Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Skonfiguruj swojego rodzinnego minibusa - Peugeot Traveller

Jesteś zainteresowany Peugeot Traveller? Przejdź do naszego konfiguratora i wybierz kolor, silnik oraz wyposażenie. Wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą swojego nowego rodzinnego minibusa Peugeot!

Wybrałeś Peugeot Traveller - 8 miejscowego minibusa, który zmieni Twoje wyobrażenie o dalekich podróżach. Interesujący i nowoczesny design, prowadzenie godne limuzyny, silniki BlueHDi, oraz wykończenie i komfort na najwyższym poziomie. Dostępny w 3 długościach nadwozia: Compact, Standard i Long. Zacznij od wyboru długości i wersji: Active Standard, a może Allure Long?

Peugeot oferuje najnowszej generacji silniki BlueHDi 1,6 i 2,0 o mocach od 95 do 180 KM, zapewniając odpowiednie osiągi i wydajność. Dla większego komfortu podrożowania możesz wybrać automatyczną skrzynię biegów EAT6 oraz korzystać z szerokiej oferty multimediów.

Jeśli wybrałeś już wersję swojego Peugeot Traveller przejdź do następnego etapu, wybierz silnik oraz skrzynię biegów najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Następnie spersonalizuj swojego rodzinnego minibusa dzięki szerokiej palecie kolorów (Czarny Perla Nera czy Czerwony Tourmaline?). W końcu wybierz tapicerkę oraz opcje dodatkowe, aby Twój nowy Peugeot pasował do Twojego temperamentu.