PEUGEOT 308 SW

PEUGEOT 308 SW: pięciomiejscowe kombi

Odkryj na nowo kompaktowy model PEUGEOT 308 SW z jego jeszcze bardziej asertywną osobowością.
Przekonaj się, że można odmłodnieć za kierownicą pojazdu z cyfrowym PEUGEOT i-Cockpit®.
OFERTA MIESIĄCA
308 sw
Już od 783 zł brutto/mies.

PROSTY DESIGN

Jeszcze piękniejszy w najnowszym kolorze niebieskim Vertigo Blue pięciomiejscowy model PEUGEOT 308 SW zachęca do pójścia o krok dalej.  
Jego pokaźne rozmiary i ciekawie poprowadzone linie to wyraźne zaproszenie do nowych przygód.
Wyrazisty przód ze znakiem lwa pośrodku maski i pionową maskownicą z motywem szachownicy Dostępne w standardzie (w wersji/pakiecie GT). sprawia, że pojazd od razu się wyróżnia.

REFLEKTORY PRZEDNIE

CHARAKTER I PEWNOŚĆ SIEBIE

Ciekawy design, moc i styl modelu PEUGEOT 308 SW podkreśla charakterystyczna linia reflektorów w technologii Full LED Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).   – widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy. W dynamicznym zderzaku znajdują się sekwencyjne kierunkowskazy oraz światła przeciwmgielne – w obu przypadkach w technologii LEDDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). .

ŚWIATŁA TYLNE

CHARAKTERYSTYCZNA STYLISTYKA

Od samego początku uwagę przykuwają natychmiast rozpoznawalne nowoczesne światła tylne tworzące ślad trzech pazurów, które są znakiem rozpoznawczym marki.

PANORAMICZNY DACH

EMOCJE NA KAŻDY KILOMETR

Duże przeszklone powierzchnie i panoramiczny szklany dachDostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). z roletą zaciemniającą zapewniają spektakularne widoki podczas podróży.

BAGAŻNIK

ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE TWOJE POTRZEBY

Przestronne i przytulne wnętrze modelu PEUGEOT 308 SW można dostosować do własnych potrzeb związanych ze sposobem spędzania wolnego czasu oraz stylem życia. Szeroki bagażnik można przekształcić w optymalną przestrzeń ładunkową poprzez złożenie na płasko tylnej kanapy. Dostęp do bagażnika ułatwia niski próg załadunkowy. Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).

WNĘTRZE

WYSUBLIMOWANE WNĘTRZE

Każdy szczegół wykończenia modelu PEUGEOT 308 SW działa inspirująco.
Wykonane z najwyższą starannością eleganckie wykończenia siedzeń i wnętrza odznaczają się wysokiej jakości materiałami oraz najlepszym wzornictwem.

KOMFORT

NICZYM NIEOGRANICZONA WYGODA

Nowoczesne i wysublimowane, a jednocześnie wykonane z najlepszych materiałów i wygodne fotele kubełkowe PEUGEOT 308 SW zachwycą Ciebie i Twoich pasażerów.
Za bardziej sportowy charakter wnętrza w modelu PEUGEOT 308 SW odpowiadają: najwyższej klasy tapicerka z czerwonymi przeszyciami Dostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). ,  kierownica obszyta skórą licową oraz aluminiowe Dostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). wykończenia.

CZYSTA RADOŚĆ Z JAZDY

Usiądź we wnętrzu modelu PEUGEOT 308 SW – w świecie zaprojektowanym w całości po to, aby pozwolić Ci odmłodnieć za kierownicą z cyfrowym PEUGEOT i-Cockpit®.
Odkryj zalety lepszej i bardziej intuicyjnej kontroli nad pojazdem dzięki kompaktowej kierownicy, cyfrowej tablicy wskaźników z wyświetlaczem Head-Up Display oraz 7-calowemu ekranowi dotykowemu.

 

NOWA CYFROWA TABLICA WSKAŹNIKÓW
Dzięki nowemu cyfrowemu wyświetlaczowi Head-Up Display wszystkie istotne informacje dotyczące parametrów jazdy są wyświetlane w doskonale widoczny sposób nad kierownicą. Możesz wybierać spośród 6 dostępnych trybów wyświetlania, w tym taki, który umożliwia śledzenie nawigacji bez odrywania wzroku od drogi. 
ŁĄCZNOŚĆ

Śledź swoją trasę na ekranie dotykowym o przekątnej 7 cali lub na cyfrowej tablicy wskaźników z pakietem nawigacji, który oferuje dostępne w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym i niebezpiecznych odcinkach, bazując na usługach TomTom Usługi TomTom® umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak: natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe, parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje oraz niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek). . Dzięki funkcji Mirror ScreenFunkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna przez aplikację Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 r., przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z technologią MirrorLink® oraz tylko w ramach „PEUGEOT Connect Radio”), pod warunkiem że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich przez aplikacje Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną witrynę koncernu PEUGEOT. możesz odwzorować kompatybilne aplikacje ze swojego smartfona bezpośrednio na ekranie dotykowym.

 

 
DŹWIĘKOWE DOZNANIA 
Zestaw głośników marki DenonDostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).   zaprasza w podróż przy wysokiej jakości dźwiękach muzyki.
Zestaw oferuje do wyboru dwa sposoby dystrybucji dźwięku i pięć atmosfer tonalnych, w ramach których dostępny jest mocny, czysty i naturalny dźwięk.
Aby jeszcze bardziej cieszyć się jazdą, aktywuj pakiet SPORTDostępne w standardzie (w wersji/pakiecie GT). , który modyfikuje określone ustawienia, takie jak reakcja na naciśnięcie pedału przyspieszenia czy dźwięk silnika. 

