Traveller

PEUGEOT Traveller Perfect Drive

PEUGEOT Traveller

od 137 000 PLN

od 111 382 PLN

Zapraszamy do spokojnej jazdy dzięki innowacyjnym technologiom Peugeot

KOMFORT I ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM

/image/13/7/peugeot-traveller-galerie-12-2.54643.19.102137.jpg
/image/13/3/peugeot_traveller_layout6-10.102133.jpg

Dużym ułatwieniem dla kierowcy jest nawigacja 3D nowej generacji, obsługiwana za pomocą poleceń głosowych. Działa online, obejmuje dostęp do usług mobilnych i informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z TomTom Traffic. Z ekranem dotykowym 7” zintegrowana jest także funkcja Mirror Screen, umożliwiającą bezpieczne korzystanie z aplikacji kompatybilnego smartfona, dostępna z protokołami Apple CarPlayTM, MirrorLink® i Android Auto*.

* W ramach tej funkcji działają jedynie certyfikowane aplikacje MirrorLink™, CarPlay™ i Android Auto (w czasie jazdy i/lub na postoju, zależnie od przypadku). Jednak podczas jazdy nie można korzystać z niektórych funkcji wspomnianych aplikacji. Dostęp do niektórych aplikacji MirrorLink™, CarPlay™ i Android Auto może wymagać wniesienia dodatkowej opłaty. Funkcja Mirror Screen jest obsługiwana za pośrednictwem technologii MirrorLink® w przypadku telefonów z systemami operacyjnymi Android, Blackberry i Windows Phone, kompatybilnych z MirrorLink®, technologii Apple CarPlayTM dla telefonów z systemem iOS i technologii Android Auto dla telefonów z systemem Android, pod warunkiem posiadania abonamentu obejmującego dostęp do internetu. Nowe smartfony będą stopniowo wyposażane w te technologie.

Więcej informacji na stronie http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/

WYŚWIETLACZ HEAD-UP DISPLAY

/image/13/5/peugeot_traveller_galerie-19-2.102135.jpg

Wyświetlacz Head-Up Display (VTH) pokazuje na składanej przezroczystej płytce umieszczonej w polu widzenia kierowcy podstawowe informacje związane z prowadzeniem samochodu: wskazania ogranicznika/regulatora prędkości, informacje o aktualnej prędkości czy o zbyt małym odstępie do poprzedzającego go samochodu.

NOWA WYDAJNA PLATFORMA MODUŁOWA

/image/13/4/peugeot_traveller_layout4-3.102134.jpg

Bazą dla konstrukcji PEUGEOT Traveller jest modułowa platforma EMP2, która gwarantująca niezwykłą jakość, komfort jazdy i wyjątkowo niskie zużycie paliwa.

Amortyzatory, o zmiennej charakterystyce tłumienia w zależności od obciążenia, zapewniają nadzwyczajnie komfortową jazdę, nawet przy 8 osobach w kabinie i dużym obciążeniu bagażami.

ŚWIATŁA

/image/13/6/peugeot_traveller_galerie-20-2.102136.jpg
/image/13/8/peugeot-traveller-signature-lumineuse.102138.jpg

Dzięki nowemym światłom LED osadzonym w nadwoziu, zarówno kierowca jak i pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie.