NOWY PEUGEOT RIFTER DLA FIRM

/image/00/7/peugeot-rifter-2018-195-fr.433007.jpg

NOWY PEUGEOT RIFTER

od 74 800 PLN

Nowy PEUGEOT Rifter to samochód o silnej osobowości. Jego nowoczesne, technologicznie zaawansowane, wyjątkowo modułowe i przestronne wnętrze zaprasza do przeżycia unikatowych doznań z jazdy i doskonale spełni oczekiwania użytkowników biznesowych.

PRZEBOJOWA OSOBOWOŚĆ I UNIKATOWA SYLWETKA

/image/99/1/peugeot-rifter-1802styp003.432991.jpg

UNIWERSALNY STYL, KTÓRY PASUJE DO MIASTA I DO BEZDROŻY

Samochód wyróżnia się bezkompromisowym stylem. Elegancki, solidny, dynamiczny i pełen mocy nowy PEUGEOT Rifter jest także symbolem wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit to elementy kanonu stylistycznego samochodu dostosowanego do każdej drogi. Charakterystyczny układ świateł i pionowa osłona chłodnicy podkreślają świetnie wyważoną, zwartą i dynamiczną sylwetkę.

/image/99/2/peugeot-rifter-1802styp032.432992.jpg

CHARAKTERYSTYCZNY STYL PEUGEOT

Nowy PEUGEOT Rifter wyraża dumę z bogatego dziedzictwa Marki. Przód i kultowe tylne światła ze stylizowanymi, wyrazistymi śladami trzech pazurów nawiązują do najnowszych modeli PEUGEOT. Nowy PEUGEOT Rifter jawi się jako kolejna ikona Marki.

ZAWSZE GOTOWY DO AKCJI

PEUGEOT i-COCKPIT® - ZAPROSZENIE DO JAZDY


PEUGEOT i-Cockpit® umożliwia stymulującą i intuicyjną jazdę na co dzień dzięki kompaktowej, dwustronnie spłaszczonej dla pewniejszego chwytu i poręcznej kierownicy, 8-calowemu ekranowi pojemnościowemu w zasięgu ręki i wzroku oraz zegarom w polu widzenia drogi z bardziej czytelnym kolorowym wyświetlaczem.


Kierowca ma pełną kontrolę nad sytuacją na drodze dzięki podwyższonej pozycji za kierownicą i systemowi Advanced Grip Controli, który zwiększa skuteczność napędu.

WYDAJNE SILNIKI

Dzięki innowacyjnym silnikom benzynowym i wysokoprężnym oraz nowej automatycznej, 8-przełożeniowej skrzyni biegów EAT8, nowy kombivan PEUGEOT Rifter wyróżnia się wysokimi osiągami przy zachowaniu umiarkowanego zużycia paliwa w rzeczywistych warunkach.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA UŁATWIAJĄCE CODZIENNE UŻYTKOWANIE

MODUŁOWA KONSTRUKCJA ZWIĘKSZA PRZESTRONNOŚĆ WNĘTRZA I ŁĄCZNĄ OBJĘTOŚĆ SCHOWKÓW

 Kombivan, który dostosowuje się do wszystkich twoich upodobań i potrzeb. Nowy PEUGEOT RIFTER jest dostępny w wersji pięcio- lub siedmiomiejscowej i w dwóch długościach (Standard i Long). To zapewnia niespotykane możliwości adaptacji. Fotel pasażera z przodu i tylna kanapa dzielona w układzie 2/3-1/3i lub trzy niezależne fotelei z systemem „Magic Flat”i chowane w podłodze, trzeci rząd siedzeń z dwoma niezależnymi, wyjmowanymi fotelami… Wybór konfiguracji zależy od ciebie.

Dostępny w opcji hak holowniczy daje jeszcze więcej swobody, a dwoje bocznych przesuwnych drzwi o zwiększonej szerokości z opuszczanymii dodatkowo przyciemnianymi szybamii odsłania wnętrze, które zdecydowanie nie ma nic do ukrycia.

Bagażnik ma imponującą objętość od 775i do 3 500i litrów, a w pięciomiejscowej wersji Long nawet 4 000 litrów. Otwierana tylna szyba**, nisko umieszczony próg załadunku i płaska podłogai ułatwiają załadunek i wyładunek bagaży.

/image/00/3/peugeot-rifter-2018-176-fr.433003.jpg

ŁATWE I BEZSTRESOWE PROWADZENIE SAMOCHODU

Kabina obfituje w innowacyjne rozwiązania. Dzięki nawigacji 3D online ze zintegrowanym sterowaniem i funkcją poleceń głosowych, a także funkcji Mirror Screeni, usługom PEUGEOT Connect NAV czy bezprzewodowej, indukcyjnej ładowarce do smartfona, nowy PEUGEOT Rifter oferuje możliwość ciągłego korzystania z mobilnych urządzeń i usług. Liczne systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji zapewniają bezstresową i bardziej bezpieczną jazdę.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

/image/00/2/peugeot-diesel-2017-008-fr.433002.jpg

SILNIKI NOWEJ GENERACJI

 Nowy PEUGEOT RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100 z manualną, 5-przełożeniową skrzynią biegówi lub w silnik PureTech 110 S&S z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegówi.

