SKIP TO CONTENT
SimplyDrive

SimplyDrive

Marzysz o własnym aucie? Poznaj nowoczesny program finansowania nowych samochodów Peugeot, łączący w sobie korzyści wynikające z niskich miesięcznych rat z możliwością wymiany auta co kilka lat, teraz dostępne również dla osób prywatnych. Dzięki SimplyDrive Peugeot nie musisz kupować auta na własność. Użytkując auto, spłacasz go przez okres objęty umową, a po tym czasie możesz wymienić go na nowy. Po zakończeniu umowy nie musisz przejmować się sprzedażą pojazdu – zwracasz je do dealera i cieszysz się nowym modelem Peugeot. Korzyścią Simply Drive jest to, że nie musisz angażować własnych oszczędności, ponieważ oferta zostanie dostosowana do Twoich potrzeb, możliwości i preferencji.

 

 

SimplyDrive to leasing operacyjny z gwarantowanym przez Markę lub Dealera odkupem pojazdu oraz pakietem usług dodatkowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta B2B i B2C.

Produkt SimplyDrive skierowany jest do Klientów, którzy są zainteresowani użytkowaniem samochodu i jego regularną wymianą na nowy, zapewniając mu jednocześnie niską miesięczną ratę.

Wybierając  SimplyDrive klient zyskuje:

- stałą, niską miesięczną ratę,

- elastyczność w wyborze sposobu zakończenia umowy: zwrot pojazdu, wykup pojazdu lub rozłożenie wartości rezydualnej na dogodne raty,

- stałe koszty utrzymania samochodu,

- ubezpieczenie samochodu do końca trwania umowy finansowania, bez konieczności wznawiania polisy (w przypadku skorzystania z ubezpieczenia wieloletniego)

Dodatkowe usługi dla Twojego finansowania

Skorzystaj z szerokiej gamy usług  

SERWISOWANIE  

Dzięki umowom serwisowym PEUGEOT możesz uzyskać przedłużoną gwarancję, pomoc drogową, serwisowanie, wymianę części i niezbędne rozwiązania w zakresie mobilności, aby zapewnić płynne funkcjonowanie Twojej firmie – to wszystko za stałą opłatą.

Umowa serwisowa może być uzupełniona o:

  • Wymianę pojazdu: kontynuuj jazdę, nawet jeśli Twój pojazd się zepsuje
  • Opony: jeździj z odpowiednimi oponami na dany sezon

POMOC DROGOWA

Dzięki PEUGEOT Assistance możesz uzyskać pomoc drogową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z maksymalnym czasem oczekiwania wynoszącym jedną godzinę. Holowanie jest bezpłatne.

W przypadku wykupienia planu serwisowego w PEUGEOT lub jeśli Twój pojazd jest objęty gwarancją i nie można go naprawić na miejscu lub tego samego dnia, zaoferujemy Ci zakwaterowanie i transport.

UBEZPIECZENIE  

Dopasowane do Twojego PEUGEOT.
Dopasowane do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z pełnej ochrony ubezpieczeniowej.

Wybierz ubezpieczenie komunikacyjne w pakiecie, który możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy ubezpieczenia dla pojazdów nowych oraz wznowień.
Zabezpiecz swój kapitał na wypadek kradzieży lub całkowitej utraty wartości. Oferujemy ubezpieczenia straty finansowej w kilku wariantach.
W ramach finansowania możesz skorzystać z ubezpieczenia spłaty finansowania lub ubezpieczenia wypadkowego.
W ramach leasingu istnieje możliwość ubezpieczenia przedmiotów przedsiębiorcy.

POZNAJ WIĘCEJ OPCJI FINANSOWANIA

PEUGEOT oferuje także inne opcje finansowania, dostosowane do Twoich potrzeb:

  • Wynajem długoterminowy: elastyczny rodzaj finansowania w oparciu o rzeczywiste wykorzystanie
  • Pożyczka: zakup pojazdu na własność