SKIP TO CONTENT
208

Już od  1372 zł brutto/mies. Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 79500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1372 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 18 750 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.   Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

  • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
  • dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa
  • dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej przy zakupie online

 

 

Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 75600 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1372 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 18 750 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

PEUGEOT 208: spalinowy lub elektryczny 5-drzwiowy samochód miejski

PEUGEOT 208 uosabia młodzieńczość, zaklętą w pełnej wyrazu, sportowej sylwetce, która skrywa wyjątkowe miejsce kierowcy PEUGEOT i-Cockpit® 3D. 

Zapoznaj się ze strategią marki PEUGEOT Power of choicezakłada swobodę wyboru między silnikami spalinowymi a elektrycznymi oraz możliwość korzystania ze specjalnych usług , zgodnie z którą możesz wybrać rodzaju napędu w swoim samochodzie: benzynowy, wysokoprężny lub napęd elektrycznyzakłada swobodę wyboru między silnikami spalinowymi a elektrycznymi oraz możliwość korzystania ze specjalnych usług , zapewniający 330 km zasięguPodane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu odpowiadają wynikom uzyskanym zgodnie z protokołem jazd testowych WLTP, w oparciu o który od 1 września 2018 roku odbywa się homologacja nowych pojazdów. Protokół WLTP zastąpił dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Ze względu na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji samochodów, wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Zużycie paliwa, emisja CO₂ i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i innych czynników, takich jak częstotliwość ładowania akumulatora, styl jazdy, prędkość, elementy wyposażenia danego pojazdu, opcje, typ opon, temperatura zewnętrzna, działanie klimatyzacji lub ogrzewania. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej .

 

KUP PEUGEOT e-208 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT e-208 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 
  • Przy zakupie auta online otrzymasz ładowarkę easyWallBox w cenie.
KUP PEUGEOT 208 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 208 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut!
 

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 

Program „Mój elektryk” 

Program „Mój elektryk” Narodowego NFOŚIGW jest dostępny dla osób fizycznych, przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji  przy zakupie samochodu elektrycznego.

 

Dla osób fizycznych dofinansowanie do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto  wynosi 18 750 zł. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu.

 

Przedsiębiorcy, samorządy i inne instytucje mogą uzyskać dofinansowanie do 27 000 , jeżeli zadeklarują roczny przebieg wyższy niż 15 000 km. 

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

 

ZALETY SILNIKA ELEKTRYCZNEGO

RADOŚĆ Z JAZDY
Prowadzenie PEUGEOT e-208 dostarcza nowych wrażeń:
- 362 km zasięgu (WLTP)
- płynna jazda bez drgań
- dynamiczne przyspieszanie dzięki dostępnemu natychmiast, pełnemu momentowi obrotowemu
- cicha praca silnika
- zerowa emisja CO2 podczas jazdy 
ZEROWA EMISJA CO2
Długofalowe oszczędności z PEUGEOT e-208:
- niższy koszt energii w porównaniu z paliwami kopalnymi
- niskie koszty eksploatacji
- możliwość korzystania z trybu ECO 
80% POJEMNOŚCI W 30 MINUT ŁADOWANIA*
Wybierz pełną elektryczną mobilność i ułatw sobie życie, korzystając z dodatkowych usług PEUGEOT:
- Używając ChargeMyCar przez Free2Move, z łatwością znajdziesz publiczną stację ładowania – gdziekolwiek będziesz, kiedykolwiek zechcesz.
- Zarządzaj zdalnie ładowaniem akumulatora lub ustawieniami ogrzewania dzięki aplikacji MyPeugeot.
- Wynajmij auto z silnikiem spalinowym po preferencyjnych stawkach dzięki Mobility Pass.
 
DESIGN

WZORNICTWO, KTÓREMU TRUDNO SIĘ OPRZEĆ  

PEUGEOT e-208 to ucieleśnienie mobilnej rewolucji w bardzo stylowym wydaniu. Ten kompaktowy samochód miejski wyróżnia się sportowym charakterem i nowoczesną sylwetką – zniewalające połączenie

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ DESIGN  

Swój nowoczesny wygląd PEUGEOT 208 zawdzięcza sportowej sylwetce podkreślonej mocnymi liniami nadwozia.

ZUCHWAŁY I ZADZIORNY

Wyrazisty przód PEUGEOT 208 podkreśla duży, chromowany grilldostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji)  oraz zuchwale nowoczesny design świateł FULL LED z charakterystycznym motywem trzech pazurówdostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) . W celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa, światła do jazdy dziennej LED** są przez cały czas włączone.

PODŚWIETLANE PAZURY

Charakterystyczny tył nadwozia, z łączącą tylne światła listwą w błyszczącym czarnym kolorzeDostępne w standardzie lub niedostępne, w zależności od wersji , podkreślony jest włączonymi na stałe w dzień i w nocy światłami full LEDDostępne w standardzie lub niedostępne, w zależności od wersji  w kształcie trzech pazurów.

