29 g/km, Zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 1,1 do 1,8 l/100 km. Podane wartości zasięgu i zużycia energii elektrycznej zostały uzyskane zgodnie z protokołem jazd testowych WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku (w zaktualizowanej wersji od 2 stycznia 2022 r.). Podane wartości mają charakter orientacyjny. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić i wahać w zależności od warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: zamontowane opcje, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), typ opon, stan nawierzchni drogowej, warunki pogodowe itp.  
 • Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 40 g/km (i) Emisja CO2 w cyklu mieszanym od 40 do 29 g/km, Zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 1,1 do 1,8 l/100 km. Podane wartości zasięgu i zużycia energii elektrycznej zostały uzyskane zgodnie z protokołem jazd testowych WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku (w zaktualizowanej wersji od 2 stycznia 2022 r.). Podane wartości mają charakter orientacyjny. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić i wahać w zależności od warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: zamontowane opcje, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), typ opon, stan nawierzchni drogowej, warunki pogodowe itp.  
 • Moc: PLUG-IN HYBRID4 360 e-EAT8 

 
 
JESZCZE BARDZIEJ RADYKALNY WYGLĄD

Aerodynamiczna sylwetka nowego 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID, wzorowana na nadwoziach typu „shooting brake”,
zaskakuje smukłością kształtów. Przód zyskuje nowy grill z poszerzeniami w czarnym kolorze Perla Nera ozdobiony nowym logo marki
oraz nową sygnaturę świetlną PEUGEOT Matrix LED z motywem trzech pazurów.
 
 
JESZCZE BARDZIEJ RADYKALNY WYGLĄD
Aerodynamiczna sylwetka nowego 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID, wzorowana na nadwoziach typu „shooting brake”, zaskakuje smukłością kształtów. Przód zyskuje nowy grill z poszerzeniami w czarnym kolorze Perla Nera ozdobiony nowym logo marki oraz nową sygnaturę świetlną PEUGEOT Matrix LED z motywem trzech pazurów.

 
WYRAŹ SWÓJ WŁASNY STYL

Daj się uwieść wyrafinowaniu i elegancji nowego koloru nadwozia Biały Okenite, jednego z 3 ekskluzywnych kolorów dostępnych w ofercie tej wersji.
 
WYRAŹ SWÓJ WŁASNY STYL
Daj się uwieść wyrafinowaniu i elegancji nowego koloru nadwozia Biały Okenite, jednego z 3 ekskluzywnych kolorów dostępnych w ofercie tej wersji.

 
EMOCJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Dzięki pokładowym technologiom najnowszej generacji PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID
zapewnia użytkownikom moc niezwykle intensywnych doznań z jazdy. 
EMOCJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Dzięki pokładowym technologiom najnowszej generacji PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID zapewnia użytkownikom moc niezwykle intensywnych doznań z jazdy. 
ZAPROJEKTOWANY
WSPÓLNIE Z PEUGEOT SPORT
PASJA SPORTÓW
SAMOCHODOWYCH
 
SYSTEMY WSPOMAGANIA
PROWADZENIA
KOMFORT SIEDZENIADOPASOWANY
DO POTRZEB
ZAPROJEKTOWANY
WSPÓLNIE Z PEUGEOT SPORT
PASJA SPORTÓW
SAMOCHODOWYCH
 
SYSTEMY WSPOMAGANIA
PROWADZENIA
KOMFORT SIEDZENIADOPASOWANY
DO POTRZEB

ZAPROJEKTOWANY WSPÓLNIE Z PEUGEOT SPORT

Przy projektowaniu kombi PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID,oprócz wyposażenia go w systemy wspomagania jazdy najnowszej generacji, wykorzystano całe doświadczenie PEUGEOT SPORT w zakresie technologii napędów hybrydowych, abyś mógł cieszyć się wyjątkowo krótkimi czasami reakcji oraz przyjemnością prowadzenia i komfortem na najwyższym poziomie.

PASJA SPORTÓW SAMOCHODOWYCH

Poczuj siłę doznań sportowej jazdy za sterami PEUGEOT i-COCKPIT®. 

 

Dzięki kompaktowej kierownicy, zespołowi zegarów head-up, nowemu systemowi sterowania automatyczną skrzynią biegów i personalizowalnym interfejsom umieszczonym w zasięgu ręki możesz skupić się wyłącznie na prowadzeniu samochodu.

ASSISTED DRIVING MADE EASY

Nowy PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID dysponuje kompletną gamą systemów wspomagania prowadzenia: 

 

 • Jazda półautonomiczna dzięki pakietowi Drive Assist Plus
 • Adaptacyjne zawieszenie z trzema trybami jazdy (i) Comfort, Normal i Sport  
 • Wspomaganie parkowania z systemem Vision 360°
 • Monitorowanie martwego pola
 • System Night vision optymalizujący czas reakcji kierowcy w nocy

KOMFORT SIEDZENIADOPASOWANY DO POTRZEB

Wygodnie usiądź na regulowanych i podgrzewanych fotelach z funkcją wielopunktowego masażu i z certyfikatem AGR (i) AGR – Aktion Gesunder Rücken (niemieckie Stowarzyszenie na rzecz zdrowych pleców)  , które świetnie obejmują ciało, i daj się uwieść prostocie kształtów i szlachetności materiałów wykończeniowych. 

