SKIP TO CONTENT
NOWY PEUGEOT E-BOXER

PEUGEOT 

E-BOXER

CZYNI TWÓJ BIZNES LEPSZYM 

 

PEUGEOT E-BOXER

CZYNI TWÓJ BIZNES LEPSZYM
W wersji hybrydowej już od 1900 zł netto/mies(i) Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1 900 PLN netto dotyczy samochodu Nowy Peugeot 3008 HYBRID 136 KM S&S e-DCS6 Allure w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 0% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym oraz pełna obsługa serwisowa. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w akcji. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u Autoryzowanych Dealerów marki Peugeot. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów marki Peugeot.  
(1) Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
(2) Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 
 
NOWY PEUGEOT E-BOXER
DOSKONAŁY I NIEZAWODNY


Odświeżona stylistyka, modularne wnętrze, nowe elementy wyposażenie i zasięg do 424 km w cyklu WLTP sprawiają,
że PEUGEOT E-BOXER jest przyjacielemprofesjonalistów, dla których ważne są wyniki i wolność w przemieszczaniu się .
 
 
NOWY PEUGEOT E-BOXER
DOSKONAŁY I NIEZAWODNY
Odświeżona stylistyka, modularne wnętrze, nowe elementy wyposażenie i zasięg do 424 km w cyklu WLTP sprawiają, że PEUGEOT E-BOXER jest przyjacielemprofesjonalistów, dla których ważne są wyniki i wolność w przemieszczaniu się .
 • W pełni elektryczny zasięg w trybie miejskim: do 424 km w cyklu WLTP(i) Łączny zasięg do 424 km w cyklu WLTP i zasięg w trybie miejskim do 537 km w cyklu WLTP dotyczą wersji furgon L3H2 z akumulatorem 110 kWh, masą całkowitą 4,25 tony i ograniczeniem prędkości do 90 km/h (równoważna wersja z masą całkowitą 3,5 tony i ograniczeniem prędkości do 130 km/h ma zasięg 378 km). Przedstawione wartości dla zasięgu i zużycia energii są zgodne z procedurą testową WLTP, zgodnie z którą nowe pojazdy podlegają homologacji od 1 września 2018 r. Powyższe wartości mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: prędkość, temperatura w kabinie, styl jazdy oraz temperatura zewnętrzna. Czas ładowania zależy od mocy ładowarki w samochodzie, kabla do ładowania oraz typu i mocy stacji ładowania, z jakiej korzystamy. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z punktem sprzedaży.  
 • Czas ładowania: 55 min. do poziomu 80% doładowania akumulatora(i)  Na szybkiej, publicznej stacji ładowania (≥100 kW)  
 • Emisja CO2: 0 g/km
 • Ładowność: do 1460 kg(i) W konfiguracji N2 jest to maksymalna dopuszczalna ładowność furgonu bez kierowcy.  
 • Pojemność ładunkowa: do 17 m3
 • Moc: 270 KM  (200 kW)
 • Pojemność akumulatora: 110 kWh
 • Zużycie paliwa: od 7,6 to 7,9 L/100 km(i) Oczekuje na zatwierdzenie - PEUGEOT BOXER zużycie paliwa (l/100 km): od 7,6 do 7,9, emisja CO2 (g/km): od 199 do 207. Wartości homologacji są określane zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, na podstawie którego nowe pojazdy są homologowane od 1 września 2018 r., z aktualizacją od 26 marca 2024 r.. Podane wartości mają charakter porównawczy. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą być inne i mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: wyposażenie opcjonalne, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z niektórych elementów wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), rodzaj opon, warunki drogowe, zewnętrzne warunki pogodowe itp.  
 • Emisja CO₂: od 199 do 207 g/km(i) Oczekuje na zatwierdzenie - PEUGEOT BOXER zużycie paliwa (l/100 km): od 7,6 do 7,9, emisja CO2 (g/km): od 199 do 207. Wartości homologacji są określane zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, na podstawie którego nowe pojazdy są homologowane od 1 września 2018 r., z aktualizacją od 26 marca 2024 r.. Podane wartości mają charakter porównawczy. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą być inne i mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: wyposażenie opcjonalne, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z niektórych elementów wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), rodzaj opon, warunki drogowe, zewnętrzne warunki pogodowe itp.  
 • Ładowność: do 2095 kg 
 • Pojemność ładunkowa: do 17 m3
 • Moc: 140 KM (103 kW)

