SKIP TO CONTENT
NOWY PEUGEOT 508 SW

 
 
NOWY PEUGEOT 508 SW 
PODRÓŻUJ Z KLASĄ 


Wcielenie najwyższej klasy rodzinnego kombi. Komfort samochodu stworzonego do dalekich podróży, przestronność kombi, sportowe zacięcie godne coupe... Nowe kombi PEUGEOT 508 SW to idealny kompromis między przyjemnością jazdy a funkcjonalnością. Przygotuj się na intensywne doznania z jazdy dowolną wersją napędową – hybrydową typu plug-in, benzynową czy wysokoprężną.
 
 
NOWY PEUGEOT 508 SW 
PODRÓŻUJ Z KLASĄ 
Wcielenie najwyższej klasy rodzinnego kombi. Komfort samochodu stworzonego do dalekich podróży, przestronność kombi, sportowe zacięcie godne coupe... Nowe kombi PEUGEOT 508 SW to idealny kompromis między przyjemnością jazdy a funkcjonalnością. Przygotuj się na intensywne doznania z jazdy dowolną wersją napędową – hybrydową typu plug-in, benzynową czy wysokoprężną.
-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii
 • Zasięg z napędem 100% elektrycznym: do 62 km(i) zasięg wg. WLTP modelu PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID w trybie elektrycznym, w zależności od wersji i elementów wyposażenia:62 km w przypadku jazdy po zróżnicowanej nawierzchni (cykl mieszany wg. WLTP) i 71 km w przypadku jazdy po mieście (cykl miejski wg. WLTP). * Zaprezentowane wartości zgodne z procedurą testową WLTP, która od 1 września 2018 r. stanowi podstawę homologacji nowych pojazdów, z uwzględnieniem aktualizacji z 23 lutego 2023 r. Wartości wskazane mają charakter porównawczy. Uwaga: rzeczywisty zasięg jazdy może się znacznie różnić w zależności od warunków użytkowania pojazdu (styl jazdy, prędkość, masa całkowita itp.), sposobu używania niektórych elementów wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie itp.), rodzaju opon, warunków drogowych, warunków pogodowych, itp.  
 • Czas ładowania: 1 godz. 40 min.(i) za pomocą stacji ładowania typu Wall Box (32 A) z dodatkową jednofazową ładowarką w kabinie (7,4 kW)  
 • Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 1,2 L/100 km(i) Wartości SPALANIA I EMISJI CO2 według WLTP: Poziom emisji CO2 w cyklu mieszanym między 27 a 32 (g/km), Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: od 1,2 do 1,4 (l/100 km). Wartości homologacyjne ustalane są zgodnie z wartościami dla cyklu mieszanego według WLTP i na tej podstawie przeprowadzana jest homologacja nowych pojazdów od 1 września 2018 r., z uwzględnieniem aktualizacji z 23 lutego 2023 r. Podane wartości służą do celów porównawczych. Wartości spalania i emisji CO₂ mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i czynników, takich jak: opcje wyposażenia, temperatura w kabinie, styl jazdy, dopuszczalna masa całkowita, wykorzystanie funkcji (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, system nawigacji, światła, itp), rodzaj opon, warunki drogowe i pogodowe, itp.  
 • Poziom emisji CO2 w cyklu mieszanym: 27g/km(i) Wartości SPALANIA I EMISJI CO2 według WLTP: Poziom emisji CO2 w cyklu mieszanym między 27 a 32 (g/km), Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: od 1,2 do 1,4 (l/100 km). Wartości homologacyjne ustalane są zgodnie z wartościami dla cyklu mieszanego według WLTP i na tej podstawie przeprowadzana jest homologacja nowych pojazdów od 1 września 2018 r., z uwzględnieniem aktualizacji z 23 lutego 2023 r. Podane wartości służą do celów porównawczych. Wartości spalania i emisji CO₂ mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i czynników, takich jak: opcje wyposażenia, temperatura w kabinie, styl jazdy, dopuszczalna masa całkowita, wykorzystanie funkcji (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, system nawigacji, światła, itp), rodzaj opon, warunki drogowe i pogodowe, itp.  
 • Moc: PLUG-IN HYBRID 225 e-EAT8 (165 kW)

