SKIP TO CONTENT
e-TRAVELLER BUSINESS

 
 
PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS,
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POD KAŻDYM WZGLĘDEM


PEUGEOT e-Traveller Business zaprojektowany z myślą o przestrzeni i komforcie kierowcy i pasażerów zaprasza w podróż na wysokim poziomie. 
 
 
PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS,
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POD KAŻDYM WZGLĘDEM
PEUGEOT e-Traveller Business zaprojektowany z myślą o przestrzeni i komforcie kierowcy i pasażerów zaprasza w podróż na wysokim poziomie. 
 
SILNIK ELEKTRYCZNY
 
 • Zużycie energii elektrycznej (Wh/km): od 252
 • Zasięg z napędem w 100% elektrycznym: do 330 km(i) Z akumulatorem o mocy 75 kWh i zasięgiem 230 km WLTP z akumulatorem o mocy 50 kWh. Podane wartości dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu pojazdu są zgodne z procedurą testową WLTP, stosowaną jako podstawa do homologacji nowych pojazdów od 1 września 2018 r. Ta procedura WLTP zastępuje nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który był stosowaną wcześniej procedurą testową. Warunki testowe są bardziej realistyczne, co sprawia, że zużycie paliwa i emisje CO₂ mierzone zgodnie z procedurą WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone zgodnie z procedurą NEDC. Wartości zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu pojazdu mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, określone wyposażenie, opcje wyposażenia, typ opon, temperatura zewnętrzna i komfort cieplny w pojeździe . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą. Dowiedz się więcej na stronie twojego kraju.  WLTP
 • Emisje CO2:  0g / km
 • Ładowanie: 80% w 30 minut

 

o mocy 100 kW (136 KM).

 

 
PEUGEOT e-TRAVELLER BUSINESS.
NAJBARDZIEJ ELEGANCKI MINIBUS DLA TWOJEGO BIZNESU

PEUGEOT e-TRAVELLER BUSINESS.
NAJBARDZIEJ ELEGANCKI MINIBUS DLA TWOJEGO BIZNESU
KOMFORT NAJWYŻSZEJ
KLASY

 PEUGEOT e-Traveller Business oferuje komfort i modułowość zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. 

Wnętrze zawiera przestrzenny, luksusowy salon VIP(i) Dostępne w ofercie wyposażenia dodatkowego. . Dzięki składanemu przesuwnemu stolikowi(i) Dostępne w ofercie wyposażenia dodatkowego. , otoczonemu 4 lub 5 siedzeniami, twoi klienci mogą się zrelaksować w przyjaznej przestrzeni.

NOWA WIZJA
PODRÓŻY
Wyjątkowe oświetlenie kabiny pasażerskiej, dobrze zaprojektowane oświetlenie LED, indywidualne lampki do czytania... Ciesz się podróżą dzięki dwóm przeszklonym panelom dachowym z roletami. Dzięki mocno przyciemnionym szybom pasażerowie mogą zachować prywatność, podziwiając jednocześnie panoramiczny widok nieba.
NIEUSTANNA PRZYJEMNOŚĆ
Z JAZDY.

Dzięki zasięgowi do 330 km(i) Z akumulatorem o mocy 75 kWh i zasięgiem 230 km WLTP z akumulatorem o mocy 50 kWh. Podane wartości dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu pojazdu są zgodne z procedurą testową WLTP, stosowaną jako podstawa do homologacji nowych pojazdów od 1 września 2018 r. Ta procedura WLTP zastępuje nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który był stosowaną wcześniej procedurą testową. Warunki testowe są bardziej realistyczne, co sprawia, że zużycie paliwa i emisje CO₂ mierzone zgodnie z procedurą WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone zgodnie z procedurą NEDC. Wartości zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu pojazdu mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, określone wyposażenie, opcje wyposażenia, typ opon, temperatura zewnętrzna i komfort cieplny w pojeździe . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą. Dowiedz się więcej na stronie twojego kraju.  możesz cieszyć się jazdą w 100% na napędzie elektrycznym:

 

 • Płynna jazda bez szarpnięć;
 • Czyste przyspieszenie dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu silnika;
 • Cichy silnik;
BEZKOMPROMISOWE
OSIĄGI

Dzięki w 100% elektrycznemu napędowi PEUGEOT e-Traveller Business możesz korzystać z:  

 

 • nieograniczonego dostępu do stref niskiej emisji;
 • niskich kosztów paliwa oraz użytkowania;
 • Pomoc rządowa (premie ekologiczne + za konwersję).

