SKIP TO CONTENT
e-RIFTER


Już od 2546 zł brutto/mies.(i)  Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 169200 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 12%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2546 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 18 750 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy (i) Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

 

Do 280 kilometrów

zasięgu  (WLTP)


Już od 1550 zł brutto/mies. (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 105700 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1550 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.   (i) Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

PEUGEOT e-RIFTER: LICZĄCY DO 7 MIEJSC SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY

Nowy  PEUGEOT e-Rifter prezentuje solidny i pełen wyrazu styl. 

Jego wyróżniające się przestronnością i modułowością nowoczesne i technologicznie zaawansowane wnętrze stanowi zapowiedź wyjątkowych doznań z jazdy. Poznaj ten rodzinny samochód wyposażony w 100% elektryczny napęd, który zapewnia zasięg do 280 kmZużycie paliwa i emisja spalin zostały określone podczas homologacji na podstawie cyklu mieszanego WLTP i zaktualizowane w dn. 02.01.2022. Podana wartość ma charakter porównawczy. Uwaga: rzeczywisty zasięg może się znacznie różnić w zależności od: opcji, warunków użytkowania samochodu (styl jazdy, prędkość, masa całkowita itp.), użytkowania niektórych urządzeń (klimatyzacja, ogrzewanie itp.), rodzaju opon, stanu nawierzchni, warunków pogodowych. KUP PEUGEOT e-Rifter ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT e-Rifter - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 


Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

 • Przy zakupie auta online otrzymasz ładowarkę easyWallBox w cenie.
Program „Mój elektryk” 

Program „Mój elektryk” Narodowego NFOŚIGW jest dostępny dla osób fizycznych, przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji  przy zakupie samochodu elektrycznego.

 

Dla osób fizycznych dofinansowanie do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto  wynosi 18 750 zł. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu.

 

Przedsiębiorcy, samorządy i inne instytucje mogą uzyskać dofinansowanie do 27 000 , jeżeli zadeklarują roczny przebieg wyższy niż 15 000 km. 

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

Charakterystyczny styl Peugeot

Zero kompromisów w zakresie designu. Elegancki, solidny, zwinny i mocny nowy PEUGEOT e-Rifter jest symbolem wszechstronności. Krótka, wysoko umieszczona maska i zwiększony prześwit nadają mu cechy samochodu dostosowanego do pokonywania wszelkiego rodzaju drógdotyczy dróg o utwardzonej nawierzchni.

BEZKOMPROMISOWY DESIGN
Przednie reflektory z charakterystyczną dla marki sygnaturą świetlną DRL z diodami LEDDRL z diodami LED: Daytime Running Lamp (światła dzienne) z diodami elektroluminescencyjnymi – Dostępne w standardzie lub niedostępne w zależności od wersji i pionowy grill podkreślają jego zrównoważoną, zwartą i dynamiczną sylwetkę.
WYRAZISTA OSOBOWOŚĆ

PEUGEOT e-Rifter przykuwa uwagę swoją rasową sylwetką i starannie dopracowanymi kształtami. 

Na jego silną osobowość i unikatowy styl składa się szereg atrybutów, takich jak:

 • nakładka przedniego zderzaka w kolorze matowego aluminium
 • aluminiowe, diamentowane obręcze kół 17” 
 • relingi dachowe
 • nakładki nadkoli
 • boczne czarne listwy ochronne 
POKAŻ WSZYSTKIM LWI PAZUR

PEUGEOT e-Rifter ze swoimi charakterystycznymi, tworzącymi ślad trzech pazurów tylnymi światłami jest sztandarowym, 7-miejscowym modelem marki. 

Inteligentne rozwiązania ułatwiające użytkowanie
PEUGEOT RIFTER jest dostępny w wersji pięcio- lub siedmiomiejscowej i w dwóch długościach nadwozia (Standard i Long). Fotel pasażera z przodu i tylna, dzielona w układzie 2/3-1/3W standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji  kanapa lub 3 indywidualne siedzeniaW standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji  z systemem „Magic Flat” chowane w podłodze plus trzeci rząd siedzeń z dwoma indywidualnymi wyjmowanymi siedzeniami pozwalają ci wybrać najdogodniejszą dla ciebie konfigurację. Bagażnik dysponuje imponującą pojemnością od 775 do 3 500 litrów, a w 5-miejscowej wersji Long nawet do 4 000 litrów. Tylna otwierana szybaW standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji, nisko umieszczony próg bagażnika i płaska podłogaMożliwość załadunku przedmiotów o długości do 2,70 m w wersji Standard i do 3,05 m w wersji Long ułatwiają załadunek i wyładunek bagaży.