POJEMNOŚĆ, STYL I WYDAJNOŚĆ
NIEZALEŻNIE OD ZADANIA

POJEMNOŚĆ, STYL I WYDAJNOŚĆ NIEZALEŻNIE OD ZADANIA
NOWA STYLISTYKA NADWOZIA I ZOPTYMALIZOWANA AERODYNAMIKA
PRZEPROJEKTOWANE WNĘTRZE I POZYCJA ZA KIEROWNICĄ Z USŁUGAMI ŁĄCZNOŚCI
WYSOKA ŁADOWNOŚĆ I MODUŁOWOŚĆ
DO 424 KM ZASIĘGU​ I WJAZD DO STREF CZYSTEGO TRANSPORTU
PEUGEOT E-EXPERT COMBI, SPECIALLY DESIGNED FOR PASSENGER TRANSPORT

 

Highly functional, the new E-EXPERT COMBI meets all your needs. It has multiple seating configurations to ensure optimal comfort for every passenger.

 

With its flexible seating configurations and length options - STANDARD (4.95m) or LONG (5.30m) - it's ready for your specific needs. It can even carry up to 9 people.

ŁADOWNOŚĆ I POJEMNOŚĆ
PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ
PEUGEOT E-BOXER

 WYMIARY ZEWNĘTRZNE PEUGEOT E-BOXER

 • Długość: L3 i L4(i) L2, L3 i L4 dostępne w zależności od kombinacji z silnikiem diesel  
 • Szerokość (bez lusterek): 2.05m(i) Szerokość 1,42 m między nadkolami  
 • Wysokość: H2 i H3(i) H1, H2, H3 i H4 dostępne w zależności od kombinacji z silnikiem diesel 

 

ŁADOWNOŚĆ I OBJĘTOŚĆ UŻYTKOWA PEUGEOT E-BOXER

 • Ładowność: Do 1,5t(i) Do 2t z silnikiem diesel  
 • Pojemność użytkowa: do 17m3

SPRAWDZONA GAMA DLA PROFESJONALISTÓW

Ponieważ każda branża ma swoje własne wymagania, PEUGEOT E-BOXER jest dostępny w wielu wersjach i poziomach wyposażenia.

Masz konkretne wymagania?

Możliwe jest również przekształcenie i konfiguracja pojazdu.

SPRAWDZONA GAMA DLA PROFESJONALISTÓW
Ponieważ każda branża ma swoje własne wymagania, PEUGEOT E-BOXER jest dostępny w wielu wersjach i poziomach wyposażenia. Masz konkretne wymagania? Możliwe jest również przekształcenie i konfiguracja pojazdu.
PRZEKSZTAŁCONY PEUGEOT E-BOXER

 

Oferujemy pełną gamę adaptacji za pośrednictwem naszych partnerów.

Gama Boxer oferuje do 8 wariantów zabudowy, aby dostosować się do każdego rodzaju użytkowania i każdej branży.

 

 • Furgony blaszane, przeszklone lub częściowo przeszklone. Pojedyncza lub podwójna kabina z platformą do transportu ładunków.
 • Podłogi kabin, podwozia z pojedynczą lub podwójną kabiną oraz kabiny elektryczne, służące jako podstawa do procesu zabudowy.

 
 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY PEUGEOT BOXER 

Skorzystaj z naszych aktualnych ofert.
 
 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY PEUGEOT BOXER 
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert.

