Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT PARTNER TEPEE | TECHNOLOGIA

/image/80/0/peugeot_par_2015_150_fr.49800.jpg
/image/80/0/peugeot_par_2015_150_fr.49800.jpg

PARTNER TEPEE

Ciesz się komfortem jazdy klasy premium dzięki nowatorskim elementom wyposażenia nowego Partner Tepee.

SILNIKI BlueHDi

Nowe jednostki BlueHDi zapewniają większą przyjemność z jazdy, optymalne zużycie paliwa oraz niższy poziom emisji CO2.
Pierwszorzędne osiągi zapewnia na przykład nowy silnik 1,6 l BlueHDi 120 KM z nową skrzynią biegów o 6 przełożeniach.

ZAUTOMATYZOWANA SKRZYNIA BIEGÓW

/image/82/5/peugeot_par_2015_092_fr.49825.jpg

Jedną z dostępnych jednostek z gamy nowego PEUGEOT Partner Tepeejest 1,6-litrowy silnik Blue HDi 100 KM S&S ETG.

Sześciobiegowa zautomatyzowana skrzynia biegów i znajdujący się na centralnym panelu deski rozdzielczej wybieracz trybu jazdy ułatwiają kierowcy zmianę między trybem automatycznym (A) i ręcznym (M).

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

/image/82/6/peugeot_par_2015_015_fr.49826.jpg

Nowy PEUGEOT Partner Tepee to samochód idący z duchem czasu, wyposażony w najnowsze pokładowe technologie mobilne: Bluetooth, wejście USB, gniazdo jack oraz funkcję MirrorScreen.
MirrorLink™ to aktualizowany protokół komunikacyjny opracowany przez grupę Car Connectivity Consortium, do której należą główni producenci samochodów, telefonów komórkowych i twórcy aplikacji. Carplay® to protokół komunikacyjny firmy Apple, który będzie dostępny w modelach Partner i Partner Tepee pod koniec 2015 r. W połączeniu ze smartfonem kompatybilnym z technologią MirrorLink™. Funkcja Mirror Screen wykorzystuje protokół MirrorLink™ i jest kompatybilna z telefonami wyposażonymi w systemy RIM lub Windows, które współpracują z protokołami MirrorLink™ i Carplay®. Funkcja będzie dostępna w listopadzie 2015 r. i wyłącznie dla telefonów na abonament z dostępem do internetu. Z systemem współpracują jedynie zatwierdzone aplikacje MirrorLink™ lub Carplay® (niektóre z nich działają tylko podczas postoju albo podczas jazdy). Niektóre funkcje wybranych aplikacji mogą być dezaktywowane, kiedy samochód jest w ruchu. Niektóre aplikacje MirrorLink™ lub Carplay® mogą być dostępne po wykupieniu abonamentu. Dzięki tej technologii duży ekran dotykowy w kabinie pojazdu staje się lustrzanym odbiciem wybranych mobilnych aplikacji, z których kierowca i pasażer mogą korzystać w prosty i bezpieczny sposób.