Partner Tepee

/image/80/0/peugeot_par_2015_150_fr.49800.jpg

PARTNER TEPEE

od 71 700 PLN

od 58 293 PLN

Ciesz się komfortem jazdy klasy premium dzięki nowatorskim elementom wyposażenia nowego Partner Tepee.

SILNIKI BlueHDi

Nowe jednostki BlueHDi zapewniają większą przyjemność z jazdy, optymalne zużycie paliwa oraz niższy poziom emisji CO2.
Pierwszorzędne osiągi zapewnia na przykład nowy silnik 1,6 l BlueHDi 120 KM z nową skrzynią biegów o 6 przełożeniach.

ZAUTOMATYZOWANA SKRZYNIA BIEGÓW

/image/82/5/peugeot_par_2015_092_fr.49825.jpg

Jedną z dostępnych jednostek z gamy nowego PEUGEOT Partner Tepeejest 1,6-litrowy silnik Blue HDi 100 KM S&S ETG.

Sześciobiegowa zautomatyzowana skrzynia biegów i znajdujący się na centralnym panelu deski rozdzielczej wybieracz trybu jazdy ułatwiają kierowcy zmianę między trybem automatycznym (A) i ręcznym (M).

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

/image/82/6/peugeot_par_2015_015_fr.49826.jpg

Nowy PEUGEOT Partner Tepee to samochód idący z duchem czasu, wyposażony w najnowsze pokładowe technologie mobilne: Bluetooth, wejście USB, gniazdo jack oraz funkcję MirrorScreen.
MirrorLink™ to aktualizowany protokół komunikacyjny opracowany przez grupę Car Connectivity Consortium, do której należą główni producenci samochodów, telefonów komórkowych i twórcy aplikacji. Carplay® to protokół komunikacyjny firmy Apple, który będzie dostępny w modelach Partner i Partner Tepee pod koniec 2015 r. W połączeniu ze smartfonem kompatybilnym z technologią MirrorLink™. Funkcja Mirror Screen wykorzystuje protokół MirrorLink™ i jest kompatybilna z telefonami wyposażonymi w systemy RIM lub Windows, które współpracują z protokołami MirrorLink™ i Carplay®. Funkcja będzie dostępna w listopadzie 2015 r. i wyłącznie dla telefonów na abonament z dostępem do internetu. Z systemem współpracują jedynie zatwierdzone aplikacje MirrorLink™ lub Carplay® (niektóre z nich działają tylko podczas postoju albo podczas jazdy). Niektóre funkcje wybranych aplikacji mogą być dezaktywowane, kiedy samochód jest w ruchu. Niektóre aplikacje MirrorLink™ lub Carplay® mogą być dostępne po wykupieniu abonamentu. Dzięki tej technologii duży ekran dotykowy w kabinie pojazdu staje się lustrzanym odbiciem wybranych mobilnych aplikacji, z których kierowca i pasażer mogą korzystać w prosty i bezpieczny sposób.