SKIP TO CONTENT
NOWY 408

 
 
NOWY PEUGEOT 408
ZASKAKUJĄCY POD KAŻDYM WZGLĘDEMInnowacyjna sylwetka fastbacka. Samochód z klasą. PEUGEOT-i-Cockpit® najnowszej generacji. Skorzystaj z możliwości swobodnego wyboru wersji benzynowej lub z napędem hybrydowym typu plug-in.
 
 
NOWY PEUGEOT 408
ZASKAKUJĄCY POD KAŻDYM WZGLĘDEM
Innowacyjna sylwetka fastbacka. Samochód z klasą. PEUGEOT-i-Cockpit® najnowszej generacji. Skorzystaj z możliwości swobodnego wyboru wersji benzynowej lub z napędem hybrydowym typu plug-in.
 • Zużycie paliwa: 1,2 l/100 km(i) ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2 – wartości WLTP: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP 1,2 (l/100 km) – Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: 26 (g/km). Podane wartości zasięgu i zużycia energii elektrycznej zostały uzyskane zgodnie z protokołem jazd testowych WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku (z aktualizacją od 13 października 2022 r.). Podane wartości mają charakter orientacyjny. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić i wahać w zależności od warunków użytkowania i szeregu czynników, takich jak: zamontowane opcje, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), typ opon, stan nawierzchni drogowej, warunki pogodowe itp.  
 • Zasięg z napędem w 100% elektrycznym: Do 63 km(i) Homologowany zasięg WLTP PEUGEOT 408 w trybie elektrycznym w zależności od wersji i poziomu wyposażenia: 63 km w cyklu mieszanym (w cyklu mieszanym AER WLTP). Wartości uzyskane w cyklu WLTP, na podstawie którego od 1 września 2018 r. homologowane są wszystkie nowe pojazdy (z aktualizacją od 13 października 2022 r.). Podane wartości mają charakter porównawczy. Uwaga: rzeczywisty zasięg może się znacznie różnić w zależności od opcji, warunków użytkowania samochodu (styl jazdy, prędkość, masa całkowita itp.), użytkowania niektórych urządzeń (klimatyzacja, ogrzewanie itp.), rodzaju opon, stanu nawierzchni, warunków pogodowych itd.  
 • Emisja CO₂: 26 g/km(i) ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2 – wartości WLTP: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP 1,2 (l/100 km) – Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: 26 (g/km). Podane wartości zasięgu i zużycia energii elektrycznej zostały uzyskane zgodnie z protokołem jazd testowych WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku (z aktualizacją od 13 października 2022 r.). Podane wartości mają charakter orientacyjny. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić i wahać w zależności od warunków użytkowania i szeregu czynników, takich jak: zamontowane opcje, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), typ opon, stan nawierzchni drogowej, warunki pogodowe itp.  

 

w wersji PEUGEOT 408 HYBRID 225

 • Zużycie paliwa: 6 l/100 km(i) ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2 – wartości WLTP: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP 6 (l/100 km) – Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: 136 (g/km). Podane wartości zasięgu i zużycia energii elektrycznej zostały uzyskane zgodnie z protokołem jazd testowych WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku (z aktualizacją od 13 października 2022 r.). Podane wartości mają charakter orientacyjny. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić i wahać w zależności od warunków użytkowania i szeregu czynników, takich jak: zamontowane opcje, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), typ opon, stan nawierzchni drogowej, warunki pogodowe itp.  
 • Emisja CO₂: 136 g/km(i) ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2 – wartości WLTP: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP 6 (l/100 km) – Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: 136 (g/km). Podane wartości zasięgu i zużycia energii elektrycznej zostały uzyskane zgodnie z protokołem jazd testowych WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku (z aktualizacją od 13 października 2022 r.). Podane wartości mają charakter orientacyjny. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić i wahać w zależności od warunków użytkowania i szeregu czynników, takich jak: zamontowane opcje, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), typ opon, stan nawierzchni drogowej, warunki pogodowe itp. 

 

w wersji PEUGEOT 408 PURETECH 130

ZAMÓW PEUGEOT 408

ZAMÓW PEUGEOT 408

PEUGEOT 408 SZYTY NA MIARĘ

Poziomy wyposażenia, kolory, felgi... Skonfiguruj PEUGEOT 408 zgodnie z twoimi upodobaniami i skorzystaj z dogodnych warunków zakupu.

TWÓJ PEUGEOT 408 DOSTĘPNY OD RĘKI

Nie zwlekaj, znajdź już teraz swojego nowego PEUGEOT 408 i skorzystaj z unikatowych ofert.

 
 
KOCIA SYLWETKA

Zaskakująca sylwetka nowego modelu PEUGEOT 408 wyróżnia się dynamicznym wyglądem typowym dla fastbacków. Zwiększony prześwit w połączeniu z niewielką wysokością nadwozia podkreślają aerodynamiczną sylwetkę modelu.
 