CZYSTA WYDAJNOŚĆ

Gwarancją najwyższych osiągów i czystej radości z jazdy kompaktowym modelem PEUGEOT 308 SW są silniki: benzynowy PureTech lub wysokoprężny BlueHDi najnowszej generacji.
W zależności od silnika samochód może być wyposażony w sześciostopniową manualną skrzynię biegów BVM6 lub ośmiostopniową automatyczną skrzynię biegów EAT8*, która zapewnia szybką i płynną zmianę przełożeń. Efficient Automatic Transmission 8: ośmiostopniowa  automatyczna skrzynia biegów. 

Model PEUGEOT 308 SW oferuje zaawansowane funkcje wspomagania prowadzenia Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). , takie jak: tempomat adaptacyjny, automatyczne hamowanie awaryjne Freinage d’urgence automatique.  , ostrzeżenie o odległości oraz system aktywnego monitorowania martwego pola.
Podczas długich podróży do dyspozycji kierowcy jest najnowocześniejsze wyposażenie Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). , w tym systemy wykrywania zmęczenia kierowcy, rozpoznawania i zalecania ograniczeń prędkości, inteligentnego przełączania świateł oraz aktywnego monitorowania pasa ruchu.
Parkowanie pojazdem jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki systemom VisioPark11 Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  lub Park Assist Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).

=>Obejrzyj poniższe filmy 3D przedstawiające główne systemy wspomagania prowadzenia, które mogą być dostępne w modelu PEUGEOT 308 SW Ilustracje 3D zawierają pewne wizualne niespójności. 

 

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

SystemDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  automatycznie dostosowuje prędkość pojazdu do prędkości samochodu jadącego przed nim, wykorzystując hamowanie silnikiem i układem hamulcowym, w celu utrzymania bezpiecznej odległości aż do zatrzymania (w samochodach z automatyczną skrzynią biegów) lub do prędkości 30 km/godz. (w samochodach z manualną skrzynią biegów).

AUTOMATYCZNE HAMOWANIE AWARYJNE

System automatycznego hamowania awaryjnego gwarantuje skuteczne wyhamowanie pojazdu.
Funkcja ostrzegania o odległości informuje kierowcę, że jego pojazd jest zagrożony kolizją z poprzedzającym go samochodem lub z pieszym znajdującym się na drodze.
Jeśli po wystąpieniu ostrzeżenia kierowca nie zareaguje wystarczająco szybko i nie użyje hamulca, zadziała system automatycznego hamowania awaryjnego.
Zmniejszenie prędkości pojazdu bez udziału kierowcy pomaga uniknąć kolizji lub ograniczyć jej skutki. Automatyczne hamowanie awaryjne z ostrzeżeniem o ryzyku kolizji. Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). 

SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU

System monitorowania pasa ruchu Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  wykorzystuje kamerę do śledzenia linii ciągłych lub przerywanych widniejących na drodze oraz wykrywania sytuacji, w których kierowca je przekracza w niezamierzony sposób. System skoryguje następnie tor jazdy pojazdu poprzez zmianę położenia kierownicy.

ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

SystemDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).    automatycznie wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości za pomocą kamery zamontowanej w górnej części przedniej szyby.
Podczas korzystania z tempomatu lub ogranicznika prędkości, niezależnie od tego, czy system jest aktywny, czy nie, kierowca otrzyma zapytanie, czy chce automatycznie zapisywać zalecaną prędkość odczytaną przez kamerę.

MONITOROWANIE MARTWEGO POLA

W oparciu o czujniki ultradźwiękowe umieszczone w przednich i tylnych zderzakach  system monitorowania martwego pola Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).    informuje kierowcę o obecności pojazdu w martwym polu na sąsiednim pasie ruchu po lewej lub prawej stronie.

VISIOPARK 1

W ramach systemu Visiopark 1 Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). w modelu PEUGEOT 308 SW dostępna jest kamera wideo o zakresie widzenia do 180º. Jest ona umieszczona w klapie bagażnika i wyświetla obraz najbliższego otoczenia na ekranie dotykowym. Czujniki parkowania uzupełniają informacje uzyskiwane z widoku pojazdu z góry.

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE ŚWIATEŁ

Model PEUGEOT 308 jest wyposażony w górnej części przedniej szyby w kamerę, która analizuje źródła światła. System Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).   automatycznie przełącza między światłami drogowymi i mijania w zależności od warunków oświetlenia i obecności innych samochodów na drodze. Daje to możliwość zoptymalizowania czasu korzystania ze świateł drogowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

CZERP WIĘKSZĄ RADOŚĆ Z UŻYTKOWANIA SAMOCHODU MARKI PEUGEOT

Wiele dostępnych usług to źródło wprost nieograniczonych korzyści.
Sprawdź łączność ze światem oferowaną przez markę PEUGEOT.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Modyfikuj ustawienia swojego modelu PEUGEOT 308 zdalnie, za pomocą bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®W zależności od dostępu do sieci komórkowej i dostępności w danej lokalizacji.  i korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z Twoim kontem:

  • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane zdarzenia, lokalizacji, itp).
  • Szybki i łatwy dostęp do pomocy drogowej.
  • Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.

DLA BIZNESU

PEUGEOT 308 SW 

Poznaj model PEUGEOT 308 SW – kompaktowe kombi o prostym designie, oferujące wyjątkowe wrażenia z jazdy oraz niezwykłą wydajność, jakiej potrzebują klienci biznesowi.