Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot e-208 lub Peugeot 208? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu elektrycznego! 

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz. Możesz wybrać silnik elektryczny, jeśli jest dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 208. Jeśli wolisz silnik spalinowy, są dostępne jednostki Puretech i BlueHDi.

Skonfiguruj swojego własnego Nowego Peugeot e-208 lub Peugeot 208 ! Spersonalizuj swój elektryczny samochód miejski za pomocą Konfiguratora: wybierz wersję, silnik, skrzynię biegów, kolor i funkcje.

 

 

W zależności od wybranej wersji, różne opcje są dostępne dla Ciebie, jak również, w zakresie designu, ale także w zakresie technologii.

Jeśli chodzi o wygląd, niektóre różnice są zauważalne w zakresie felg, koła, reflektory LED, jak również wykończenia na desce rozdzielczej w szczególności. 

Jeśli chodzi o technologie, w zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie. Takie jak Peugeot i-Cockpit 3D, system nawigacji 3D, Peugeot Drive Assist i inne.