Elektryczny silnik

 

 • Zasięg elektryczny: Do 424 km w cyklu WLTP(i) Łączny zasięg do 424 km w cyklu WLTP i zasięg w trybie miejskim do 537 km w cyklu WLTP dotyczą wersji furgon L3H2 z akumulatorem 110 kWh, masą całkowitą 4,25 tony i ograniczeniem prędkości do 90 km/h (równoważna wersja z masą całkowitą 3,5 tony i ograniczeniem prędkości do 130 km/h ma zasięg 378 km).Przedstawione wartości zasięgu i zużycia energii są zgodne z procedurą testową WLTP, zgodnie z którą nowe pojazdy są homologowane od 1 września 2018 r. Powyższe wartości mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: prędkość, temperatura w kabinie, styl jazdy oraz temperatura zewnętrzna. Czas ładowania zależy od mocy ładowarki w samochodzie, kabla do ładowania oraz typu i mocy stacji ładowania, z jakiej korzystamy. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z punktem sprzedaży.  
 • Łączna emisja CO2: 0g/km
 • Czas ładowania: 55 min do odzyskania 80% autonomii(i) Na publicznej stacji szybkiego ładowania (≥100 kW) 

 

Dostępny również w wersji Diesel

Silnik Diesel

 • Moc: 140 KM  (103 kW) 
 • Zużycie paliwa: od 7,6 do 7,9 L/100 km(i) Oczekuje na zatwierdzenie - PEUGEOT BOXER zużycie paliwa (l/100 km): od 7,6 do 7,9, emisja CO2 (g/km): od 199 do 207. Wartości homologacji są określane zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, na podstawie którego nowe pojazdy są homologowane od 1 września 2018 r., z aktualizacją od 26 marca 2024 r.. Podane wartości mają charakter porównawczy. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą być inne i mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: wyposażenie opcjonalne, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z niektórych elementów wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), rodzaj opon, warunki drogowe, zewnętrzne warunki pogodowe itp.  
 • Emisja CO₂: od 199 do 207 g/km(i) Oczekuje na zatwierdzenie - PEUGEOT BOXER zużycie paliwa (l/100 km): od 7,6 do 7,9, emisja CO2 (g/km): od 199 do 207. Wartości homologacji są określane zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, na podstawie którego nowe pojazdy są homologowane od 1 września 2018 r., z aktualizacją od 26 marca 2024 r.. Podane wartości mają charakter porównawczy. Wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą być inne i mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: wyposażenie opcjonalne, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita, korzystanie z niektórych elementów wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), rodzaj opon, warunki drogowe, zewnętrzne warunki pogodowe itp.  

 

Dostępny również w wersji elektrycznej.

 
EMOCJE I DOSKONAŁOŚĆ

Dzięki przeprojektowanemu wnętrzu, łączności najnowszej generacji, systemom wspomagającym jazdę i zwiększonemu zasięgowi,
PEUGEOT E-Boxer spełnia wszystkie wymagania każdego dnia.
 
EMOCJE I DOSKONAŁOŚĆ
Dzięki przeprojektowanemu wnętrzu, łączności najnowszej generacji, systemom wspomagającym jazdę i zwiększonemu zasięgowi, PEUGEOT E-Boxer spełnia wszystkie wymagania każdego dnia.
KOMFORT WNĘTRZA
10-CALOWY EKRAN
DOTYKOWY HD
PRZESTRONNE I MODUŁOWE
WNĘTRZE
ZASIĘG DO 430 KM
UDOSKONALONE SYSTEMY
WSPOMAGAJĄCE JAZDĘ
KOMFORT WNĘTRZA
10-CALOWY EKRAN
DOTYKOWY HD
PRZESTRONNE I MODUŁOWE
WNĘTRZE
ZASIĘG DO 430 KM
UDOSKONALONE SYSTEMY
WSPOMAGAJĄCE JAZDĘ

KOMFORT WNĘTRZA

Wnętrze zostało przeprojektowane, aby ułatwić każdą pracę. 

Przekształca się w podróżne biuro: centralna składana część siedzenia jest teraz wyposażona w stolik, na którym można ustawić komputer, podpisać dokumenty, a nawet zjeść lunch.