WYMIARY PEUGEOT e-TRAVELLER BUSINESS

WYMIARY PEUGEOT e-TRAVELLER BUSINESS

WYMIARY ZEWNĘTRZNE e-TRAVELLER BUSINESS

Elegancki elektryczny minibus z 9 miejscami dla użytkowników biznesowych.

 

 • Długość: 4 956 mm (Standard) - 5 308 mm (Long)
 • Szerokość: 1 920 mm nie wliczając lusterek
 • Wysokość: od 1 890 mm do 1 940 mm

E-TRAVELLER BUSINESS POJEMNOŚĆ

Gama pojazdów jest dostępna w kilku wersjach, aby sprostać potrzebom profesjonalnych przewoźników: dostępne 2 wersje o różnej długości, do 9 miejsc, przestronne, z najwyższej klasy salonem VIP, o pojemności bagażnika do 1500 litrów i o wysokości poniżej 1,90m(i) Dostęp do zadaszonych parkingów w centrum miasta, centrum handlowym lub na lotnisku  .

 
 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY PEUGEOT e-TRAVELLER BUSINESS

Skorzystaj z naszych najnowszych ofert.
 
 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY PEUGEOT e-TRAVELLER BUSINESS
Skorzystaj z naszych najnowszych ofert.
Cena katalogowa brutto 260 700 zł
Od 1666 zł
brutto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 260700 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 667 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 

Silnik elektryczny o mocy 136 KM (100 kW)

 

 •  Jednofazowa ładowarka pokładowa 7,4 kW
 • Asystent parkowania tyłem
 • Radio z 7-calowym ekranem dotykowym + funkcja Mirror Screen
 • 17-calowe kołpaki PENTAGON

 

 

 
INNOWACYJNOŚĆ ZAPEWNIAJĄCA DOSKONAŁOŚĆ I WZBUDZAJĄCA EMOCJE

Dostępność, łączność, systemy wspomagające prowadzenie... Odkryj najnowsze innowacje PEUGEOT, które ułatwią twoją codzienną działalność biznesową.
 
INNOWACYJNOŚĆ ZAPEWNIAJĄCA DOSKONAŁOŚĆ I WZBUDZAJĄCA EMOCJE
Dostępność, łączność, systemy wspomagające prowadzenie... Odkryj najnowsze innowacje PEUGEOT, które ułatwią twoją codzienną działalność biznesową.
POZYCJA KIEROWCY
 
VISIOPARK 1
ACTIVE SAFETY BRAKE
BĄDŹ W KONTAKCIE
POZYCJA KIEROWCY
 
VISIOPARK 1
ACTIVE SAFETY BRAKE
BĄDŹ W KONTAKCIE

POZYCJA KIEROWCY

Funkcjonalne i wygodne dla użytkownika siedzenie kierowcy zapewnia pozycję fotela jak w limuzynie i jest wyposażone w wiele schowków. Specjalna tablica wskaźników z wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cala z kolorową matrycą zamieszczona w modelu PEUGEOT e-Traveller pokazuje w czasie rzeczywistym najważniejsze informacje dotyczące jazdy, takie jak szacunkowy zasięg czy pomiar mocy (Charge/Eco/Power).

VISIOPARK 1

Kamera cofania włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Oferuje 180-stopniowy widok z lotu ptaka na tył twojego kombi. Widok tyłu zawiera rówież linie pomocnicze, które zmieniają położenie wraz z ruchami wykonywanymi kierownicą. W razie pojawienia się przeszkody system automatycznie przybliża obraz z możliwością wybierania innych widoków. 

