SKIP TO CONTENT
PEUGEOT 3008 SUV

Już od 3288 zł brutto/mies. (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 212400 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 3288 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.   (i) Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

Rabat do 3000 zł.

 • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
 • możliwość zakupu online

 

Już od 2285 zł brutto/mies. (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 147000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2285 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  (i)  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.  


 • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
 • dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa,

 

PEUGEOT 3008: KOMPAKTOWY HYBRYDOWY PLUG-IN LUB SPALINOWY SUV 

Odkryj SUV-a PEUGEOT 3008 i jego wyjątkowy styl. Bezkonkurencyjny PEUGEOT i-Cockpit® oraz szereg innowacyjnych technologii zastosowanych z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu i bezpieczeństwie.  Dzięki zobowiązaniu Power of Choice, możesz wybrać silnik benzynowy, wysokoprężny lub hybrydowy typu plug-in o zasięgu do 59 km WLTPw jeździe mieszanej  i do 75 kmw jeździe miejskiej . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od 2285 zł brutto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 139500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2285 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 

KUP PEUGEOT 3008 HYBRID ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 3008 HYBRID - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 
KUP PEUGEOT 3008 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 3008 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!


ZALETY WERSJI ELEKTRYCZNEJ

RADOŚĆ Z JAZDY
Ciesz się nowymi doznaniami z jazdy w pełni elektrycznym trybie:
 
 • Do 59 kilometrów zasięgu (WLTP)
 • Płynna i cicha jazda, mniej drgań
 • Przyspieszaj dynamicznie dzięki dostępnemu od samego początku, pełnemu momentowi obrotowemu.
 
OSZCZĘDNOŚCI
Liczne oszczędności i korzyści:
 
 
PROSTOTA
Korzystaj do woli:
 
- Szybkie i proste ładowanie w siedem godzinpełne naładowanie przez standardowe gniazdko (8 A, 220 V) 
- Możliwość pełnego naładowania w czasie nieprzekraczającym dwóch godzinOpcjonalna ładowarka o mocy 7,4 kW umożliwia przyspieszone naładowanie, w ciągu maksymalnie 105 minut, za pomocą urządzenia Wallbox (32 A) 
- Informacje o jeździe w czasie rzeczywistym
- Zdalne zarządzanie za pomocą aplikacji MyPeugeot®
- Usługi Free2MoveFree2Move to płatna aplikacja mobilna i pokładowa (zależna od kompatybilności konkretnych urządzeń), która ułatwia ładowanie pojazdów elektrycznych. (znajdywanie publicznych stacji ładowania, płatność za ładowanie, itp.) wymiernie ułatwiają codzienne funkcjonowanie 
DESIGN

ERA NOWOCZESNOŚCI

PEUGEOT 3008 SUV HYBRID charakteryzuje się odważną, zaawansowaną technologicznie konstrukcją i wyrazistym przodem ze światłami FULL LEDdostępne w standardzie (w wersji / pakiecie GT) z funkcją SDLFunkcja statycznego doświetlania zakrętów (Static Directional Lighting) znacząco poprawia widoczność. Jest ona dostępna w standardzie dla wersji GT i GT Pack oraz jako opcja w wersjach ACTIVE i ALLURE (zależnie danego kraju). Jego wyrafinowany styl doskonale łączy w sobie moc z lekkością, śmiało wykraczając poza standardowe rozwiązania stosowane w segmencie SUV-ów.

UDOSKONALONY DESIGN

Nadwozie SUV-a PEUGEOT 3008 podkreśla jego zdecydowany charakter oraz harmonijne połączenie mocy i zwinności. Nowatorski design przodu wyraża silną osobowość. Ten topowy model zwiastuje nadejście nowej ery dla segmentu SUV-ów.

NOWY PRZÓD

Mocno wyrafinowany przód SUV-a PEUGEOT 3008 SUV z bezramkowym grillem i bocznymi wlotami jest zapowiedzią wzorniczych trendów przyszłości.

NOWE ŚWIATŁA PRZEDNIE

Wszystkie modele PEUGEOT mają charakterystyczny układ świateł przednich LED, wzbogaconych o światła do jazdy dziennej w kształcie lwiego kła – rozpoznawalnego od razu symbolu marki oraz reflektory FULL LED z funkcją SDLfunkcja statycznego doświetlania zakrętów (Static Directional Lighting) znacząco poprawia widoczność na drodze. Jest ona dostępna w standardzie dla wersji GT i GT Pack oraz jako opcja w wersjach ACTIVE i ALLURE (zależnie danego kraju).

BOCZNE WSTAWKI

Chromowana wstawka rozciąga się od przednich reflektorów, przez całą długość dachu, aż do tylnego spojlera. W wyszukany sposób akcentuje dynamiczną linię sylwetki SUV-a PEUGEOT 3008 HYBRID.