 

Podróżuj z mocą i spokojem

 

Teraz ładowarka eProWallbox jest dostępna w nowym modelu 508 SW Plug-In Hybrid (i) ładowarka easyWallbox w zestawie w przypadku zamówienia modelu 508 SW Plug-In Hybrid przez klienta indywidualnego do xx/xx/xxxx  . Wydajne i uniwersalne rozwiązanie umożliwia ładowanie do 22 kW. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom sieciowym możesz zarządzać sesją ładowania w dowolnym miejscu i czasie.

-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii
 • Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,0 L/100 km(i) Wartości SPALANIA I EMISJI CO2 według WLTP: Spalanie od 6,0 do 6,5 w cyklu mieszanym według WLTP (l/100 km) – emisje CO2 (cykl mieszany) według WLTP: 135-146 (g/km). Wartości homologacyjne ustalane są zgodnie z wartościami dla cyklu mieszanego według WLTP i na tej podstawie dopuszczana się do jazdy nowe pojazdy od 1 września 2018 r., z uwzględnieniem aktualizacji z 23 lutego 2023 r. Podane wartości służą do celów porównawczych. Wartości spalania i emisji CO₂ mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i czynników, takich jak: opcje wyposażenia, temperatura w kabinie, styl jazdy, dopuszczalna masa całkowita, wykorzystanie funkcji (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, system nawigacji, światła, itp), rodzaj opon, warunki drogowe i pogodowe, itp.  
 • Poziom emisji CO2 w cyklu mieszanym: od 135 g/km(i) Wartości SPALANIA I EMISJI CO2 według WLTP: Spalanie od 6,0 do 6,5 w cyklu mieszanym według WLTP (l/100 km) – emisje CO2 (cykl mieszany) według WLTP: 135-146 (g/km). Wartości homologacyjne ustalane są zgodnie z wartościami dla cyklu mieszanego według WLTP i na tej podstawie dopuszczana się do jazdy nowe pojazdy od 1 września 2018 r., z uwzględnieniem aktualizacji z 23 lutego 2023 r. Podane wartości służą do celów porównawczych. Wartości spalania i emisji CO₂ mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i czynników, takich jak: opcje wyposażenia, temperatura w kabinie, styl jazdy, dopuszczalna masa całkowita, wykorzystanie funkcji (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, system nawigacji, światła, itp), rodzaj opon, warunki drogowe i pogodowe, itp.  
 • Moc: PURETECH 130 EAT8 (96 kW)
 • Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 5,2 L/100 km (i) Wartości SPALANIA I EMISJI CO2 według WLTP: Spalanie od 5,2 do 5,5 w cyklu mieszanym według WLTP (l/100 km) – emisje CO2 (cykl mieszany) według WLTP: 135-146 (g/km). Wartości homologacyjne ustalane są zgodnie z wartościami dla cyklu mieszanego według WLTP i na tej podstawie dopuszczana się do jazdy nowe pojazdy od 1 września 2018 r., z uwzględnieniem aktualizacji z 23 lutego 2023 r. Podane wartości służą do celów porównawczych. Wartości spalania i emisji CO₂ mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i czynników, takich jak: opcje wyposażenia, temperatura w kabinie, styl jazdy, dopuszczalna masa całkowita, wykorzystanie funkcji (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, system nawigacji, światła, itp), rodzaj opon, warunki drogowe i pogodowe, itp.  
 • Poziom emisji CO2 w cyklu mieszanym: od 135 g/km (i) Wartości SPALANIA I EMISJI CO2 według WLTP: Spalanie od 5,2 do 5,5 w cyklu mieszanym według WLTP (l/100 km) – emisje CO2 (cykl mieszany) według WLTP: 135-146 (g/km). Wartości homologacyjne ustalane są zgodnie z wartościami dla cyklu mieszanego według WLTP i na tej podstawie dopuszczana się do jazdy nowe pojazdy od 1 września 2018 r., z uwzględnieniem aktualizacji z 23 lutego 2023 r. Podane wartości służą do celów porównawczych. Wartości spalania i emisji CO₂ mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i czynników, takich jak: opcje wyposażenia, temperatura w kabinie, styl jazdy, dopuszczalna masa całkowita, wykorzystanie funkcji (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, system nawigacji, światła, itp), rodzaj opon, warunki drogowe i pogodowe, itp.  
 • Moc: BlueHDi 130 S&S EAT8 (96/130 kW)

 
 
WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ WYPOSAŻENIA

 
Wybierz Peugeot 508 SW w wersji Allure, która oddaje twoją osobowość i skorzystaj z najbardziej atrakcyjnych ofert zakupu od PEUGEOT bez wychodzenia z domu lub w twoim ulubiony salonie.
 
 
WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ WYPOSAŻENIA
 
Wybierz Peugeot 508 SW w wersji Allure, która oddaje twoją osobowość i skorzystaj z najbardziej atrakcyjnych ofert zakupu od PEUGEOT bez wychodzenia z domu lub w twoim ulubiony salonie.

508 SW ALLURE 

Ciesz się przyjemnością, jaką daje najwyższej jakości design i czerp pełnymi garściami z wydajnych elementów wyposażenia w wersji Allure.

 

Rata dla Ciebie już od 2057 zł brutto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 187400 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2057 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Rata dla Firm już od 1335 zł netto/ mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 187400 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1335 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 

Z następującym wyposażeniem: 

 • Technologia matrycowa Peugeot Matrix LED
 • Tylne światła full LED z nowym układem lamp i dynamicznymi kierunkowskazami
 • Przednie i tylne czujniki parkowania z kamerą cofania w jakości HD
 • System Peugeot i-Connect Advanced ® z funkcją bezprzewodowego odwzorowania ekranu Mirror Screen

 

Dostępne w wersji z silnikiem benzynowym, diesel lub w wersji z napędem typu plug-in hybrid

508 SW GT

Daj się uwieść wyjątkowej elegancji i nowoczesnym technologiom, dostępnym w wersji wyposażenia GT.

 

 

Dodatkowe elementy wyposażenia względem wersji ALLURE: 

 • Grill przedni pokryty folią w kolorze nadwozia i z lśniącą czarną osłoną
 • 18-calowe diamentowane felgi Epherra 
 • Visiopark 2 (przednia kamera HD)
 • Kierownica obszyta perforowaną skórą licową z nowym logo i symbolem GT

 

Dostępne w wersji z silnikiem benzynowym, diesel lub w wersji z napędem typu plug-in hybrid

ZAMÓW SWOJEGO PEUGEOT 508 SW

Kup nowy samochód Peugeot, który jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, online lub w wybranym salonie.
ZAMÓW SWOJEGO PEUGEOT 508 SW
Kup nowy samochód Peugeot, który jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, online lub w wybranym salonie.

NAJNOWSZE OFERTY

 

Skorzystaj z wyjątkowych ofert na zakup Peugeot 508 SW.

 

ZAMÓW ONLINE

 

Sprawdź dostępne modele lub skonfiguruj i zamów swojego 508 SW.
 
 

KUP W SALONIE

 

Możesz kupić swój następny samochód w jednym z licznych salonów, które z chęcią zaproszą cię na jazdę próbną.

 

 
 
DLACZEGO WARTO KUPIĆ SAMOCHÓD ONLINE
 
 
DLACZEGO WARTO KUPIĆ SAMOCHÓD ONLINE
 
KORZYSTAJ Z NASZYCH 
NAJLEPSZYCH OFERT
 
Zamów swojego nowego PEUGEOT i skorzystaj z ekskluzywnych ofert na nasze samochody.
 
WSPARCIE NA
KAŻDYM ETAPIE
 
Niezależnie od tego czy interesuje Cię zakup, finansowanie lub leasing, nasi doradcy służą Ci pomocą.
 
DOSTAWA NA TERENIE POLSKI
 
 
Dostawa dostępna u wybranych dealerów

 
 
JESZCZE BARDZIEJ RADYKALNY WYGLĄD

Aerodynamiczna sylwetka nowego PEUGEOT 508 SW, wzorowana na nadwoziach typu „shooting brake”, zaskakuje smukłością kształtów. Ozdobiony nowym logo przód nadwozia o unikatowym designie przykuwa uwagę siłą charakteru i dynamicznym wyglądem. Sygnatura świetlna PEUGEOT Matrix LED z motywem trzech pazurów z przodu i światła full LED z motywem trzech pazurów z tyłu podkreślają dynamikę i tożsamość wizualną nowego PEUGEOT 508 SW.

 

 
 
JESZCZE BARDZIEJ RADYKALNY WYGLĄD

Aerodynamiczna sylwetka nowego PEUGEOT 508 SW, wzorowana na nadwoziach typu „shooting brake”, zaskakuje smukłością kształtów. Ozdobiony nowym logo przód nadwozia o unikatowym designie przykuwa uwagę siłą charakteru i dynamicznym wyglądem. Sygnatura świetlna PEUGEOT Matrix LED z motywem trzech pazurów z przodu i światła full LED z motywem trzech pazurów z tyłu podkreślają dynamikę i tożsamość wizualną nowego PEUGEOT 508 SW.

 

 
WYRAŹ SWÓJ WŁASNY STYL

Dokonaj radykalnego wyboru i zdecyduj się na nowy odcień nadwozia Szary Selenium spośród 7 dostępnych kolorów. 
WYRAŹ SWÓJ WŁASNY STYL
Dokonaj radykalnego wyboru i zdecyduj się na nowy odcień nadwozia Szary Selenium spośród 7 dostępnych kolorów. 

 
EMOCJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Dzięki pokładowym technologiom najnowszej generacji PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID zapewnia użytkownikom cały wachlarz niezwykle intensywnych doznań z jazdy.
 
EMOCJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Dzięki pokładowym technologiom najnowszej generacji PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID zapewnia użytkownikom cały wachlarz niezwykle intensywnych doznań z jazdy.
FUTURYSTYCZNE MIEJSCE KIEROWCY
 
ADAPTACYJNE ZAWIESZENIE
SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA
KOMFORT PODRÓŻOWANIA 
FUTURYSTYCZNE MIEJSCE KIEROWCY
 
ADAPTACYJNE ZAWIESZENIE
SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA
KOMFORT PODRÓŻOWANIA 

FUTURYSTYCZNE MIEJSCE KIEROWCY

Zajmij miejsce za sterami PEUGEOT i-Cockpit® z jego kompaktową kierownicą, cyfrowym, konfigurowalnym panelem zegarów w polu widzenia drogi i przestronnym ekranem dotykowym HD 10’’ z eleganckimi przełącznikami klawiszowymi.

 

Dzięki bezprzewodowej technologii Mirror Screen(i) Tylko certyfikowane aplikacje Android Auto™ i Apple CarPlay™ będą działały podczas postoju lub podczas jazdy, zależnie od przypadku. Niektóre funkcje poszczególnych aplikacji są dezaktywowane podczas jazdy. Niektóre treści, które mogą być dostępne nieodpłatnie na smartfonie, wymagają pobrania i korzystania z analogicznej, odpłatnej aplikacji certyfikowanej przez Android Auto™ lub Apple CarPlay™. W zależności od smartfona, funkcja Mirror Screen będzie wykorzystywać protokół Android Auto™ (smartfony z systemem Android) lub Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS), pod warunkiem wykupienia abonamentu i dostępu do Internetu.   kompatybilne aplikacje na Twoim smartfonie są wyświetlane bezpośrednio na ekranie dotykowym samochodu. 