 

 

e-VOLUCJA PEUGEOT i-COCKPIT®PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia bardziej dynamiczne i instynktowne prowadzenie samochodu dzięki kompaktowej kierownicy, cyfrowemu wyświetlaczowi zegarów w polu widzenia drogi i pojemnościowemu, 8-calowemu ekranowi dotykowemuDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji.

PEUGEOT i-Cockpit® nowego e-RIFTERA wzbogaca się o dwa nowe, technologicznie zaawansowane panele zegarów i wskaźników, które dostarczają wszelkich informacji niezbędnych do sprawnej obsługi w 100% elektrycznego samochodu.

Montowany w standardzie analogowy zespół zegarów został dostosowany do obsługi wersji elektrycznej i został wzbogacony o wskaźnik zużycia energiiSłuży do wizualizacji tempa zużycia energii przez samochód (w trybie optymalizacji ECO, w trybie maksymalnej mocy POWER lub w trybie odzyskiwania energii CHARGE), wskaźnik poboru energii przez systemy zapewniania komfortu cieplnego (ogrzewanie, klimatyzacja), wskaźnik poziomu naładowania akumulatora trakcyjnego oraz kolorowy wyświetlaczKolorowy wyświetlacz z informacjami o przepływach energii, stanie naładowania akumulatora trakcyjnego (w czasie rzeczywistym lub offline), informacjami z komputera pokładowego oraz dotyczącymi zasięgu samochodu.W 100% CYFROWY ZESPÓŁ ZEGARÓW

Możesz dysponować w 100% cyfrowym panelem zegarów i wskaźników (dostępnym w opcji). Jest on wyposażony we wbudowany cyfrowy ekran 10” o wysokiej rozdzielczości. 

Informacje są wyświetlane na nowym interfejsie zgodnym z nową identyfikacją wizualną marki PEUGEOT. Można zmieniać ich ustawienia i personalizować je. 

Kilka dostępnych trybów wyświetlania, które można zmienić za pomocą pokrętła w kierownicy, umożliwia dobranie preferowanych ustawień PEUGEOT i-Cockpit®. Na przykład wyświetlanie informacji o nawigacji, zarządzaniu trakcją elektryczną lub danych z systemów wspomagania prowadzenia.

EKRAN DOTYKOWY

Duży 10-calowy ekran dotykowyDostępny w opcji z pakietem nawigacji online i systemem sterowania za pomocą poleceń głosowych oraz usługami TomTomDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. Korzystanie z usług nawigacji z dostępem do Internetu jest możliwe za pośrednictwem pokładowej karty SIM lub smartfona klienta (w trybie Modem, zależnie od modelu/wersji). Usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych informacji dotyczących jazdy: informacji o ruchu drogowym, o stacjach benzynowych, parkingach, pogodzie, lokalnych punktach POI i niebezpiecznych strefach (dostępne w zależności od przepisów prawnych obowiązujących w danym kraju). Pakiet obejmuje trzyletni abonament na te usługi z możliwością odpłatnego rozszerzenia lub przedłużenia online. umożliwia dostęp do elementów menu „Electric” za pomocą dedykowanego przycisku:

 • „Flow” aby wyświetlić przepływ energii w czasie rzeczywistym 
 • „StatystykiDostępny w opcji, aby wyświetlić statystyki zużycia energii elektrycznej 
 • „Ładowanie", które pozwala Ci na zaprogramowanie ładowania w wybranym czasie

Dzięki funkcji Mirror ScreenTylko certyfikowane aplikacje Android Auto™ i Apple CarPlay™ będą działały – zależnie od przypadku – podczas postoju lub podczas jazdy. Niektóre funkcje poszczególnych aplikacji są dezaktywowane na czas jazdy. Niektóre treści, które mogą być dostępne nieodpłatnie na smartfonie, wymagają pobrania i korzystania z analogicznej, odpłatnej aplikacji certyfikowanej przez Android Auto™ lub Apple CarPlay™. W zależności od smartfona funkcja Mirror Screen wykorzystuje protokół Android Auto™ (smartfony z systemem Android) lub Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS) pod warunkiem wykupienia abonamentu i dostępu do internetu. zyskujesz też dostęp do wszystkich kompatybilnych aplikacji w twoim smartfonie z poziomu centralnego ekranu pokładowego.

NOWY PRZYCISK STEROWANIA

Nowy przycisk „e-Toggle” na dźwigni automatycznej skrzyni biegów zapewnia dostęp do funkcji Park / Reverse / Neutral / Drive. Umieszczony na środkowej konsoli przycisk wyboru trybu „Brake” umożliwia efektywniejsze, sprzyjające wydłużeniu zasięgu odzyskiwanie energii po zwolnieniu pedału przyspieszenia.

