SKIP TO CONTENT
Obietnica Peugeot

PEUGEOT PROMISE

ALWAYS BY YOUR SIDE.

PEUGEOT PROMISE

ZAWSZE

PRZY TOBIE 

 

Zobowiązanie zawsze powinno działać w obie strony. Wybrałeś naszą markę? Oferujemy Ci nie tylko wyjątkowy samochód, ale, przede wszystkim, dożywotnią relację. Ciesz się bezcennym spokojem - od rzeczy niezwykle istotnych po drobne sczegóły.

 

Za chwilę dowiesz się więcej.

ODKRYJ NASZE

ZOBOWIĄZANIA 

PEUGEOT UŁATWIAMY ŻYCIE

Dowiedz się więcej o naszych obietnicach, które sprawią, że każdy dzień stanie się dla Ciebie jeszcze bardziej inspirujący.

ZAKUPY ONLINE

Peugeot daje Ci możliwość zakupu nowego samochodu z kanapy, z gwarancją najlepszej ceny.

WYGODNE ŁADOWANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Zobowiązujemy się dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązania w zakresie ładowania Twojego samochodu elektrycznego lub hybrydy typu plug-in. Oferujemy bogatą gamę przydatnych akceseriów (w tym smart wall box) oraz profesjonalny montaż domowej stacji ładowania. 

ZAWSZE W ZASIĘGU RĘKI

Automatyczne otwieranie lub zamykanie zamka, aktywacja świateł czy klaksonu oraz wgląd w historię serwisową - to tylko niektóre użyteczne funkcje aplikacji MyPeugeot, która oferuje zdalną kontrolę nad Twoim samochodem. Co więcej, w przypadku modeli elektrycznych i hybrydowych typu plug-in możesz z odległości kontrolować proces ładowania akumulatora i klimatyzację wewnątrz pojazdu.

NATYCHMIASTOWA JAZDA PRÓBNA

Zobowiązujemy się zapewnić Ci jazdę próbną wybranym modelem w ciągu 48 godzin od momentu dokonania rezerwacji.

PEUGEOT - ZAPEWNIAMY BEZCENNY SPOKÓJ

Zapewnienie Ci doskonałego samopoczucia w trakcie podróży to nasz priorytet.

MOBILNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Samochód zastępczy na czas serwisu to jedno z wielu praktycznych rozwiązań, które zapewniamy Ci w zakresie mobilności. 

PAKIET SERWISOWY EASY CARE

Z Peugeot zyskujesz wydłożony do 8 lat lub 160 tysięcy kilometrów okres gwarancji na baterie trakcyjne. Powyższe zobowiązanie dotyczy wszystkich modeli z naszej zelektryfikowanej gamy (a więc samochodów całkowicie elektrycznych i hybryd typu plug-in). Co więcej, gwarantujemy naprawy przez wyszkolonych ekspertów specjalizujących się w samochodach elektrycznych. a dodatkowo, w ramach wybranych przez Ciebie planów serwisowych, po każdej wykonanej usłudze otrzymasz zaświadczenie / certyfikat o biężacym stanie akumulatora. 

W POZYTYWNYM KRĘGU

Oferujemy Ci możliwośći korzystania ze regenerowanych fabrycznie lub ponownie użytych części zamiennych. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko oszczędzasz, ale przede wszystkim angażujesz się z nami w ochronę środowiska.

WIDEODIAGNOSTYKA

Jeżeli w trakcie wykonywania prac serwisowych okaże się, że niezbędnym warunkiem naprawy jest wykonanie dotatkowych, nieprzewidzianych wcześniej czynności, dostarczymy Ci drogą mailową lub SMS-em link z nagraniem diagnostyki Twojego pojazdu i wyceną do akceptacji. 

ZOBOWIĄZANIA PEUGEOT WOBEC WZROSTU CEN

Aby zabezpieczyć Cię przed inflacją, wzrostem cen części i robocizną VAT, zapewniamy Ci stałą cenę Twoich rozszerzonych planów gwarancyjnych i okresowych serwisów. 

PEUGEOT ASSISTANCE

Twój pakiet Assistance zostaje automatycznie przedłużony o dodatkowy rok za każdym razem, gdy oddajesz samochód do naszego serwisu. 

 

Co więcej, jeżeli jesteś posiadaczem elektrycznego Peugeot, zapewniamy Ci również niezbędną pomoc w przypadku awarii zasilania. Twoje auto zostanie naładowane i/lub odholowane do domu, miejsca pracy lub najbliższej stacji ładowania bez żadnych dodatkowych kosztów w ramach dowolnego planu serwisowego.  

CZYSTY SAMOCHÓD

Twój Peugeot zostaje poddany gruntownemu czyszczeniu za każdym razem, gdy oddajesz go na przegląd lub do serwisu. Po wykonanych usługach lśniący model czeka na Twój odbiór. 

NATYCHMIASTOWA WYCENA

Zapewniamy wygodne rezerwacje terminów i natychmiastowe wyceny prac serwisowych przez internet.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Z Peugeot zawsze masz wybór -  dokonaj jednorazowej płatności lub rozłóż kwotę na raty bez żadnych dodatkowych kosztów. 

A TERAZ,

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!
Odkryj bogatą gamę zelektryfikowanych samochodów Peugeot