Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT TRAVELLER | TECHNOLOGIA

Peugeot Traveller
Peugeot Traveller

PEUGEOT Traveller Compact

od 157 900 PLN

od 128 374 PLN

Zapraszamy do spokojnej jazdy dzięki innowacyjnym technologiom Peugeot

KOMFORT I ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM

/image/13/7/peugeot-traveller-galerie-12-2.54643.19.102137.jpg
/image/13/3/peugeot_traveller_layout6-10.102133.jpg

Dużym ułatwieniem dla kierowcy jest nawigacja 3D nowej generacji, obsługiwana za pomocą poleceń głosowych. Działa online, obejmuje dostęp do usług mobilnych i informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z TomTom Traffic. Z ekranem dotykowym 7” zintegrowana jest także funkcja Mirror Screen, umożliwiającą bezpieczne korzystanie z aplikacji kompatybilnego smartfona, dostępna z protokołami Apple CarPlayTM, MirrorLink® i Android Auto*.

* W ramach tej funkcji działają jedynie certyfikowane aplikacje MirrorLink™, CarPlay™ i Android Auto (w czasie jazdy i/lub na postoju, zależnie od przypadku). Jednak podczas jazdy nie można korzystać z niektórych funkcji wspomnianych aplikacji. Dostęp do niektórych aplikacji MirrorLink™, CarPlay™ i Android Auto może wymagać wniesienia dodatkowej opłaty. Funkcja Mirror Screen jest obsługiwana za pośrednictwem technologii MirrorLink® w przypadku telefonów z systemami operacyjnymi Android, Blackberry i Windows Phone, kompatybilnych z MirrorLink®, technologii Apple CarPlayTM dla telefonów z systemem iOS i technologii Android Auto dla telefonów z systemem Android, pod warunkiem posiadania abonamentu obejmującego dostęp do internetu. Nowe smartfony będą stopniowo wyposażane w te technologie.

Więcej informacji na stronie http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/

WYŚWIETLACZ HEAD-UP DISPLAY

/image/13/5/peugeot_traveller_galerie-19-2.102135.jpg

Wyświetlacz Head-Up Display (VTH) pokazuje na składanej przezroczystej płytce umieszczonej w polu widzenia kierowcy podstawowe informacje związane z prowadzeniem samochodu: wskazania ogranicznika/regulatora prędkości, informacje o aktualnej prędkości czy o zbyt małym odstępie do poprzedzającego go samochodu.

NOWA WYDAJNA PLATFORMA MODUŁOWA

/image/13/4/peugeot_traveller_layout4-3.102134.jpg

Bazą dla konstrukcji PEUGEOT Traveller jest modułowa platforma EMP2, która gwarantująca niezwykłą jakość, komfort jazdy i wyjątkowo niskie zużycie paliwa.

Amortyzatory, o zmiennej charakterystyce tłumienia w zależności od obciążenia, zapewniają nadzwyczajnie komfortową jazdę, nawet przy 8 osobach w kabinie i dużym obciążeniu bagażami.

ŚWIATŁA

/image/13/6/peugeot_traveller_galerie-20-2.102136.jpg
/image/13/8/peugeot-traveller-signature-lumineuse.102138.jpg

Dzięki nowemym światłom LED osadzonym w nadwoziu, zarówno kierowca jak i pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie. 

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 5,5 do 7,5 w cyklu mieszanym, od 8,1 do 8,9 w cyklu niskim, od 6,3 do 7,1 w cyklu średnim, od 5,6 do 6,4 w cyklu wysokim i od 7,2 do 8,3 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 150 do 170 (g/km).
 
(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html