Dzięki nowym intuicyjnym elementom sterującym na kierownicy można również łatwo uzyskać dostęp do głównych funkcji pojazdu, takich jak hamowanie awaryjne i elektryczny hamulec postojowy.

10-CALOWY EKRAN DOTYKOWY HD

Nowy E-BOXER jest wyposażony w kompleksowy system multimedialny, zarządzany za pomocą dużego centralnego ekranu dotykowego, który obejmuje połączoną nawigację TOM TOM 3D oraz bezprzewodowe połączenie z Apple Car Play i Android Auto.  

Dla pełnego komfortu asystent głosowy umożliwia sterowanie głównymi funkcjami w języku ojczystym. 

Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów znajduje się na środku deski rozdzielczej, w zasięgu ręki kierowcy i pasażera.

PRZESTRONNE I MODUŁOWE WNĘTRZE

PEUGEOT E-Boxer o objętości wnętrza do 17 m3 i ładowności do 1500 kg jest dostępny w wielu wersjach(i) Oparte na dwóch rozstawach osi (3,45 m i 4,04 m), furgony panelowe są dostępne w dwóch długościach (L2 i L4), co daje łącznie 4 sylwetki oferujące od 13 do 17 m3. Aby służyć jako podstawa do konkretnych przekształceń, E-BOXER z rozstawem osi 4,04 m jest również dostępny z podwoziem z pojedynczą kabiną L3 lub L4 oraz podwoziem z podwójną kabiną L3 lub L4.  

Bez względu na to, czy chodzi o niewielkie modyfikacje, czy też rozległe przekształcenia, czy w pełni spersonalizowane wyposażenie wnętrza, masz do dyspozycji niezrównaną wszechstronność.

ZASIĘG DO 424 KM

Dzięki moc silnika elektrycznego 270KM i zasięgowi do 424 km, PEUGEOT E-BOXER dostosowuje się do każdego zadania, dbając jednocześnie o niskie koszty eksploatacji.

Oferuje dostęp do stref niskoemisyjnych, oszczędności na paliwie i przeglądach, a także umożliwia skorzystanie z dopłat rządowych.

WZMOCNIONE SYSTEMY WSPOMAGANIA JAZDY

Nowy E-BOXER korzysta z nowych systemów wspomagania jazdy(i) Dostępne w standardzie, opcjonalnie lub niedostępne w zależności od kraju  : 

Dzięki połączeniu adaptacyjnego tempomatu z funkcją Stop and Go, asystenta utrzymania pasa ruchu i asystenta jazdy w korku, podróże będą płynniejsze i mniej męczące. 

E-BOXER może być również wyposażony w system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy, system odczytywania znaków drogowych, system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów oraz inteligentny ogranicznik prędkości....

CIESZ SIĘ STAŁĄ ŁĄCZNOŚCIĄ ZE ŚWIATEM

Korzystaj z interaktywnych usług, aby twoje podróże i codzienne życie stały się łatwiejsze Pakiet Connect ONE kładzie nacisk na bezpieczeństwo, a pakiet Connect PLUS skupia się na komforcie w kabinie i optymalizacji czasu przejazdu.
 
ZINDYWIDUALIZUJ SWÓJ MODEL PEUGEOT BOXER
Odkryj naszą gamę przydatnych i atrakcyjnych akcesoriów, które zostały zaprojektowane specjalnie, aby maksymalnie podnieść poziom komfortu i bezpieczeństwa twojego  samochodu dostawczego PEUGEOT Boxer.
 
ZINDYWIDUALIZUJ SWÓJ MODEL PEUGEOT BOXER
Odkryj naszą gamę przydatnych i atrakcyjnych akcesoriów, które zostały zaprojektowane specjalnie, aby maksymalnie podnieść poziom komfortu i bezpieczeństwa twojego  samochodu dostawczego PEUGEOT Boxer.