ADAPTACYJNE ZAWIESZENIE

Nowe kombi PEUGEOT 508 SW dysponuje kompletną gamą zaawansowanych technologii pokładowych. Dzięki precyzji układu kierowniczego, komfortowi jazdy i wzorcowemu trzymaniu się drogi jakie zapewnia adaptacyjne zawieszenie(i)  Dostępne w standardzie, w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji   z trzema trybami pracy(i) Normal, Comfort i Sport.   to kombi klasy premium oferuje całkiem nowy rodzaj emocji w podróży.

SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

Nowy PEUGEOT 508 dysponuje kompletną gamą systemów wspomagania prowadzenia:

 

 •  Jazda półautonomiczna dzięki pakietowi Drive Assist Plus(i) W standardzie lub w opcji, w zależności od wersji   
 •  Wspomaganie parkowania z widokiem 360°(i) Dostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji  
 •  Monitorowanie martwego pola 
 •  System Night vision* optymalizujący czasy reakcji kierowcy w nocy

KOMFORT PODRÓŻOWANIA 

Zarówno na przednich jak i na tylnych siedzeniach ciesz się najwyższym komfortem podróżowania nowym PEUGEOT 508 SW:  

 •  Panoramiczny otwierany dach(i) W opcji lub niedostępny, w zależności od wersji  , sięgający aż nad tylne siedzenia, doskonale doświetla wnętrze i stwarza poczucie przestrzeni. 
 •  System audio Hi-Fi premium FOCAL®(i) W standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji.     z 10 głośnikami zapewnia niezwykłe wrażenia zmysłowe.

DUŻY I ŁATWO DOSTĘPNY BAGAŻNIK

Nowy PEUGEOT 508 SW zapewnia przestronny bagażnik o pojemności do 1780 litrów (i)  Po złożeniu tylnej kanapy  .

 

Kiedy nie masz wolnej ręki, elektrycznie sterowany system bezdotykowego otwierania klapy bagażnika (i) Dostępne w standardzie, w ramach wyposażenia dodatkowego lub niedostępne, w zależności od modelu   pozwala otworzyć lub zamknąć tylny przedział bagażowy, przesuwając stopą pod zderzakiem.

 

WYMÓG DOSKONAŁOŚCI

Materiały, design, usługi mobilne ... Nowy PEUGEOT 508 SW posiada wszystkie atrybuty marki związane ze sportowym charakterem, elegancją i innowacyjnością. 
 
WYMÓG DOSKONAŁOŚCI
Materiały, design, usługi mobilne ... Nowy PEUGEOT 508 SW posiada wszystkie atrybuty marki związane ze sportowym charakterem, elegancją i innowacyjnością. 

CZYSTOŚĆ LINII NADWOZIA

Elegancja drzwi bez obramowań szyb i nowych 18-calowych felg EPHERRA doskonale współgra z czystością linii nadwozia. Taka bezkompromisowość pod względem stylistyki i jakości była możliwa dzięki wykorzystaniu bogatego doświadczenia marki w projektowaniu nadwozi: zrównoważone proporcje, starannie dopracowane wykończenie, precyzyjne spasowanie elementów – każdy szczegół składa się na efekt doskonałości, który udało się osiągnąć.

PŁYNNOŚĆ KSZTAŁTÓW I EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA

Nowy PEUGEOT 508 SW został wyposażony w nowy silnik PLUG-IN HYBRID 180 e-EAT8. 