 

Tapicerka siedzisk stanowi unikatowe połączenie elementów z Alcantary, tkaniny i skóry Nappa Mistral z subtelnym obramowaniem podwójnymi przeszyciami w kolorach Kryptonite i Tramontane.

WYMÓG DOSKONAŁOŚCI

Materiały wykończeniowe, silniki, łączność ze światem...
Nowy PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID posiada wszystkie atrybuty marki związane z elegancją i innowacyjnością. 
WYMÓG DOSKONAŁOŚCI

Materiały wykończeniowe, silniki, łączność ze światem...

Nowy PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID posiada wszystkie atrybuty marki związane z elegancją i innowacyjnością. 

REINVENTING PERFORMANCE

Ciesz się wysokimi osiągami za sterami nowego 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID, dysponującego łączną mocą 360 KM i maksymalnym momentem obrotowym 520 Nm:

 

 • przyspieszenie od 0 do 100 km/h w ciągu 5,2 sekundy
 • przyspieszenie od 80 do 120 km/h w ciągu 3 sekund
 • 1000 m ze startu zatrzymanego w ciągu 24,5 sekundy
 • maksymalna prędkość ograniczona na drogach publicznych do 250 km/h.

CENTRALNY 10-CALOWY EKRAN DOTYKOWY HD

Nowy PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID dysponuje całkowicie nowym systemem informacyjno-rozrywkowym PEUGEOT i-Connect® Advanced.

Jego 10-calowy ekran dotykowy HD umożliwia wyświetlanie informacji w trybie wielu okien z użyciem widżetów i skrótów. 

Odłóż swojego smartfona na ładowarkę pod środkową konsolą i podróżuj ze spokojem ducha dzięki nawigacji 3D z dostępem do Internetu i funkcją poleceń głosowych.

WNĘTRZE WYSOKIEJ KLASY

Przemyślana koncepcja i bezkompromisowe podejście do stylistyki i jakości: zrównoważone proporcje, starannie dopracowane wykończenie, precyzyjne spasowanie elementów – każdy szczegół składa się na efekt doskonałości, który udało się osiągnąć.

52 KM ZASIĘGU

Postaw na efektywność napędu o wysokich osiągach i wszechstronność hybrydy typu plug-in: do 52 km zasięgu WLTP w cyklu mieszanym* i do 54 km zasięgu w cyklu miejskim (i) W trakcie homologacji – Zasięg WLTP PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED w trybie elektrycznym w zależności od wersji i poziomu wyposażenia: 52 km w cyklu mieszanym (cykl łączony WLTP) i 54 km w cyklu miejskim (cyklu miejski WLTP). Wartości uzyskane w cyklu WLTP, na podstawie którego od 1 września 2018 r. homologowane są wszystkie nowe pojazdy (z aktualizacją od 26 stycznia 2023 r.). Podane wartości mają charakter porównawczy. Uwaga: rzeczywisty zasięg może się znacznie różnić w zależności od opcji, warunków użytkowania samochodu (styl jazdy, prędkość, masa całkowita itp.), użytkowania niektórych urządzeń (klimatyzacja, ogrzewanie itp.), rodzaju opon, stanu nawierzchni, warunków pogodowych itd.   .

WYMIARY

WYMIARY

WYMIARY ZEWNĘTRZNE NOWEGO PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID

Perfekcyjne w każdym calu kombi klasy premium. 

 

 • Długość: 4 790 mm
 • Szerokość: 1 860 mm
 • Wysokość: 1 420 mm

WYMIARY WEWNĘTRZNE NOWEGO PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID

Wnętrze nowego PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED PLUG-IN HYBRID oferuje komfort i przestronność godne ekskluzywnego kombi.

 

Przód (pierwszy rząd siedzeń) 

 • Szerokość nad podłokietnikami: 1 455 mm
 • Odległość od siedziska do dachu: 881 mm  

 

Tył (drugi rząd siedzeń) 

 • Szerokość nad podłokietnikami: 1 413 mm
 • Ilość miejsca na wysokości kolan: 250 mm

Nowy PEUGEOT 508 SW PSE – pojemność bagażnika

Bagażnik nowego PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID wyróżnia się dużą pojemnością i wzorcową praktycznością.

 

Od 530 do 1 780 litrów pojemności po złożeniu tylnej kanapy.

 
I JESZCZE WIĘCEJ...

Elektromobilność PEUGEOT bez tajemnic.

 
I JESZCZE WIĘCEJ...

Elektromobilność PEUGEOT bez tajemnic.

 
RŁADOWANIE HYBRYDY
PLUG-IN PEUGEOT

 
Zapoznaj się z możliwościami doładowywania hybrydy typy plug-in PEUGEOT: z terminala domowego lub z terminali publicznych.
 
ODKRYJ ZALETY SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO
 
Jazda samochodem elektrycznym PEUGEOT oferuje liczne korzyści: szybkie ładowanie, optymalizacja zasięgu w zależności od rodzaju trasy, technologie mobilne itp.
 
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE
ONLINE
 
Poznaj formułę PEUGEOT zakupów online i skorzystaj z ekskluzywnych ofert na nasze modele hybrydowe plug-in.