 
KOCIA SYLWETKA
Zaskakująca sylwetka nowego modelu PEUGEOT 408 wyróżnia się dynamicznym wyglądem typowym dla fastbacków. Zwiększony prześwit w połączeniu z niewielką wysokością nadwozia podkreślają aerodynamiczną sylwetkę modelu.

 
WYRAŹ SWÓJ STYL

Spośród sześciu eleganckich kolorów nadwozia wybierz ten, który najbardziej do ciebie pasuje. 
 
WYRAŹ SWÓJ STYL
Spośród sześciu eleganckich kolorów nadwozia wybierz ten, który najbardziej do ciebie pasuje. 

 
NIESPODZIEWANE EMOCJE

Pozycja za kierownicą charakterystyczna dla wersji sedan w nowym PEUGEOT 408 została podwyższona i pozwala cieszyć się jazdą z całkiem nowej perspektywy. 
 
NIESPODZIEWANE
EMOCJE
Pozycja za kierownicą charakterystyczna dla wersji sedan w nowym PEUGEOT 408 została podwyższona i pozwala cieszyć się jazdą z całkiem nowej perspektywy. 
PEUGEOT
i-Cockpit® 3D
KOMFORT WYSOKIEJ KLASY
 
PRZYCISKI KLAWISZOWE I-TOGGLES Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI
TECHNOLOGIA WSPOMAGANIA PROWADZENIA
PEUGEOT
i-Cockpit® 3D
KOMFORT WYSOKIEJ KLASY
 
PRZYCISKI KLAWISZOWE I-TOGGLES Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI
TECHNOLOGIA WSPOMAGANIA PROWADZENIA

MIEJSCE KIEROWCY

Miejsce kierowcy PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji z kompaktową kierownicą z budowanymi przyciskami sterowania, zespołem zegarów 3D(i) Dostępny w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji   z cyfrowym wyświetlaczem 10’’ oraz dotykowym centralnym ekranem 10’’ HD jest wyjątkowe pod względem ergonomii i wyposażone w liczne technologie pokładowe wysokiej jakości.

KOMFORT WYSOKIEJ KLASY

Nowy PEUGEOT 408 zapewnia bardzo łatwy dostęp do przednich i tylnych siedzeń. Duża ilość miejsca na tylnych siedzeniach zapewnia pasażerom optymalny komfort podróżowania. Środkowa konsola dysponuje kilkoma miejscami do odkładania drobnych przedmiotów i akcesoriów.

PRZYCISKI KLAWISZOWE I-TOGGLES Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI

Nowe przyciski PEUGEOT i-Toggles(i) Dostępne w standardzie w zależności od wersji i kraju sprzedaży – Każdy klawisz i-toggle pełni rolę dotykowego skrótu do ustawień klimatyzacji, książki telefonicznej, stacji radiowych i uruchamiania aplikacji, którego parametry zostały dobrane zgodnie z upodobaniami użytkownika.  , które można w pełni konfigurować, zapewniają w każdej chwili łatwy i intuicyjny dostęp do najważniejszych funkcji samochodu. Skonfiguruj i zapisz swoje ulubione ustawienia w zakresie wyświetlania informacji, oświetlenia ambientowego i regulacji(i) Możliwość utworzenia do ośmiu spersonalizowanych profili użytkowników  .

SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA 

Liczne systemy wspomagania prowadzenia i manewrowania zapewnią ci jeszcze wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa: 

 

 • Jazda półautonomiczna dzięki nowemu pakietowi Drive Assist 2.0(i) Dostępny w późniejszym terminie Obejmuje także funkcję półautomatycznej zmiany pasa ruchu oraz sygnalizowania dozwolonych prędkości z wyprzedzeniem  
 • System Night Vision poprawiający widoczność w nocy(i) Dostępny w późniejszym terminie  
 • Wspomaganie parkowania z widokiem 360° 
 • System dalekosiężnego monitorowania martwego pola(i) Do 75 m. Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji  
 • System wspomagania nagłego hamowania(i) Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji  

JAZDA KU DOSKONAŁOŚCI

Wysoki poziom wykończenia, staranny dobór materiałów, przestronność, komfort... PEUGEOT 408 jest wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie PEUGEOT, które dostarczą ci niezwykłych doznań z jazdy. 
 
JAZDA KU DOSKONAŁOŚCI
Wysoki poziom wykończenia, staranny dobór materiałów, przestronność, komfort... PEUGEOT 408 jest wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie PEUGEOT, które dostarczą ci niezwykłych doznań z jazdy. 

