Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot 5008? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu! 

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz.  Możesz wybrać silnik Puretech i BlueHDi, dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 5008. 

Skonfiguruj swojego własnego Peugeot SUV 5008 ! Spersonalizuj swojego 7-miejscowego SUV-a za pomocą Konfiguratora: wybierz wersję, silnik, skrzynię biegów, kolor i funkcje.

 

W zależności od wybranej wersji, różne opcje są dostępne dla Ciebie, jak również, w zakresie projektowania w szczególności, ale także w zakresie technologii.

Jeśli chodzi o wygląd, niektóre różnice są zauważalne w szczególności w zakresie felg, koła, reflektory LED, jak również wykończenia na desce rozdzielczej. 

Jeśli chodzi o technologie, w zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie, takie jak Peugeot i-Cockpit 3D, system nawigacji 3D, Peugeot Drive Assist i inne.