Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

SUV 5008 GT

Poznaj Peugeot 5008 GT i sprawdź czym może Cię zachwycić
Poznaj Peugeot 5008 GT i sprawdź czym może Cię zachwycić

PEUGEOT 5008 GT

Witaj w nowym wymiarze SUV. PEUGEOT 5008 GT to sportowy styl i sylwetka pełna mocy. Duch GT, obecny w tym dynamicznym, siedmiomiejscowym SUV-ie, obiecuje intensywne doznania z jazdy. Przekraczaj granice!

NOWY WYMIAR SUV

NIEPOWTARZALNY UROK

Imponujący przód SUV-a PEUGEOT 5008 GT  wyróżnia się cyzelowanym grillem z motywem szachownicy, połączonym z przednimi lampami wykonanymi w technologii full LED. To element charakterystyczny dla nowej identyfikacji wizualnej Marki. Poszerzone nadkola i dach Black Diamond, standardowe wyposażenie tej wersji, podkreślają elegancki i zgrabny profil samochodu. Sportowy charakter tego dużego SUV-a robi wrażenie dzięki osłonom nadkoli i kołom o średnicy 19’’ z dwukolorowymi, diamentowanymi felgami Boston, które również nie wymagają dopłaty. Odkryj na nowo przyjemność z jazdy i ciesz się luksusowym wnętrzem z elementami wykończonymi prawdziwym drewnem, satynowym chromem, Alcantarą® lub skórą Nappa.

WYJĄTKOWE DOZNANIA

/image/71/9/peugeot-5008-2016-350-fr.203719.jpg

WIZJA PRZYSZŁOŚCI

Spójrz w przyszłość i odkryj w pełni cyfrowy świat usług online na pokładzie SUV-a PEUGEOT 5008 GT. Poznaj najnowszą generację rozwiązania PEUGEOT i-Cockpit®, wyposażonego w panel wirtualnych zegarów z dużymi możliwościami personalizacji oraz wszechstronny centralny 8’’ ekran dotykowy.

INTENSYWNE DOŚWIADCZENIE ZMYSŁOWE

Odkryj, jak bardzo intuicyjne może być prowadzenie dzięki kompaktowej kierownicy ze zintegrowanymi przełącznikami oraz automatycznej skrzyni biegów, sterowanej impulsem elektrycznym. Jazda samochodem nigdy wcześniej nie była tak pełna intensywnych doznań.

PRZEKRACZAJ GRANICE

/image/72/0/peugeot-5008-2016-242-fr.203720.jpg

NOWA KONCEPCJA PRZESTRZENI I LUKSUSU

Skonfiguruj SUV-a PEUGEOT 5008 GT zgodnie z Twoimi potrzebami i korzystaj z przestrzeni, jaką oferuje. Podróżuj z przyjaciółmi lub rodziną (nawet w siedem osób) i zabierz tyle bagażu, ile potrzebujesz.   

/image/71/6/peugeot-5008-2016-328-bis.203716.jpg

RÓB, CO ZECHCESZ. ODKRYWAJ ŚWIAT

SUV PEUGEOT 5008 GT redefiniuje pojęcie mobilności. Samochód jest wyposażony w zintegrowaną stację ładowania Dockstationi oraz elektryczny rower e-Bike eF01i, dzięki któremu pokonasz ostatnie kilometry zaplanowanej trasy.

/image/72/1/peugeot-5008-2016-238-fr.203721.jpg

OSIĄGI GT

Wyjątkowy silnik 2.0 BlueHDi 180 S&Si, połączony z automatyczną, sześcioprzełożeniową skrzynią EAT6 nowej generacji, zapewnia doskonałe osiągi i podkreśla sportowy charakter SUV-a PEUGEOT 5008 GT.

ZNAJDZ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

Zużycie paliwa i emisja spalin (1) w warunkach rzeczywistych

W celu dostarczenia naszym klientom jak najdokładniejszych informacji, Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, zapewnia dostęp do wyników niezależnych, certyfikowanych pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych. W tym celu marka nawiązała współpracę z organizacją pozarządową Transport & Environment (T&E) (2) i federacją France Nature Environnement (3), które wspólnie opracowały protokół pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych, zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (4).
Protokół przewiduje przeprowadzanie pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa i emisji spalin w ruchu drogowym na trasie o długości 92,3 km, obejmującej odcinki przebiegające w mieście oraz drogi i autostrady. Pomiary dla modeli Peugeot przeprowadzane są na drogach publicznych w normalnych warunkach ruchu drogowego i użytkowania pojazdów, obejmujących transport pasażerów i bagaży jak również wykorzystanie klimatyzacji i ogrzewania. Trasa przebiega przez reprezentatywne dla przeciętnych warunków użytkowania wzniesienia na drodze (5).
W ten sposób Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, wpisuje się w działania na rzecz zapewniania pełnej i przejrzystej informacji swoim klientom.

Zobacz więcej

(1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)
(2) Transport & Environment: europejskie stowarzyszenie na rzecz ochrony środowiska wyspecjalizowane we wdrażaniu polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
(3) France Nature Environnement: francuska federacja stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
(4) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie usług inspekcyjnych, certyfikacji i badań laboratoryjnych.
(5) Publikowane dane liczbowe, które należy odróżnić od zużycia paliwa określonego w unijnej homologacji typu (jedynych danych urzędowych), zależą od tych założeń i warunków oraz od protokołu, który nie jest jednolity na terenie UE. Nie mają one zatem wartości ogólnej i posiadają wyłącznie charakter informacyjny. Protokół z pomiarów jest dostępny na stronie internetowej Groupe PSA: www.groupe-psa.com. W celu porównania zużycia paliwa bądź emisji CO2 nowych samochodów osobowych opartych na zharmonizowanym protokole UE należy stosować oficjalne wielkości zużycia paliwa i emisji CO2. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en .