EFEKTYWNE ENERGETYCZNIE ZESPOŁY NAPĘDOWE

Obydwa zespoły napędowe Plug-in Hybrid(i) HYBRID 225 e-EAT8 FWD i HYBRID 180 e-EAT8 FWD – Wartości zużycia paliwa i emisji C0₂ w trakcie homologacji WLTP   (HYBRID 225 i HYBRID 180) stanowią połączenie silnika elektrycznego o mocy 81 kW, automatycznej 8-stopniowej skrzyni biegów e-EAT8 i silnika spalinowego PureTech o mocy 180 KM (132 kW) lub PureTech o mocy 150 KM (110 kW).

WYSOKA JAKOŚĆ W KABINIE

Ciesz się wysoką jakością materiałów, komfortem podgrzewanych(i) Funkcja dostępna w opcji w zależności od wersji   foteli AGR(i) Fotele z certyfikatem wydawanym przez niemiecką organizację AGR (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowych Pleców) – dostępne w opcji    z funkcją masażu(i) Funkcja dostępna w opcji w zależności od wersji   i przyjemnością prowadzenia, jaką zapewnia podgrzewana kierownica z wbudowanymi przyciskami sterowania(i) Dostępna w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji.  .

USŁUGI MOBILNE DLA WSZYSTKICH

W kabinie nowego PEUGEOT 408 każdy pasażer ma zoptymalizowany dostęp do usług mobilnych: ładowarka indukcyjna(i) Dostępna w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji   z przodu w zasięgu ręki, łączność Bluetooth dla 2 smartfonów jednocześnie, 4 gniazda USB(i) 2 z przodu, 2 z tyłu  ...

USŁUGI MOBILNE NA WYCIAGNIECIE REKI

Usługi mobilne PEUGEOT pozwalają zaoszczędzić czas i zoptymalizować twój budżet. Dzięki aplikacji My Peugeot zyskujesz dostęp do usługi zapewniających ci wszelkie potrzebne wsparcie i maksimum komfortu na co dzień. Możesz w szczególności zoptymalizować każdą trasę (dzięki funkcjom monitorowania ruchu drogowego, wyszukiwania stacji paliw, ostrzegania o strefach niebezpiecznych itp.). W razie awarii lub wypadku masz zapewnioną pomoc drogową 24 h/7 dni w tygodniu. Możesz też dzięki nim zdalnie zarządzać doładowywaniem akumulatora trakcyjnego i wstępnym ogrzewaniem / schładzaniem kabiny twojego zelektryfikowanego Peugeot.

ZASKAKUJĄCY DESIGN TYŁU NADWOZIA 

Odwrócony kształt tylnego zderzaka PEUGEOT 408 zaskakuje swoim wyglądem.   

 

Innowacyjne światła full LED* lub full LED 3D(i) Dostępne w standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji    z motywem lwich pazurów zapalają się jedno po drugim. 

 

 

„Kocie uszy” przy tylnej krawędzi dachu optymalizują aerodynamikę nadwozia poprzez odpowiednie ukierunkowanie strug powietrza.

 

 

 

 
 
WYBIERZ POZIOM WYPOSAŻENIA ODPOWIEDNI DLA CIEBIE

Aby zaspokoić wszelkie oczekiwania i potrzeby, PEUGEOT 408 jest dostępny w wielu poziomach wyposażenia. 
 
 
WYBIERZ POZIOM WYPOSAŻENIA ODPOWIEDNI DLA CIEBIE
Aby zaspokoić wszelkie oczekiwania i potrzeby, PEUGEOT 408 jest dostępny w wielu poziomach wyposażenia. 

408 ALLURE

Ciesz się przyjemnością, jaką sprawia wysokiej jakości design, i korzystaj z zalet efektywnego energetycznie wyposażenia wersji Allure.

 

 

Wszystkie usługi twojego punktu sprzedaży dostępne bez wychodzenia z domu: wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego, dostawa samochodu pod dom na terenie całej Polski.(i) usługa dostępna u wybranych dealerów.  

 

Z następującymi elementami wyposażenia: 

 

 • PEUGEOT i-Cockpit® z personalizowalnym, cyfrowym zespołem zegarów 10’’
 • Pakiet Drive Assist: Pakiet Bezpieczeństwo Plus + Aktywny tempomat z funkcją Stop&Go
 • Wspomaganie parkowania tyłem i kamera cofania.
 • 17-calowe felgi SILEX

 

Dostępny w wersji benzynowej i hybrydowej typu plug-in

408 ALLURE PACK

Ciesz się przyjemnością, jaką sprawia wysokiej jakości design, i korzystaj z zalet efektywnego energetycznie wyposażenia wersji Allure.

 

Wszystkie usługi twojego punktu sprzedaży dostępne bez wychodzenia z domu: wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego, dostawa samochodu pod dom na terenie całej Polski(i) usługa dostępna u wybranych dealerów  .