BAGAŻNIK DACHOWY

BELKI DACHOWE

DREWNIANIA OKŁADZINA

HAK HOLOWNICZY

 
 
NASZE USŁUGI DEDYKOWANE DLA PROFESJONALISTÓW
Zapoznaj się z naszymi ofertami finansowania, a także różnymi umowami ubezpieczeniowymi,
gwarancjami, pomocą techniczną i usługami posprzedażowymi dla Twojego pojazdu służbowego.
 
 
NASZE USŁUGI DEDYKOWANE DLA PROFESJONALISTÓW
Zapoznaj się z naszymi ofertami finansowania, a także różnymi umowami ubezpieczeniowymi, gwarancjami, pomocą techniczną i usługami posprzedażowymi dla Twojego pojazdu służbowego.

PEUGEOT FLEXCARE: USŁUGI I PRZEGLĄDY

Twoja działalność i czas są dla nas ważne. Opracowaliśmy cała gamę opcji rozszerzonej gwarancji i planów serwisowych, żeby pomóc ci w utrzymaniu wydajności i produktywności w najprostszy możliwy sposób:

 

 • Chroń swoją firmę przed nieoczekiwanymi zdarzeniami
 • Rozłóż koszty na miesięczne raty
 • Dopasuj ofertę do specyfiki swojej działalności
 • Korzystaj z oryginalnych, zatwierdzonych części „Peugeot" oraz unikalnej wiedzy naszej sieci.
 • Wsparcie 24/7

DLUGOTERMINOWY WYNAJEM Z LEASYS

Długoterminowy wynajem pozwala Ci na wynajem pojazdu na ustalony czas i przebieg, jednocześnie dając dostęp do szerokiej gamy powiązanych usług.

FINANSOWANIE LEASINGU 

Rozwijasz swoją firmę? Wybierz miesięczną opłatę, którą możesz dostosować do swoich potrzeb, z opcją zakupu na koniec umowy leasingu. 

KLASYCZNE FINANSOWANIE

To proste rozwiązanie finansowe pozwala Ci wybrać okres spłaty, dzięki czemu możesz dostosować miesięczne raty do swojego budżetu. Twój pojazd elektryczny może być finansowany nawet do 100% ceny zakupu. 
 
NOWY E-BOXER CZYNI
TWÓJ BIZNES LEPSZYM

Dzięki nowemu grillowi, w tym nowemu logo PEUGEOT i w pełni LED-owym reflektorom, nowy E-EXPERT ma styl, który podkreśla Twój biznes.

Aerodynamicznie zoptymalizowany zderzak zwiększa bezpieczeństwo, zachowując jednocześnie charakterystyczny wygląd.

 
NOWY E-BOXER CZYNI TWÓJ BIZNES LEPSZYM

Dzięki nowemu grillowi, w tym nowemu logo PEUGEOT i w pełni LED-owym reflektorom, nowy E-EXPERT ma styl, który podkreśla Twój biznes.

Aerodynamicznie zoptymalizowany zderzak zwiększa bezpieczeństwo, zachowując jednocześnie charakterystyczny wygląd.

 
JEDŹ DALEJ Z ELEKTRYCZNYM NAPĘDEM

Elektromobilność od PEUGEOT wkrótce nie będzie dla Ciebie miała żadnych tajemnic.

 

 
GO FURTHER WITH ELECTRIC

Electro-mobility by PEUGEOT will soon hold no secrets for you.

 
NAŁADUJ SWOJEGO
ELEKTRYCZNEGO PEUGEOT

Dowiedz się, jak naładować swój elektryczny pojazd PEUGEOT: prywatna lub publiczna stacja ładowania.
 
 
ODKRYJ ZALETY
ELEKTRYCZNOŚCI
Elektryczność od PEUGEOT łączy zalety: szybkie ładowanie, optymalizowany zasięg według Twoich tras, technologia połączona, itp.
 
SKONFIGURUJ SWÓJ
PEUGEOT ONLINE
Skonfiguruj idealny pojazd dostawczy do swojej pracy i umów się na spotkanie z doradcą.