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake to automatyczny system hamowania awaryjnego, który włącza się, gdy pojawi się ryzyko kolizji. Kamera i czujnik wykrywający przeszkody... Jeśli kierowca nie zdąży zahamować, system pomoże uniknąć zderzenia przy prędkości poniżej 30 km/h i złagodzić jego konsekwencje.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Ułatw sobie podróż, korzystając z Connected Navigation Pack(i) Dostępne w standardzie, w ramach wyposażenia dodatkowego lub niedostępne, w zależności od wersji. Usługi TomTom mogą pokazywać wszelkie niezbędne informacje dotyczące prowadzenia samochodu w czasie rzeczywistym: natężenie ruchu, stacje serwisowe, parkingi, warunki pogodowe, lokalne wyniki wyszukiwania oraz fotoradary (zgodnie z ustawodawstwem krajowym). Subskrypcja wszystkich tych usług jest wliczona w cenę na okres 3 lat i następnie przedłużana lub odnawiana on-line (wymagana opłata)  z poleceniami głosowymi: korzystając z usług TomTom(i) Dostępne w standardzie, w ramach wyposażenia dodatkowego lub niedostępne, w zależności od wersji. Usługi TomTom mogą pokazywać wszelkie niezbędne informacje dotyczące prowadzenia samochodu w czasie rzeczywistym: natężenie ruchu, stacje serwisowe, parkingi, warunki pogodowe, lokalne wyniki wyszukiwania oraz fotoradary (zgodnie z ustawodawstwem krajowym). Subskrypcja wszystkich tych usług jest wliczona w cenę na okres 3 lat i następnie przedłużana lub odnawiana on-line (wymagana opłata) , które informują w czasie rzeczywistym o natężeniu ruchu drogowego oraz o strefach zwiększonego ryzyka, także o lokalizacji i dostępności publicznych stacji ładowania. 7-calowy ekran dotykowy* został również wyposażony w funkcję Mirror Screen(i) Tylko certyfikowane aplikacje Android AutoTM i Apple CarPlayTM będą działać zarówno podczas postoju, jak i podczas jazdy. W trakcie jazdy niektóre funkcjonalności aplikacji mogą być nieaktywne. Niektóre rodzaje treści, które mogą być dostępne bezpłatnie w smartfonie, wymagają wykupienia subskrypcji odpowiednika certyfikowanej, płatnej aplikacji Android AutoTM lub Apple CarPlayTM. Funkcja Mirror Screen współpracuje odpowiednio z aplikacją Android AutoTM (dla telefonów z systemem Android) lub z Apple CarPlayTM (dla telefonów z systemem iOS), objętymi umowami na transmisję danych mobilnych. , która umożliwia korzystanie z aplikacji z twojego smartfona. 
0 EMISJI, 0 KOMPROMISÓW

dentyczna pojemność, płynna jazda bez szarpnięć, czyste przyspieszenie... Jazda samochodem z silnikiem w 100% elektrycznym zapewnia nowe doznania bez kompromisów w zakresie osiągów. Dzięki zerowej emisji CO2 podczas jazdy, PEUGEOT e-Traveller Business oferuje zasięg do 330 km(i) Z akumulatorem o mocy 75 kWh i zasięgiem 230 km WLTP z akumulatorem o mocy 50 kWh. Podane wartości dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu pojazdu są zgodne z procedurą testową WLTP, stosowaną jako podstawa do homologacji nowych pojazdów od 1 września 2018 r. Ta procedura WLTP zastępuje nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który był stosowaną wcześniej procedurą testową. Warunki testowe są bardziej realistyczne, co sprawia, że zużycie paliwa i emisje CO₂ mierzone zgodnie z procedurą WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone zgodnie z procedurą NEDC. Wartości zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu pojazdu mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, określone wyposażenie, opcje wyposażenia, typ opon, temperatura zewnętrzna i komfort cieplny w pojeździe . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą. Dowiedz się więcej na stronie twojego kraju.  (WLTP) oraz szybkie i intuicyjne ładowanie. W ciągu 30 minut możesz odzyskać do 80% zasięgu(i) Z ładowarką o mocy 100kW .