NOWY DESIGN ALUMINIOWYCH FELG

Eleganckie, diamentowane, 19-calowe felgi aluminiowe San Franciscodostępne w standardzie w wersjach 3008 GT i GT Pack HYBRID (zależnie od lokalizacji), osłony nadkoli i masywne listwy ochronne drzwi podkreślają dynamiczny design SUV-a PEUGEOT 3008.

NOWE ŚWIATŁA TYLNE

Nowe tylne światła FULL LED mają charakterystyczny dla PEUGEOT motyw trzech pazurów lwa oraz sekwencyjne kierunkowskazy. Przydymione klosze tylnych świateł stanowią naturalne przedłużenie czarnej listwy bagażnika. Dzięki temu, poszerzają wizualnie tył samochodu, nadając mu sportowego charakteru.

PLAKIETKA HYBRID

Plakietki HYBRIDNapęd na przednią oś, 225 KM, dostępny począwszy od wersji Allure lub HYBRID4napęd 4x4, 300 KM, dostępny począwszy od wersji Allure widniejące po bokach PEUGEOT 3008 SUV, dyskretnie podkreślają przynależność tych modeli do innowacyjnego świata napędu hybrydowego typu Plug-in.

WYJĄTKOWA TAPICERKA ALCANTARA®

Wnętrze SUV-a PEUGEOT 3008 z napędem hybrydowym typu Plug-in zyskało szykowne wykończenie ze skóry ekologicznej i tapicerki Mistral/Alcantara® Greval z przeszyciami Aikinite.

 

UDOSKONALONE DOZNANIA

Wzorcowa ergonomia foteli oraz PEUGEOT i-Cockpit® nowej generacji sprawiają, że jazda SUV-em PEUGEOT 3008 jest niezwykle przyjemna, komfortowa i bezpieczna.

Kompaktowa kierownica wielofunkcyjna zapewnia płynne prowadzenie i zwrotne manewrowanie.
Nowy, 10-calowy ekran dotykowy z technologią multi-touchfunkcjonalność dostępna po naciśnięciu ekranu trzema palcami oraz funkcją komend głosowych stanowi idealne dopełnienie systemu nawigacji 3D. Eleganckie, chromowane przełączniki typu „toggle switch” zapewniają szybki i wygodny dostęp do wybranych funkcji.
Konfigurowalnyzalecamy korzystanie z tej opcji w trakcie postoju wyświetlacz Head-Up klasy premium możesz z łatwością dostosować do własnych potrzeb, tak by nie odrywać niepotrzebnie wzroku od drogi.

W wersji z silnikiem hybrydowym typu Plug-in, PEUGEOT i-Cockpit® oferuje specjalny wyświetlacz, który prezentuje w polu widzenia kierowcy wybrane informacje dotyczące jazdy (tryb, poziom naładowania, szacunkowy zasięg). Na ekranie dotykowym wyświetlane są statystyki zużycia energii elektrycznej i paliwa.

 

 

SYSTEM AUDIO Hi-Fi FOCAL®

Innowacyjny system FOCAL® Hi-Fi zadba o to, by wnętrze kabiny wypełniło się dźwiękami o wyjątkowej jakości, przestrzenności i klarowności. Głośnik główny wraz z głośnikami wysokotonowymi mają osłonki w nowym kolorze „Bronze Belem”, a subwoofer jest sprytnie umieszczony pod siedzeniami, tak by nie ograniczać pojemności bagażnika.

WIRTUALNY PANEL ZE WSKAŹNIKAMI

Wyświetlacz Head-Up stale informuje o wybranych aspektach jazdy:

 

10-CALOWY EKRAN DOTYKOWY HD

Nowy 10-calowydostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). ekran dotykowy HD umożliwia dostęp do ustawień rozmaitych parametrów, a także do informacji dotyczących jazdy SUV-em PEUGEOT 3008 HYBRID:

 

 • Przepływ energii obrazujący działanie napędu hybrydowego
 • Statystyki dotyczące zużycia energii i paliwa
 • Lokalizacja stacji ładowania i szacunkowy zasięg w trybie w pełni elektrycznympoprzez nawigację 
 • Konfiguracja ładowania
 • Włączenie funkcji e-Save

OPCJONALNY PAKIET BLACK

Zadaj szyku swoim SUV-em PEUGEOT 3008. Pakiet „Black” (czarne wstawki i elementy ozdobneBlack) jest dostępny wyłącznie w wersjach GT i GT Pack. Zamanifestuj swoją indywidualność, wybierając grill i znaczek Lwa w nowej kolorystyce „Dark Chrome”. Plakietki: „3008”, „GT” i „PEUGEOT” są w kolorze głębokiej czerni, doskonale współgrając z relingami dachowymi. Nakładki boczne, nakładki dachowe, spojler oraz tylny pas mają czarny, błyszczący kolor. 19-calowe, diamentowane felgi Washington są w kolorze Onyx Black z dodatkiem lakieru Black Mist.

 

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

SUV PEUGEOT 3008 daje swobodę wyboru silnika bez konieczności rezygnowania z tego, co najważniejsze: przestronnego i komfortowego wnętrza, dużej ładowności bagażnika oraz przyjemności z jazdy.

