TRAVELLER

PEUGEOT e-Traveller & Traveller | – elegancki i elektryczny MINIBUS

Dzięki PEUGEOT Traveller MINIBUS odkryjesz nowy wymiar podróżowania i nową definicję przestrzeni. Ten rodzinny samochód oferowany jest z silnikiem elektrycznym lub wysokoprężnym.
Program „Mój elektryk” 

Program „Mój elektryk” Narodowego NFOŚIGWNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  jest dostępny dla osób fizycznychnieprowadzących działalności gospodarczej  przy zakupie elektrycznego samochodu osobowegoBEV M1   od 12 lipca 2021 roku.

 

Dla osób fizycznych dofinansowanie do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł bruttobez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego  wynosi 18 750 zł. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu.

 

Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W najbliższym czasie zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

 

ZALETY SILNIKA ELEKTRYCZNEGO

NOWA JAKOŚĆ JAZDY

Nawet do 330 kilometrów zasięgu (WLTP)

Tryb w pełni elektryczny zapewnia nowe wrażenia z jazdy:

 

 • płynną jazdę bez szarpnięć
 • dynamiczne przyspieszanie dzięki dostępnemu natychmiast, pełnemu momentowi obrotowemu
 • cichą pracę silnika
 
OSZCZĘDNOŚCI

Zerowa emisja CO2

 

Oszczędności podczas eksploatacji:

 • niższy koszt energii w porównaniu do cen paliwa
 • niski koszt eksploatacji dzięki mniejszemu zakresowi przeglądów
 • wykorzystanie trybu ECO pozwala znacząco zwiększyć zasięg samochodu
 
WYGODA UŻYTKOWANIA

30 min. aby odzyskać 80% zasięgu
Prosta obsługa:

 

 • szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora
 • różne sposoby ładowania
 • informacje o podróży podawane w czasie rzeczywistym
 • nawigacja online - informacje o podróży podawane w czasie rzeczywistym, wyszukiwanie punktów ładowania
 • aplikacja MyPeugeot umożliwia sterowanie niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak ładowanie akumulatora i ustawienie temperatury w kabinie
 

NOWA GENERACJA SAMOCHODU RODZINNEGO

W pełni elektryczny PEUGEOT e-Traveller odznacza się nowoczesnym przodem, zdecydowanym charakterem i eleganckim wzornictwem.

Ten funkcjonalny minibus dostosowuje się do Twoich potrzeb, oferując trzy długości nadwozia (Compact, Standard i Long), modułową konfigurację miejsc (od 5 do 8 ) oraz pojemność bagażnika wynoszącą nawet 3000 ldo 1500 l w wersji 8-miejscowej lub do 3000 l w wersji 5-miejscowej..

ZDECYDOWANY CHARAKTER

PEUGEOT Traveller to idealny kompan na krótsze wypady i dłuższe trasy.
Jego nowoczesna i elegancka sylwetka oferuje przestronne i luksusowe wnętrze, w którym wszystko zostało zmyślnie zaprojektowane dla Twojej wygody.

PRZÓD

Pionowa osłona chłodnicy, charakterystyczny układ i styl świateł LED oraz ksenonowe reflektory wkomponowane w boki nadwozia – PEUGEOT Traveller to niezawodny i elegancki zawodnik.

FUNKCJONALNA ELASTYCZNOŚĆ

PEUGEOT Traveller jest dostępny w trzech długościach. W każdej wersji może wygodnie podróżować nawet osiem osób.
Dzięki obniżonej wysokości (do 1,9 m) możesz bez trudu korzystać z wielopoziomowych i podziemnych parkingów w ruchliwych centrach handlowych czy strefach turystycznych.

DWA PRZESZKLONE PANELE DACHOWE

Dwa przeszklone panele dachowe, które mogą być niezależnie odsłaniane i zasłaniane, rozjaśniają wnętrze kabiny, zapewniając panoramiczny widok na niebo. Pod dachem umieszczono nastrojowe oświetlenie LEDdostępne jedynie w wersji Allureoraz indywidualne lampki do czytania.

PEUGEOT Traveller ma również odrębną klimatyzację dla tylnych siedzeń, która przyjemnie zwiększa luksus podróżowania tym minibusem.

UŁATWIONY DOSTĘP

Dzięki bezkluczykowemu dostępowi do PEUGEOT Travellerdostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji), możesz z łatwością otwierać i zamykać przesuwne drzwi boczne, nawet kiedy masz zajęte ręce. Wystarczy, że przesuniesz stopą pod tylnym zderzakiem, a nasza unikatowa technologia otworzy lub zamknie za Ciebie przesuwne drzwi boczne.

