Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot e-2008 lub Peugeot 2008? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu elektrycznego! 

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz. Możesz wybrać silnik elektryczny, jeśli jest dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 2008. Jeśli wolisz silnik spalinowy, są dostępne jednostki Puretech i BlueHDi.

Skonfiguruj swojego własnego SUV Peugeot e-2008 lub Peugeot 2008 ! Spersonalizuj swojego kompaktowego elektrycznego SUV-a za pomocą Konfiguratora: wybierz wersję, silnik, skrzynię biegów, kolor i funkcje.

 

 

W zależności od wybranej wersji, różne opcje są dostępne dla Ciebie, jak również, w zakresie projektowania w szczególności, ale także w zakresie technologii.

Jeśli chodzi o wygląd, niektóre różnice są zauważalne w szczególności w zakresie felg, koła, reflektory LED, jak również wykończenia na desce rozdzielczej. 

Jeśli chodzi o technologie, w zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie, takie jak Peugeot Advanced Grip Control, 3D Navigation System, Peugeot Drive Assist Plus i inne.