SKIP TO CONTENT

SimplyDrive

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SimplyDrive?  

Marzysz o własnym aucie? Poznaj nowoczesny program finansowania nowych samochodów Peugeot, łączący w sobie korzyści wynikające z niskich miesięcznych rat z możliwością wymiany auta co kilka lat, teraz dostępne również dla osób prywatnych. Dzięki SimplyDrive Peugeot nie musisz kupować auta na własność. Użytkując auto, spłacasz go przez okres objęty umową, a po tym czasie możesz wymienić go na nowy. Po zakończeniu umowy nie musisz przejmować się sprzedażą pojazdu – zwracasz je do dealera i cieszysz się nowym modelem Peugeot. Korzyścią Simply Drive jest to, że nie musisz angażować własnych oszczędności, ponieważ oferta zostanie dostosowana do Twoich potrzeb, możliwości i preferencji.
SimplyDrive to leasing operacyjny z gwarantowanym przez Markę lub Dealera odkupem pojazdu oraz pakietem usług dodatkowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta B2B i B2C.

Produkt SimplyDrive skierowany jest do Klientów, którzy są zainteresowani użytkowaniem samochodu i jego regularną wymianą na nowy, zapewniając mu jednocześnie niską miesięczną ratę.

 

Wybierając  SimplyDrive klient zyskuje:

  • stałą, niską miesięczną ratę,
  • elastyczność w wyborze sposobu zakończenia umowy: zwrot pojazdu, wykup pojazdu lub rozłożenie wartości rezydualnej na dogodne raty,
  • przewidywane koszty utrzymania samochodu,
  • ubezpieczenie samochodu do końca trwania umowy finansowania, bez konieczności wznawiania polisy (w przypadku skorzystania z ubezpieczenia wieloletniego)
  • dzięki usłudze FLEX możliwe wcześniejsze zakończenie umowy po minimum 13 miesiącach od zawarcia umowy, bez podania przyczyny i bez dodatkowych kosztów.