SKIP TO CONTENT
Obietnica Peugeot

PEUGEOT PROMISE

ALWAYS BY YOUR SIDE.

PEUGEOT PROMISE

ZAWSZE

PRZY TOBIE 

 

Zobowiązanie zawsze powinno działać w obie strony. Wybrałeś naszą markę? Oferujemy Ci nie tylko wyjątkowy samochód, ale, przede wszystkim, dożywotnią relację. Ciesz się bezcennym spokojem - od rzeczy niezwykle istotnych po drobne sczegóły.

 

Za chwilę dowiesz się więcej.

ODKRYJ NASZE

ZOBOWIĄZANIA 

PEUGEOT UŁATWIAMY ŻYCIE

Dowiedz się więcej o naszych obietnicach, które sprawią, że każdy dzień stanie się dla Ciebie jeszcze bardziej inspirujący.

ZAKUPY ONLINE

Peugeot daje ci możliwość dokonaniu zakupu nowego auta bez wychodzenia z domu, z gwarancją najlepszej ceny, dostawą do domu i 30-dniowym okresem zwrotu.

WYGODNE ŁADOWANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Zobowiązujemy się dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązania w zakresie ładowania Twojego samochodu elektrycznego lub hybrydy typu plug-in. Oferujemy bogatą gamę przydatnych akceseriów (w tym smart wall box) oraz profesjonalny montaż domowej stacji ładowania. 

ZAWSZE W ZASIĘGU RĘKI

Automatyczne otwieranie lub zamykanie zamka, aktywacja świateł czy klaksonu oraz wgląd w historię serwisową - to tylko niektóre użyteczne funkcje aplikacji MyPeugeot, która oferuje zdalną kontrolę nad Twoim samochodem. Co więcej, w przypadku modeli elektrycznych i hybrydowych typu plug-in możesz z odległości kontrolować proces ładowania akumulatora i klimatyzację wewnątrz pojazdu.

NATYCHMIASTOWA JAZDA PRÓBNA

Zobowiązujemy się zapewnić Ci jazdę próbną wybranym modelem w ciągu 48 godzin od momentu dokonania rezerwacji.

 

PEUGEOT - ZAPEWNIAMY BEZCENNY SPOKÓJ

Zapewnienie Ci doskonałego samopoczucia w trakcie podróży to nasz priorytet.

MOBILNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Samochód zastępczy na czas serwisu to jedno z wielu praktycznych rozwiązań, które zapewniamy Ci w zakresie mobilności. 

PAKIET SERWISOWY EASY CARE

Wszystkie nasze modele elektryczne objęte są gwarancję na akumulator - przez 8 lat i do 160 000 km przebiegu. Dotyczy modeli z napędem 100% elektrycznym i napędem hybrydowym w wersji plug-in. W razie konieczności przeglądu lub naprawy, twoim Peugeot zajmie się zespół ekspertów ds. aut elektrycznych z odpowiednim przeszkoleniem w zakresie wysokich napięć. 

 

Abyś mógł odetchnąć z ulgą, w ramach usługi otrzymasz także raport o stanie twojego akumulatora.

W POZYTYWNYM KRĘGU

Oferujemy Ci możliwośći korzystania ze regenerowanych fabrycznie lub ponownie użytych części zamiennych. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko oszczędzasz, ale przede wszystkim angażujesz się z nami w ochronę środowiska.

WIDEODIAGNOSTYKA

Jeżeli w trakcie wykonywania prac serwisowych okaże się, że niezbędnym warunkiem naprawy jest wykonanie dotatkowych, nieprzewidzianych wcześniej czynności, dostarczymy Ci drogą mailową lub SMS-em link z nagraniem diagnostyki Twojego pojazdu i wyceną do akceptacji. 

ZOBOWIĄZANIA PEUGEOT WOBEC WZROSTU CEN

Zapewniamy przejrzyste warunki przedłużonej gwarancji i planów serwisowych ze stałymi miesięcznymi płatnościami.

PEUGEOT ASSISTANCE

Twój pakiet Assistance zostaje automatycznie przedłużony o dodatkowy rok za każdym razem, gdy oddajesz samochód do naszego serwisu. 

 

Co więcej, jeżeli jesteś posiadaczem elektrycznego Peugeot, zapewniamy Ci również niezbędną pomoc w przypadku awarii zasilania. Twoje auto zostanie naładowane i/lub odholowane do domu, miejsca pracy lub najbliższej stacji ładowania bez żadnych dodatkowych kosztów w ramach dowolnego planu serwisowego.  

WYGODNE PŁATNOŚCI

Z Peugeot zawsze masz wybór -  dokonaj jednorazowej płatności lub rozłóż kwotę na raty bez żadnych dodatkowych kosztów. 

A TERAZ,

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!
Odkryj bogatą gamę zelektryfikowanych samochodów Peugeot