 

SPERSONALIZUJ SWOJEGO PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS

Odkryj nasze niezbędne i estetyczne akcesoria zaprojektowane specjalnie z myślą o optymalizacji komfortu i bezpieczeństwa twojego samochodu użytkowego PEUGEOT e-TRAVELLER.
 
SPERSONALIZUJ SWOJEGO PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS
Odkryj nasze niezbędne i estetyczne akcesoria zaprojektowane specjalnie z myślą o optymalizacji komfortu i bezpieczeństwa twojego samochodu użytkowego PEUGEOT e-TRAVELLER.

NAKŁADKI NA PROGI DRZWI Z LOGO PEUGEOT

TRANSPARENT ZABEZPIECZENIE PROGU BAGAŻNIKA

UCHWYT NA SMARTFONA

UCHWYT NA TABLET

USŁUGI DEDYKOWANE DO UŻYTKOWNIKÓW BIZNESOWYCH

Odkryj nasze oferty finansowania, a także różne umowy ubezpieczeniowe, gwarancje, wsparcie i usługi posprzedażowe dla twojego pojazdu służbowego.
 
USŁUGI DEDYKOWANE DO UŻYTKOWNIKÓW BIZNESOWYCH
Odkryj nasze oferty finansowania, a także różne umowy ubezpieczeniowe, gwarancje, wsparcie i usługi posprzedażowe dla twojego pojazdu służbowego.
SERWIS I UTRZYMANIE
Nasi eksperci zapewniają uprzywilejowane rozwiązania w zakresie opieki i mobilności w każdych okolicznościach i niezależnie od wielkości twojej floty.
DŁUGOTERMINOWY NAJEM Z LEASYS
Najem długoterminowy umożliwia wynajęcie pojazdu na określony czas i przebieg ustalony z góry przy jednoczesnym dostępie do szerokiej gamy usług towarzyszących.
LEASING FINANSOWY
Czy zajmujesz się rozwijaniem swojego przedsiębiorstwa? Wybierz opcję miesięcznej opłaty, którą można dostosować do swoich potrzeb, z opcją zakupu na koniec okresu leasingowania.
KLASYCZNY KREDYT
Standardowe finansowanie pozwala na wybór terminu spłaty, dzięki czemu możesz dostosować miesięczne raty do swojego budżetu. Twój pojazd elektryczny może zostać sfinansowany nawet do 100% ceny zakupu.

PEWNY STYL

PEUGEOT Traveller Business o nowoczesnym przodzie podkreśla swój charakter eleganckimi i ponadczasowymi liniami.
 
PEWNY STYL
PEUGEOT Traveller Business o nowoczesnym przodzie podkreśla swój charakter eleganckimi i ponadczasowymi liniami.

 
JEDŹ DALEJ Z SILNIKIEM ELEKTRYCZNYM

Już wkrótce poznasz wszystkie sekrety elektromobilności w stylu PEUGEOT.

 

 

 
JEDŹ DALEJ Z SILNIKIEM ELEKTRYCZNYM

Już wkrótce poznasz wszystkie sekrety elektromobilności w stylu PEUGEOT.

 
ŁADOWANIE TWOJEGO
ELEKTRYCZNEGO PEUGEOT

Dowiedz się jak naładować samochód elektryczny PEUGEOT: w domowej stacji ładowania lub w publicznym punkcie ładowania.
 
 
ODKRYJ ZALETY NAPĘDU
ELEKTRYCZNEGO
Elektryczny samochód marki PEUGEOT łączy w sobie zalety, takie jak: szybkie ładowanie, zoptymalizowany zasięg jazdy w zależności od rodzaju podróży, łączność technologiczną itd.
 
SKONFIGURUJ SWOJEGO
PEUGEOT ONLINE
Skonfiguruj idealny samochód użytkowy dla wykonywania twojego zawodu i umów się na rozmowę z doradcą.