/image/00/4/peugeot-rifter-2018-197-fr.433004.jpg

NIEBYWAŁA ZWROTNOŚĆ

Nowy PEUGEOT RIFTER jest zbudowany na najnowszej platformie EMP2. Wyróżnia go wzorcowe trzymanie się drogi i zwrotność. Krótki przedni zwis, zaprojektowany ze szczególną starannością układ jezdny, elektryczne wspomaganie kierownicy i zoptymalizowana średnica zawracania zapewniają wysoki komfort, jakość i efektywność w użytkowaniu.

/image/00/0/peugeot-rifter-1802styp029.433000.jpg

ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI

Dzięki nawigacji 3D onlinei i funkcją poleceń głosowych oraz usługami PEUGEOT Connect NAVi zyskujesz dostęp do szeregu usług, które ułatwią ci każdą podróż. Informacja o ruchu drogowym w czasie rzeczywistymi, dostępność miejsc parkingowych, ceny paliw, prognoza pogody... W ten sposób na ekranie dotykowym zyskujesz pełny obraz sytuacji w najbliższym otoczeniu.

/image/00/5/peugeot-rifter-2018-194-fr.433005.jpg

PRZYGOTOWANY NA KAŻDĄ SYTUACJĘ

Dzięki systemom wspomagania prowadzenia zyskujesz w nowym PEUGEOT Rifterze  więcej swobody i przyjemności z jazdy. Kamera cofania Visiopark 1i, Park Assisti najnowszej generacji i system kontroli martwego polai… jesteś dobrze przygotowany na każdą sytuację.

/image/00/9/peugeot-rifter-2018-218-fr.433009.jpg

POKŁADOWE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

 Dzięki systemom wspomagania prowadzenia PEUGEOT, nowy RIFTER ułatwia każdą podróż i zapewnia ci bardziej bezstresową i bezpieczną jazdę. Rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowychi, adaptacyjny tempomat z funkcją STOPi, aktywny monitor pasa ruchui, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodui, elektryczny hamulec postojowyi... Dzięki tym ułatwieniom pokonasz każdą trasę z niespotykaną swobodą.

/image/00/8/peugeot-rifter-2018-192-fr.433008.jpg

WYSTARCZY MIEJCA NA WSZYSTKO

 Dzięki nowym, pomysłowym schowkom zyskujesz więcej możliwości. Dach Zénith®i z elektryczną roletą i oświetleniem ambientowym z diodami LEDi nie tylko  doświetla wnętrze, ale ma także schowek dachowy oraz szereg schowków umieszczonych w centralnej listwie i półce nad przednią szybą.

Płaty przednich i tylnych drzwi, środkowa konsola, wnęki pod stopami... Nowy PEUGEOT RIFTER ma wiele schowków o rekordowej w swojej klasie łącznej objętościi. Są one teraz liczniejsze, obszerniejsze, łatwiej dostępne i tak ergonomiczne, że pomieszczą wszelkie przedmioty codziennego użytku.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

/image/00/1/peugeot-rifter-1802styp057.433001.jpg

Nowy kombivan PEUGEOT RIFTER został zaprojektowany tak, aby spełnić potrzeby użytkowników biznesowych. Jest to możliwe w szczególności poprzez optymalizację całkowitego kosztu posiadania (TCO). Marka zaangażowała swoich najlepszych specjalistów, aby zapewnić wysoką jakość projektu, wykończenia i trwałości nowego PEUGEOT RIFTERA, a w konsekwencji zmaksymalizować jego wartość przy odprzedaży. Elementy wyposażenia, materiały i jednostki napędowe dobrano z najwyższą starannością, tak aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycie paliwa. Nowy kombivan PEUGEOT RIFTER wyposażono w opracowane przez Markę systemy pokładowe najnowszej generacji, wspomagające kierowcę w utrzymaniu pełnej kontroli nad prowadzeniem samochodu.

USŁUGI DLA UŻYTKOWNIKÓW BIZNESOWYCH

/image/00/6/peugeot-lifestyle-1505pc-nik8242.433006.jpg

OFERTA FINANSOWANIA, USŁUGI, PRZEGLĄDY

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu długoterminowego Free2Move Lease i związanych z nią usług (w szczególności w zakresie zarządzania flotą pojazdów). Sprawdź naszą ofertę finansowania zakupu samochodu, ubezpieczeniową, gwarancje, usługę Peugeot Assistance dostępną 24/h przez siedem dni w tygodniu oraz zakres obsługi posprzedażnej dla firm.
Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości firmy i liczebności floty twoje zadowolenie  jest dla naszych specjalistów jednym z najważniejszych priorytetów. Chcemy zapewnić ci obsługę na uprzywilejowanych warunkach i zastępczy środek transportu w każdej sytuacji.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.