OTWIERANIE TYLNEJ SZYBY I BAGAŻNIKA

Przy braku wystarczającej ilości miejsca na parkingu, możesz otworzyć jedynie samą tylną szybę (zamiast klapy bagażnika).Składając siedzenia w trzecim rzędzie, zwiększysz pojemność bagażnika do 1350 l, a wyjmując je z samochodu – do 1978 l. Usuwając również siedzenia z drugiego rzędu, zyskasz aż 3397 l dostępnej ładowności. Co więcej, swoim minibusem PEUGEOT Traveller będziesz mógł przewozić przedmioty o długości nawet 3,5 mskładając przedni fotel pasażera. Dostępne jedynie w wersji Active.

ZNACZĄCE WYRÓŻNIKI

Opalizujące logo Lwa na osłonie chłodnicy, które mieni się zielono-niebieskimi refleksami, wymownie świadczy o elektrycznym charakterze i rodowodzie PEUGEOT e-Travellera. Gniazdo ładowania zostało umieszczone z przodu, po stronie kierowcy, by ułatwić proces ładowania. Z tyłu samochodu dumnie prezentuje się monogram „e-Traveller”.
STANOWISKO KIEROWCY

KOMFORTOWE UDOGODNIENIA

Projektując wnętrze PEUGEOT Travellera, nie zapomnieliśmy o komforcie kierowcy. Specjalny stopień ułatwia dostęp do podwyższonego, zapewniającego doskonałą widoczność, fotela kierowcy. Komfort prowadzenia jest identyczny jak w samochodzie osobowym typu sedan. Deska rozdzielcza charakteryzuje się minimalistycznym i nowoczesnym wzornictwem, z materiałami klasy premium oraz innowacyjnym wyposażeniem. Ergonomiczny design urządzeń, takich jak wyświetlacz Head-Updostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).czy 7-calowy ekran dotykowydostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).sprawia, że są one zawsze w zasięgu Twojej ręki i Twojego wzroku.

W modelu w pełni elektrycznym, zegary oraz ekran dotykowy prezentują dodatkowo informacje charakterystyczne dla napędu elektrycznego (prezentując np. przepływ energii).

KOMFORTOWA JAZDA

Nowy 3,5-calowy wyświetlacz PEUGEOT e-Traveller z kolorową matrycą dostarcza, w czasie rzeczywistym, przydatnych informacji dotyczących jazdy, takich jak szacunkowy zasięg czy miernik mocyCHARGE: rekuperacja / częściowe ładowanie akumulatora | ECO: optymalizacja zużycia energii | POWER: moc maksymalna.

Przycisk „e-Toggle” umożliwia natychmiastowy dostęp do sterowania jednobiegową przekładnią automatyczną. Do wyboru masz trzy tryby jazdy: ECO, NORMAL i POWERECO: optymalizacja zasięgu | NORMAL: maksymalizacja komfortu | POWER: zoptymalizowane osiągi podczas transportu ciężkiego ładunku. Elektryczny hamulec postojowy jest standardowym elementem wyposażenia.

PROSTO DO CELU, W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM

Ułatw sobie podróż, korzystając z pakietu nawigacyjnego TomTomdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  Usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka –  zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek)., który informuje, w czasie rzeczywistym, o natężeniu ruchu drogowego oraz o strefach zwiększonego ryzyka. 7-calowydostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)ekran dotykowy ma również funkcję Mirror Screen® , dzięki czemu możesz na nim korzystać z kompatybilnych aplikacji swojego smartfona (poprzez Apple CarPlayTM lub Android Autow czasie postoju i podczas jazdy (zależnie od sytuacji), będą działać jedynie aplikacje zgodne z Android AutoTM lub z Apple CarPlayTM. Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android AutoTM lub Apple CarPlayTM. Funkcja Mirror Screen jest dostępna na Android AutoTM (dla smartfonów z systemem Android) lub na Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Dowiedz się więcej na: http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/).
Najistotniejsze informacje, takie jak: prędkość, ustawienia tempomatu lub ogranicznika prędkości są prezentowane na specjalnym wyświetlaczu znajdującym się w polu widzenia kierowcy, by ułatwić prowadzenie pojazdu.

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI DZIĘKI MODUŁOWOŚCI

Traveller jest dostępny w konfiguracji 5-, 7- oraz 8-miejscowej, dzięki czemu sprawdzi się niemal w każdej sytuacji. Drugi i trzeci rząd składają się z dzielonych siedzeń w proporcji 2/3-1/3. Wyodrębnione siedzenia można przesuwać po szynach (do przodu i do tyłu). Na wzorcową modułowość tego minibusa składa się również możliwość łatwego demontażu wybranych siedzeń.