Bardzo pomysłowy, umieszczony z przodu nowy schowek na smartfona jest kompatybilny ładowarką indukcyjnąładowanie bezprzewodowe smartfonów i urządzeń zgodnych z normą Qi.

KOMFORTOWA KABINA 
Zasiądź za kierownicą nowego PEUGEOT e-RIFTERA i ciesz się idealnie dopasowaną pozycją ciała oraz wysokiej jakości ergonomicznymi siedzeniami, które zadowolą nawet najwyższych pasażerów. Jeśli dodać do tego niespotykany komfort akustyczny, cała kabina jawi się jak prawdziwa oaza spokoju.
DACH ZÉNITH®
Będący czymś więcej niż tylko źródłem światła dach Zénith®Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji z elektrycznie sterowaną roletą i oświetleniem ambientowym z diodami LEDOświetlenie złożone w 100% z diod elektroluminescencyjnych oferuje wiele dodatkowego miejsca w postaci schowków w centralnej listwie, w bagażniku dachowym i w półce nad przednią szybą.
SCHOWKI
Kieszenie w płatach przednich i tylnych drzwi, środkowa konsola, wnęka pod stopami w drugim rzędzie siedzeń. Nowy PEUGEOT e-Rifter dysponuje rekordową w swojej kategorii pojemnościąDo 186 litrów, w tym 92 litry w obrębie dachu Zénith® schowków. Są jeszcze liczniejsze, obszerniejsze i łatwo dostępne, pomyślane pod względem ergonomii tak, aby z łatwością pomieścić przedmioty codziennego użytku.
SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

Ciesz się jeszcze większą swobodą i przyjemnością jazdy dzięki systemom wspomagania prowadzenia dostępnym w nowym PEUGEOT e-Rifterze: 

Bądź należycie wyposażony w każdej sytuacji.

SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

Dzięki nim pokonasz każdą trasę z niespotykaną swobodą:

GRIP CONTROL

 

Zamontowany w nowym e-Rifterze system Advanced Grip ControlDostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji – Osłona podsilnikowa i gama specjalnych opon na 16-calowych felgach aluminiowych  zwiększa skuteczność napędu, poszerzając możliwości wypadów na łono natury. Umieszczone na środkowej konsoli pokrętło pozwala wybrać, zależnie od przyczepności nawierzchni, jeden z pięciu trybów jazdy: Standard, Śnieg, Off-Road, Piasek i ESP OFF. A najbardziej wymagający mogą postawić na wersję z napędem na cztery kołaDostępna w opcji wersja z napędem na cztery koła została opracowana wspólnie z naszą partnerską firmą DANGEL.

HILL ASSIST DESCENT CONTROL
Dzięki funkcji HADCHill Assistant Descent Control systemu Advanced Grip ControlDostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji, nowy PEUGEOT e-Rifter utrzymuje niewielką prędkość na stokach o dużym nachyleniu. Kierowca może się zatem skupić wyłącznie na prowadzeniu, co ma korzystny wpływ na poziom bezpieczeństwa, komfortu i panowanie nad samochodem.
TRYBY JAZDY

W nowym modelu PEUGEOT e-Rifter dostępne są 3 tryby jazdy: 

 

 • Eco (60 kW, 180 Nm) – by zwiększyć zasięg i zapewnić płynną jazdę
 • Normal (80 kW, 210 Nm) – optymalny tryb w codziennej eksploatacji
 • Power (100 kW, 260 Nm) – zapewnia optymalne osiągi przy przewozie ciężkich ładunków.
TRYBY HAMOWANIA

System hamowania z odzyskiwaniem energii obejmuje 2 poziomy hamowania silnikiemUmiarkowane lub wzmocnione doładowywanie akumulatora trakcyjnego , umożliwiające doładowywanie akumulatora trakcyjnego w fazach zwalniania:

 • umiarkowany (tryb domyślny) – zapewniający doznania zbliżone do jazdy samochodem z silnikiem spalinowym
 • wzmocniony – zapewniający silniejsze, sprzyjające zwiększaniu zasięgu hamowanie silnikiem po zwolnieniu pedału przyspieszenia.
DANE TECHNICZNE

 

 

 

W 100% ELEKTRYCZNY NAPĘD

Zwrotny i kompaktowy w mieście, solidny i bezpieczny na drodze nowy PEUGEOT e-Rifter jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW (136 KM).