 

Dzięki jego wyjątkowej efektywności energetycznej, zerowej emisji CO2 i niskim kosztom przeglądów możesz cieszyć się przyjemnością jazdy w trybie w 100% elektrycznym i wjeżdżać do stref ograniczonego ruchu. 

CENTRALNY 10-CALOWY EKRAN DOTYKOWY HD

Nowy PEUGEOT 508 SW dysponuje całkowicie nowym systemem informacyjno-rozrywkowym PEUGEOT i-Connect® Advanced.

Jego 10-calowy ekran dotykowy HD umożliwia wyświetlanie informacji w trybie wielu okien z użyciem widżetów i skrótów. 

Odłóż swojego smartfona na ładowarkę(i)  Dostępna w opcji   pod środkową konsolą i podróżuj ze spokojem ducha dzięki nawigacji 3D z dostępem do Internetu i funkcją poleceń głosowych.

WYMIARY

WYMIARY

WYMIARY ZEWNĘTRZNE PEUGEOT 508 SW

Perfekcyjne w każdym calu kombi klasy premium 

 

 • Długość:   4 778 mm
 • Szerokość(i) Bez bocznych lusterek  :  1 859 mm
 • Wysokość:   1 420 mm

WYMIARY WEWNĘTRZNE PEUGEOT 508 SW

Wnętrze nowego PEUGEOT 508 SW oferuje komfort i przestronność, jak przystało na kombi.

 

Przód (pierwszy rząd siedzeń) 

 • Szerokość nad podłokietnikami: 1 455 mm
 • Odległość od siedziska do dachu przy pochyleniu 14°: 881 mm  

 

Tył (drugi rząd siedzeń) 

 • Szerokość nad podłokietnikami: 1 413 mm
 • Ilość miejsca na wysokości kolan: 250 mm

BAGAŻNIK PEUGEOT 508 SW

Bagażnik nowego PEUGEOT 508 SW wyróżnia się dużą pojemnością a także wzorcową praktycznością dzięki szeroko otwieranej pokrywie.

 

 

PEUGEOT 508 sw DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

 

Korzystasz z auta służbowego? I jest to Twój jedyny samochód?

Skorzystaj z naszych wszystkich usług dla klientów biznesowych. Teraz możesz skonfigurować i zamówić swojego Peugeot 508 SW lub umówić serwis samochodu nie wychodząc z biura. 

 

 

Ponieważ jedną z naszych zalet jest to, że potrafimy szybko i dobrze zrozumieć naszych klientów.

 
DODAJ WYPOSAŻENIE DO SWOJEGO PEUGEOT 508 SW
Zaprojektowaliśmy szeroką gamę wyposażenia i akcesoriów, które spełnią twoje konkretne potrzeby.
 
DODAJ WYPOSAŻENIE DO SWOJEGO PEUGEOT 508 SW
Zaprojektowaliśmy szeroką gamę wyposażenia i akcesoriów, które spełnią twoje konkretne potrzeby.

Bagażnik dachowy

Relingi dachowe

Bagażnik rowerowy

Siatka bagażnika

 
I JESZCZE WIĘCEJ...

Elektromobilność PEUGEOT bez tajemnic.

 
I JESZCZE WIĘCEJ...

Elektromobilność PEUGEOT bez tajemnic.

 
ŁADOWANIE HYBRYDY PLUG-IN PEUGEOT

Zapoznaj się z możliwościami doładowywania hybrydy typy plug-in PEUGEOT: z terminala domowego lub z terminali publicznych.
 
ODKRYJ ZALETY SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO
Jazda samochodem elektrycznym PEUGEOT oferuje liczne korzyści: szybkie ładowanie, optymalizacja zasięgu w zależności od rodzaju trasy, technologie mobilne itp.
 
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ONLINE
 
Poznaj formułę PEUGEOT zakupów online i skorzystaj z ekskluzywnych ofert na nasze modele hybrydowe plug-in.