DOPRACOWANA EKSPRESJA

Dynamiczny i zmyślnie zaprojektowany tył nowego PEUGEOT 208 jest wyposażony w dwa spojlerydostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji) . Pierwszy z nich ogranicza zużycie paliwa, drugi natomiast – poprawia właściwości jezdne.    Jeżeli chcesz jeszcze bardziej usportowić wygląd swojego samochodu, wybierz chromowaną końcówkę wydechudostępna w standardzie lub w wersji GT .

PANORAMICZNY DACH

Panoramiczny dach Cielodostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)   w PEUGEOT 208 wypełnia całe wnętrze kabiny naturalnym, łagodnym światłem. Twoi pasażerowie będą się mogli do woli napawać widokiem nieba, a Ty – jako kierowca – z pewnością docenisz ten naturalny rodzaj doświetlenia.

PRZESZYCIA

W PEUGEOT 208 komfort siedzenia jest traktowany priorytetowo. Z tego względu, dynamicznie wyprofilowane fotele przednie tego miejskiego samochodu są wykonane z wysokiej klasy materiałów, a ozdobne przeszycia tapicerki dodają wnętrzu wyrafinowanego charakteru.

WYRÓŻNIAJĄCY STYL

PEUGEOT e-208 wyróżnia się wieloma stylowymi detalami, które nadają mu niepowtarzalny wygląd. Monogram „e” oraz zmieniające barwę logo Lwa jeszcze silniej podkreślają jego elektryczny charakter. 17-calowe, diamentowane felgi aluminiowe z nakładkamidostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji)  dopełniają kształtu nadwozia, a grill w kolorze karoserii dodaje wysmakowanej harmonii.
STACJA ŁADOWANIA

TECHNOLOGIA NOWEJ GENERACJI PEUGEOT 3D i-Cockpit®

Ciesz się płynną i intuicyjną jazdą dzięki kompaktowej kierownicy wielofunkcyjnejdostępna w standardzie lub niedostępna (w zależności od wersji) , konfigurowalnemu wyświetlaczowi Head-up 3D*, dużemu 10-calowemu ekranowi dotykowemudostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)  oraz 7 przełącznikom typu toggle switchprzełączniki nawiązujące swoją stylistyką do rozwiązań stosowanych w lotnictwie . Możesz również spersonalizować wnętrze kabiny i uzyskać jeszcze nowocześniejszy wygląd, wybierając spośród 8 kolorów LED RGBdostępna w standardzie lub niedostępna (w zależności od wersji) .

CYFROWY PANEL 3D ZE WSKAŹNIKAMI

Cyfrowy panel ze wskaźnikamidostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji)  to futurystyczny ekran wyświetlający informacje w formie hologramów, tak by znajdywały się jak najbliżej pola widzenia kierowcy. Pokazywane są w ten sposób najistotniejsze informacje dotyczące pojazdu i specyfiki jazdy. Określ, jakiego rodzaju informacje mają być widoczne przez cały czas (np. natężenie ruchu w czasie rzeczywistym, informacje o strefach zwiększonego ryzyka pochodzące z nawigacji TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek). ).

e-208 – CYFROWY PANEL 3D ZE WSKAŹNIKAMI

Wszelkie informacje są łatwo dostępne z poziomu cyfrowego panelu 3D i wyświetlacza Head-up lub za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki temu, możesz się skupić na tym, co najprzyjemniejsze, czyli na jeździe elektrycznym samochodem:
- 3 tryby jazdy: Eco/Normal/Sport
- Wskaźnik zużycia energii bazujący na pomiarze mocy: CHARGE*, ECO** i POWER***
- Ustawianie zasięgu i programowanie opóźnionego startu ładowania
- Wizualizacja konkretnych parametrów ilustrujących działanie napędu elektrycznego w czasie rzeczywistym

DUŻY, INTUICYJNY EKRAN DOTYKOWY

Duży, 10-calowy ekran dotykowy HD może być obsługiwanyNajlepiej po całkowitym zatrzymaniu samochodu.  za pomocą funkcji poleceń głosowych, przycisków sterowania w kierownicy lub po prostu za pomocą 7 przełączników klawiszowych. 

Daj się prowadzić, skorzystaj z Pakietu Nawigacji z dostępem do InternetuW standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji  , który obejmuje informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i informacje o strefach niebezpiecznych w ramach usług TomTom ServicesUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych informacji dotyczących jazdy: informacji o ruchu drogowym, o stacjach benzynowych, parkingach, pogodzie, lokalnych punktach POI i niebezpiecznych strefach (dostępne w zależności od przepisów prawnych obowiązujących w danym kraju). Pakiet obejmuje trzyletni abonament na te usługi z możliwością odpłatnego rozszerzenia lub przedłużenia online.   oraz informacje o lokalizacji i dostępności publicznych stacji ładowania.