NOWATORSKIE TECHNOLOGIE

Najnowsza generacja systemów wspomagających prowadzenie SUV-a PEUGEOT 3008 nie tylko zwiększa komfort i bezpieczeństwo, ale stanowi również kolejny krok do opracowania w pełni autonomicznej jazdy.

Rozpoznawania znaków drogowych, monitorowanie pasa ruchu, monitorowanie martwego pola, Drive Assist Plus Pack, tempomat adaptacyjny z funkcją Stop & Gotylko ze skrzynią biegów EAT8. dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji), asystent parkowania – wszystkie te systemy sprawiają, że Twoja jazda staje się znacznie bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

 

 

NIGHT VISION

System „Night Vision”Vision de nuit. dostępny jako opcja wyposażenia (w wersji / pakiecie GT), z kamerą na podczerwień, wykrywa w nocy pieszych i zwierzęta – które są poza zasięgiem reflektorów i znajdują się w maksymalnej odległości 200 metrów przed samochodem – a następnie ostrzega o ich obecności za pomocą sygnału alarmowego. W przypadku wykrycia innych uczestników ruchu drogowego (pieszych lub rowerzystów), w bezpośredniej bliskości samochodu, włączy się system automatycznego hamowania awaryjnego.

 

ADVANCED GRIP CONTROL

Advanced Grip Control to zoptymalizowany system kontroli trakcji4 tryby pracy: Normal, Snow, Mud oraz Sand – dostępne jako opcja lub niedostępne, zależnie od wersji silnikowej PureTech lub BlueHDi., który wymaga określonego rodzaju oponopony zimowe z oznaczeniem 3PMSF lub opony z oznaczeniem M+S tyre (zależnie od wersji). W jego skład wchodzi również system Hill Assist Descent ControlWywodzący się ze świata pojazdów z napędem 4x4, system wspomaga zjeżdżanie, automatycznie dostosowując prędkość do kąta nachylenia drogi, bez konieczności ingerowania w pedał gazu czy hamulca.. Pozwala na dostosowanie przyczepności kół do najtrudniejszych warunków drogowych: śniegu, błota lub piasku.

 

NAPĘD 4x4

Wydajna wersja HYBRID4 z napędem 4x4 oferuje ulepszoną trakcję zarówno na drodze, jak i w trudniejszym terenie. System Hill Assist Descent Control jest również do Twojej dyspozycji.

SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU

System monitorowania pasa ruchu używa kamery, by kierowca nie przekroczył, w niezamierzony sposób, linii ciągłych lub przerywanych widniejących na drodze.

System ostrzega wtedy kierowcę o zmianie pasa ruchu i automatycznie koryguje tor jazdy.

 

ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

System rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości i wyświetla stosowne komunikaty na tablicy rozdzielczej. System uwzględnia również informacje o ograniczeniach prędkości pokazywanych na mapie samochodowej nawigacji. Dopełnieniem funkcjonalności tego narzędzia jest konfigurowalny ogranicznik prędkości:
kierowca może zdefiniować prędkość na ograniczniku, która będzie uwzględniana przez kamerę.

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Po wykryciu przez czujnik samochodu znajdującego się z przodu, system automatycznie utrzymuje, ustawioną przez kierowcę, bezpieczną odległość, odpowiednio sterując hamowaniem i przyspieszaniem pojazdu.
W razie konieczności system może całkowicie wyhamować samochód (z automatyczną skrzynią biegów) lub zredukować jego prędkość do 30 km/h (w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów).

 

OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG NOWEGO PEUGEOT 3008 SUV HYBRID

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA NAPĘDU HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN HYBRID

BEZKONKURENCYJNA NIEZALEŻNOŚĆ

Dzięki usługom oferowanym przez MyPeugeot i Free2Move zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim samochodem hybrydowym.

 

 

 

ZDALNE ZARZĄDZANIE

Planuj i kontroluj ładowanie akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zarządzać ustawieniami temperatury w kabinie.

ZDALNIE ZARZĄDZAJ SWOIM SAMOCHODEM

Korzystaj ze spersonalizowanych usług, w czasie rzeczywistym, dzięki aplikacji MyPeugeot®Pod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji). :

 

 • Uzyskaj szybką pomoc w razie potrzeby.
 • Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.
 • Wygodnie zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.
 • Z wyprzedzeniem planuj i kontroluj doładowaniew nowym SUV-IE PEUGEOT 3008 HYBRID akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona.

PEUGEOT 3008 SUV

Poznaj świat nowoczesnych technologii, zasiadając za kierownicą SUV-a PEUGEOT 3008,  który został zaprojektowany z myślą o klientach biznesowych. Ten wytrzymały i wielozadaniowy SUV korzysta z całej gamy wydajnych silników BENZYNOWYCH, WYSOKOPRĘŻNYCH oraz HYBRYDOWYCH typu PLUG-IN