Oprócz elementów wyposażenia wersji Allure:

 

 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu
 • Pakiet Drive Assist + Rear warning: system dalekosiężnego monitorowania martwego pola widzenia + ostrzeganie o ruchu poprzecznym podczas cofania
 • Nawigacja z dostępem do Internetu z 10-calowym centralnym ekranem dotykowym i wirtualnymi, personalizowalnymi klawiszami i-Toggles
 • Wspomaganie parkowania przodem i tyłem + kamera cofania.

 

Dostępny w wersji benzynowej i hybrydowej typu plug-in

408 GT

Daj się uwieść wyjątkowej elegancji i zaawansowanym technologiom wersji wyposażeniowej GT.

 

Wszystkie usługi twojego punktu sprzedaży dostępne bez ruszania się z domu: wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego, dostawa samochodu pod dom na terenie całej Polski(i) usługa dostępna u wybranych dealerów.  .

Wersja GT oprócz elementów wyposażenia wersji Allure obejmuje: 

 

 • Automatyczna, bezdotykowa pokrywa bagażnika
 • Nawigacja z dostępem do Internetu z 10-calowym centralnym ekranem dotykowym i wirtualnymi, personalizowalnymi klawiszami i-Toggles + Peugeot Connect SOS & Assistance (usługi pomocy w nagłych wypadkach) i Telemaintenance (zdalne monitorowanie stanu samochodu)
 • PEUGEOT i-Cockpit® 3D z personalizowalnym cyfrowym zespołem zegarów 3D
 • Pakiet Drive Assist Plus: Pakiet Drive Assist + Rear warning + Wspomaganie utrzymania samochodu na pasie ruchu

 

Dostępny w wersji benzynowej i hybrydowej typu plug-in

PEUGEOT 408 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

 

Prowadzisz własny biznes? Nie masz chwili dla siebie? Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty usług specjalnych. Skonfiguruj i zamów swojego PEUGEOT 408 lub umów się na przegląd samochodu bezpośrednio z biura. 

Ponieważ między nami profesjonalistami rozumiemy się szybko, a co najważniejsze, rozumiemy się bardzo dobrze.

WYMIARY

WYMIARY

Pojemność bagażnika PEUGEOT 408

PEUGEOT 408 posiada pojemny bagażnik o zmiennej konfiguracji. Automatyczna pokrywa bagażnika(i) Dostępna w standardzie lub niedostępna, w zależności od wersji   ułatwia załadunek bagaży, gdy kierowca ma zajęte obie ręce.

 WYMIARY ZEWNĘTRZNE PEUGEOT 408

Sylwetka hatchbacka, komfort SUVa. 

 

 • Długość: 4687 mm
 • Szerokość(i) Bez bocznych lusterek  : 1848 mm
 • Wysokość: 1486 mm

Wymiary zewnętrzne PEUGEOT 408

Nowy PEUGEOT 408 oferuje swym pasażerom wyjątkowo przestronne wnętrze. 

 

Przód (pierwszy rząd siedzeń) 

 

 • Szerokość nad podłokietnikami: 1443 mm
 • Odległość od siedziska do dachu: 891 mm

 

Tył (drugi rząd siedzeń) 

 

 • Szerokość nad podłokietnikami: 1446 mm
 • Ilość miejsca na wysokości kolan: 188 mm
 • Odległość od siedziska do dachu: 850 mm

Pojemność bagażnika PEUGEOT 408

PEUGEOT 408 posiada pojemny bagażnik o zmiennej konfiguracji. Automatyczna pokrywa bagażnika(i) Dostępna w standardzie lub niedostępna, w zależności od wersji   ułatwia załadunek bagaży, gdy kierowca ma zajęte obie ręce. 

 

 • 471 litrów(i) Pojemność bez opcji HI-FI FOCAL i bez koła zapasowego – 454 l z opcją HI-FI FOCAL   w wersji z napędem hybrydowym plug-in
 • 536 litrów w wersji z silnikiem benzynowym

 
I JESZCZE WIĘCEJ...

Elektromobilność PEUGEOT bez tajemnic.

 
I JESZCZE WIĘCEJ...

Elektromobilność PEUGEOT bez tajemnic.

 
ŁADOWANIE HYBRYDY PLUG-IN PEUGOT

Zapoznaj się z możliwościami doładowywania hybrydy typy plug-in PEUGEOT: z terminala domowego lub z terminali publicznych. 
 
ODKRYJ ZALETY SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO
Jazda samochodem elektrycznym PEUGEOT oferuje liczne korzyści: szybkie ładowanie, optymalizacja zasięgu w zależności od rodzaju trasy, technologie mobilne itp.
 
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ONLINE

Poznaj formułę PEUGEOT zakupów online i skorzystaj z ekskluzywnych ofert na nasze modele hybrydowe plug-in.