Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot 308 sw ? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu !

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz.Możesz wybrać silnik Puretech i BlueHDi.,  dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 308 sw.

Skonfiguruj swojego własnego Peugeot 308 SW ! Dostosuj swojego Peugeota kombi za pomocą Konfiguratora: wybierz wersję, silnik, skrzynię biegów, kolor i wyposażenie.

 

 

W zależności od wybranej wersji, różne opcje są dostępne dla Ciebie, jak również, w zakresie projektowania w szczególności, ale także w zakresie technologii.

Jeśli chodzi o wygląd, zauważalne są pewne różnice, zwłaszcza w zakresie obręczy kół, reflektorów i wykończenia deski rozdzielczej. 

Jeśli chodzi o technologie, Peugeot 308 SW posiada wysokiej klasy systemy wspomagania jazdy. W zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie, takie jak Peugeot i-Cockpit 3D, 3D Navigation System, Peugeot Drive Assist i inne.