BEZKOMPROMISOWE OSIĄGI

PEUGEOT Traveller oraz nowy PEUGEOT e-Traveller są zbudowane na platformie modułowej EMP2i, która zapewnia pełną swobodę wyboru pomiędzy silnikiem wysokoprężnym a elektrycznym.
TECHNOLOGIA

GRIP CONTROL

PEUGEOT Traveller jest wyposażony w technologię Grip Control®dostępna jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji), która usprawnia prowadzenie dzięki systemowi kontroli trakcji. Snow, Off-Road, Sand… użyj pokrętła na desce rozdzielczej, by wybrać tryb optymalnej przyczepności dla danego terenu. A następnie odpręż się i podziwiaj widoki.

VISIOPARK 1

Kamera cofaniadostępna jako osobna opcja lub jako opcja do 7-calowego ekranu dotykowego (w zależności od wersji)jest aktywowana automatycznie po rozpoczęciu manewru cofania. Zapewnia panoramiczny widok 180° na tył pojazdu. Obraz z kamery zmienia się odpowiednio do ruchów kierownicą. W razie natrafienia na jakąś przeszkodę, system przybliży jej widok i zaoferuje, w razie potrzeby, dodatkowe kąty widzenia.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH I OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI

Wielofunkcyjna kamera rozpoznaje znaki ograniczeń prędkościdostępna jako opcja, ostrzegając o nich kierowcę. Stosowny komunikat pojawia się na wyświetlaczu deski rozdzielczej lub na wyświetlaczu typu Head-Up. Następnie możesz wprowadzić te wartości do ustawień ogranicznika prędkości lub do tempomatu (o ile został aktywowany).

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE ŚWIATEŁ

Aktywujący się jedynie nocą, inteligentny systemdostępny jako opcja, który automatycznie przełącza światła mijania na drogowe (i odwrotnie) – zależnie od innych pojazdów wykrytych przez kamerę.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brakedostępny w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji)to automatyczny system hamowania awaryjnego, który włącza się, gdy zaistnieje ryzyko kolizji. Kamera z czujnikiem wykrywa ruchome lub nieruchome przeszkody (np. inne pojazdy lub pieszych) znajdujące się przed samochodem. Jeżeli kierowca nie zdąży odpowiednio zareagować, system automatycznie uruchomi hamowanie awaryjne. Dzięki temu kierowca uniknie zderzenia (o ile prędkość pojazdu nie przekraczała 30 km/h) lub poniesie mniejsze straty spowodowane kolizją (przy prędkości przekraczającej 30 km/h).

SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU

Funkcjadostępne jako opcjawykrywa niezamierzone przez kierowcę przekroczenie białej, przerywanej linii, w sytuacji, gdy kierunkowskaz nie został włączony. Kierowca otrzymuje wtedy zarówno dźwiękowy sygnał ostrzegawczy, jak i stosowny komunikat wizualny. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się w momentach senności lub dekoncentracji.

MONITOROWANIE MARTWEGO POLA

Za pomocą 4 czujników umieszczonych z przodu i z tyłu, system monitorowania martwego poladostępne jako opcjaostrzega kierowcę o pojazdach, które znalazły się w tej strefie. Na jednym z lusterek bocznych oraz na desce rozdzielczej, pojawia się świetlny sygnał alarmowy.

OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG SWOJEGO PEUGEOT TRAVELLER

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA WERSJI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

Dzięki usługom oferowanym przez MyPeugeot,
zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim elektrycznym samochodem.
DODATKOWE USŁUGI

ZDALNE POLECENIA

Zdalnie zarządzaj samochodem za pomocą aplikacja MyPeugeotbezpłatna usługa dostępna jedynie w ramach RCC + BTA lub NAC + BTA (bez BTA, funkcję doładowania aktywuje się naciśnięciem specjalnego przycisku na klapce) (programuj optymalną porę ładowania, ustawiaj temperaturę w kabinie, itp.).

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeotPod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji)., możesz korzystać, w czasie rzeczywistym, ze zindywidualizowanych usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:

 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.

OFERTA DLA FIRM

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów – PEUGEOT Traveller zaprasza na komfortową przejażdżkę. Nasz flagowy minibus jest wyposażony w wydajny silnik wysokoprężny lub elektryczny, by sprostać wysokim wymaganiom klientów biznesowych.