 

 

PRAKTYCZNE POŁĄCZENIA

Ten elektryczny samochód miejski zachwyca swoją funkcjonalnością i systemem łączności. Dzięki inteligentnemu schowkowi umieszczonemu z przodu, Twój smartfonzależnie od kompatybilności konkretnego modelu smartfona.  może być ładowany indukcyjnieładowanie bezprzewodowe, zgodne ze standardem Qi 1.1, dostępne jest jako opcja lub niedostępne (w zależności od wersji).  .   Wnętrze samochodu zostało również wyposażone w gniazda USB (maksymalnie cztery) dla urządzeń przenośnych. 

OSIĄGI I WYDAJNOŚĆ

Model  208 korzysta z modułowej platformy CMPCommon Modular Platform /eCMPElectric Common Modular Platform , dając pełną swobodę wyboru między silnikiem elektrycznym, benzynowym lub wysokoprężnym.
WSPOMAGANIE JAZDY

PEUGEOT DRIVE ASSIST

PEUGEOT Drive Assistdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)   umożliwia półautonomiczną jazdę:
- monitorowanie trajektorii jazdy z możliwością wyboru pozycji samochodu na danym pasie ruchu
- rozpoznawanie znaków drogowych
- kontrolowanie prędkości i zachowywanie bezpiecznego odstępu

ACTIVE SAFETY BRAKE

Ten system wspomagania jazdy ostrzega o przeszkodach wykrytych przed Twoim samochodem. Jeżeli w porę nie zareagujesz, PEUGEOT 208 wyhamuje automatycznie. System automatycznego hamowania awaryjnego działa do prędkości 85 km/h.

PARK ASSIST

Ułatw sobie manewrowanie dzięki technologii Park Assistaktywne wspomaganie parkowania równoległego (koperta, zatoczka). Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).  , która wskaże optymalne miejsce do zaparkowania. Na Twoje życzenie, system może przejąć nawet kontrolę nad kierownicą. Kierowca zachowuje wtedy kontrolę nad przyspieszaniem, hamowaniem i skrzynią biegów.

SYSTEM AKTYWNEGO MONITOROWANIA PASA RUCHU

W przypadku wykrycia nieprawidłowości przy przekraczaniu linii (i braku należytego włączenia kierunkowskazów), system wyposażony w kamerędostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).   automatycznie skoryguje  tor jazdy. System uaktywnia się przy prędkości przekraczającej 65 km/h.

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

Czujnik martwego polaopcja wyposażenia  alarmuje o wykryciu obecności innego pojazdu znajdującego w martwym polu widzenia. Sygnałem ostrzegawczym jest zapalenie się lampki w rogu lusterka bocznego. System uaktywnia się przy prędkości przekraczającej 65 km/h.
SYMULACJA ZASIĘGU Twojego E-208

ŁĄCZNOŚĆ

DODATKOWE USŁUGI

Bądź niezależny, zarządzając swoim samochodem za pomocą usług MyPeugeot oraz Free2Move.

 MYPEUGEOT: ZDALNE ZARZĄDZANIE

Za pomocą smartfona możesz zdalnie zarządzać rozmaitymi funkcjami, np.: ładowaniem akumulatora czy nagrzaniem wnętrza pojazdu.

MYPEUGEOT®: BĄDŹ W KONTAKCIE ZE SWOIM SAMOCHODEM

Bezpłatna i niezastąpiona aplikacja MyPeugeot pozwala na swobodne zarządzanie swoim samochodem. Monitoruj na bieżąco zużycie paliwa, kontroluj koszty związane z utrzymaniem, zyskaj dostęp do pełnej dokumentacji pojazdu i wygodnie zarządzaj ładowaniem akumulatorów oraz ogrzewaniem wnętrza kabiny.

WYMIARY

 

 

 

WYMIARY PEUGEOT 208

Długość: 4 055 mm

Szerokość Bez bocznych lusterek : 1 745 mm

wysokość: 1 430 mm

WYMIARY WEWNĘTRZNE

Przódpierwszy rząd siedzeń  

Szerokość nad podłokietnikami: 1 382 mm

Odległość od siedziska do dachu: 886 mm (Cielo: 877 mm) 

 

Tyłdrugi rząd siedzeń  

szerokość nad podłokietnikami: 1 350 mm

Ilość miejsca na wysokości kolan: 239 mm

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

309 dm3 VDA - 210-2 / 366 litrów (Benzyna)

299 dm3 VDA - 210-2 / 352 litry (Diesel) 

 

350 dm3 VDA - 214-2 / 416 litrów (Benzyna)

340 dm3 VDA - 214-2 / 402 litry (Diesel) 

Katalog Peugeot 208 & e-208

Aby znaleźć wszystkie informacje na temat elektrycznego samochodu miejskiego Peugeot 208, zapoznaj się z katalogiem.

 
Sprawdź ofertę na model Peugeot 208 przygotowaną z myślą o potrzebach Twojego biznesu. Wybierz jeden z dostępnych silników: BENZYNOWY, DIESEL lub ELEKTRYCZNY.