Zapewnia dynamiczne przyspieszenia dzięki bezzwłocznie dostępnemu w każdej sytuacji momentowi obrotowemu 260 Nm.

 

 
RIFTER

Od teraz oferujemy Peugeot Riftera - wersję z homologacją ciężarową powstałą na bazie wersji osobowej. Poznaj 5-osobową wersją spalinową z ekonomicznym silnikiem diesla lub benzynowym. Najnowsza wersja z homologacją ciężarową powstała na bazie wersji osobowej. Różnice w wyposażaniu są niewielkie, a przyjemność z jazdy równie ogromna, jak w wersji osobowej. Wybierz Peugeot Rifter już dziś i skorzystaj z aktualnej oferty! 
SYGNATURA STYLU
Elegancki, mocny i zwinny – PEUGEOT Rifter to definicja wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit potwierdzają, że ten samochód odnajdzie się w  każdych warunkach drogowych.
SILNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI
SilnikiWartości WLTP(1): zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,1 do 7,8, od 6,0 do 9,9 przy małej prędkości, od 4,9 do 7,5 przy średniej prędkości, od 4,4 do 6,7 przy dużej prędkości oraz od 5,6 do 8,2 przy bardzo dużej prędkości zgodnie ze standardem WLTP (I/100 km). Emisja CO2 (WLTP, cykl mieszany): od 135 do 177 (g/km). (1)Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z WLTP, który od dnia 1 września 2018 roku stał się standardem dla nowych pojazdów. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Dzięki wiarygodniejszym testom, zużycie paliwa i wartość emisji CO2 mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: specyficznego wyposażenia, opcjonalnych dodatków i rodzaju ogumienia. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać więcej informacji. dostępne w modelu PEUGEOT Rifter są wydajne i oszczędne. PEUGEOT RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100KMWersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100)  z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów lub BlueHDi 130KMWartości NEDC(2): cykl miejski: 6,2 (l/100 km); cykl pozamiejski: 4,8 (l/100 km); cykl mieszany: 5,3 (l/100 km). Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 121 (g/km). (2) Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są określone zgodnie z nowym standardem WLTP i zostały przeliczone na wartości NEDC jedynie w celach porównawczych z innymi pojazdami. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać szczegółowe informacje. Wartości te należy traktować szacunkowo, ponieważ nie uwzględniają różnic dotyczących np. warunków drogowych, stylu jazdy, opcji wyposażenia czy rodzaju ogumienia. Szczegółowe informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO2 można znaleźć w praktycznym przewodniku: „Zużycie paliwa i emisja CO2 w nowych samochodach osobowych”, który jest dostępny bezpłatnie w autoryzowanych punktach sprzedaży.  z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów. Benzynowe silniki PureTech występują w dwóch wariantach: 110 KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów 130 KMWersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100).  z automatyczną, 8-stopniową skrzynią biegów EAT8.
AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW EAT8
Dzięki 8-biegowej, automatycznej przekładni EAT8EAT8: wydajna 8-biegowa, automatyczna przekładnia dostępna jedynie z silnikiem PureTech 130 KM S&S , zmiana biegów odbywa się liniowo i płynnie, a Ty masz pewność, że jesteś zawsze na optymalnie dobranym biegu. Manetki na kolumnie kierownicy umożliwiają również ręczną zmianę biegów (bez utraty funkcjonalności trybu automatycznego).
WYMIARY
WYMIARY ZEWNĘTRZNE

Długość:  4 403 mm (Standard) – 4 753 mn (Long)

SzerokośćBez bocznych lusterek :  1 553 mm

Wysokość:  1 878 mm maks. (Standard) – 1 882 mm (Long)

WYMIARY WEWNĘTRZNE

Standard

Przódpierwszy rząd siedzeń 

Szerokość nad podłokietnikami: 1 473 mm

Odległość od siedziska do dachu: 983/1 008 mm

 

Tyłdrugi rząd siedzeń  

Szerokość nad podłokietnikami: 1 465 mm

Ilość miejsca na wysokości kolan: 240 mm

 

Tyłtrzeci rząd siedzeń  

Szerokość nad podłokietnikami: 1 200 mm

Odległość od siedziska do dachu: 856 mm

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA
Bagażnik dysponuje imponującą pojemnością od 775 do 3 500 litrów, a w 5-miejscowej wersji Long nawet do 4 000 litrów.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

PEUGEOT oferuje kompletną gamę usług online. Niezależnie od tego, czy chcesz poznać lub kupić nowego PEUGEOT e-RIFTER czy też umówić się na przegląd lub naprawę swojego samochodu, możesz to uczynić w prosty sposób ze swojego biura.