Nowy SUV PEUGEOT 2008

i Nie udało się załadować mediów

Odkryj nowego PEUGEOT 2008, kompaktowego i wszechstronnego SUV-a o porywającej stylistyce nadwozia, który oferuje niezwykłe doznania z jazdy dzięki innowacyjnemu PEUGEOT i-Cockpit® 3D, zaawansowanym technologiom klasy premium i ofercie silników o doskonałej efektywności energetycznej, obejmującej jednostki spalinowe i silnik elektryczny.

STYL

PORYWAJĄCY SUV

Atletyczna sylwetka nowego SUV-a PEUGEOT o płynnej linii i dużych rozmiarach pozwala domyślać się wyjątkowej wydajności i potęgi ujarzmionej mocy. Napięte linie i muskularne boki nadwozia wydają się maksymalnie opinać konstrukcję samochodu. Nowy SUV ma pełen ekspresji grill, poziomą maskę i duży prześwit. Tylny spojler, błyszczący czarny pas i chromowane końcówki wydechui podkreślają zdecydowanie agresywny charakter nowego modelu marki.

Nowy SUV PEUGEOT 2008 - Reflektory Full Led przypominające potrójny ślad pazurów
Nowy SUV PEUGEOT 2008 - tylne światła LED
Nowy SUV PEUGEOT 2008 - duży, funkcjonalny, modułowy bagażnik

PERFEKCYJNY W KAŻDYM DETALU

Projektanci precyzyjnie dopracowali każdy detal z korzyścią dla elegancji i funkcjonalności.
Nowoczesna sygnatura świetlna przyciąga wzrok perfekcyjną technologią reflektorów Full LEDi i charakterystycznym śladem trzech pazurów tylnych świateł z diodami LED.

ZWIĘKSZ MOŻLIWOŚCI

Nowy kompaktowy SUV PEUGEOT 2008, wyposażony w duży, modułowy bagażniki i składaną tylną kanapę, wyróżnia się pojemnością i funkcjonalnością.

Pojemność bagażnika nad podłogą w wersji elektrycznej jest taka sama jak w spalinowej.MIEJSCE KIEROWCY

POCZUCIE PRZESTRZENI

i

Za sterami intuicyjnego w obsłudze PEUGEOT i-Cockpit® 3Di z kompaktową kierownicą, pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HDi i panelem wirtualnych zegarów 3D w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawieńi czeka cię zupełnie nowe doświadczenie. System jest wyposażony w inteligentne technologie takie jak nawigacja z usługami TomTom® Traffici, Mirror Screeni i bezprzewodowe ładowanie smartfonówi, a także funkcję uruchamiania silnika w trybie hands free oraz blokowania i odblokowywania zamków bez wyjmowania kluczyka z kieszeni. Wystarczy zbliżyć się lub oddalić od samochodui.

Nowy SUV PEUGEOT 2008 - siedzenia o sportowym kształcie pokryte skórą i Alcantarą®
Nowy SUV PEUGEOT 2008 - otwierany szklany dach typu spoiler.
Nowy SUV PEUGEOT 2008 – nagłośnienie Hi-Fi Focal®

KOMFORT SIEDZEŃ KLASY PREMIUM

Siedzenia mogą być pokryte szlachetną tapicerką z Alcantary® lub skóryi.
Przednie fotele mogą być wyposażone w funkcję podgrzewania, a fotel kierowcy dodatkowo w funkcję masażui i elektryczną regulację.

OTWIERANY DACH I NAGŁOŚNIENIE HI-FI FOCAL®

Na komfort i poczucie przestrzeni w kabinie mają wpływ przestronne tylne miejsca i doskonałe doświetlenie, które zapewnia otwierany dach typu spoiler oraz jakość systemu nagłośnienia Hi-Fi Focal®i.

SILNIKI

EKSCYTUJĄCY WYBÓR

Nowy SUV PEUGEOT 2008 - kompaktowy, mocny, dynamiczny i wydajny
Nowy SUV PEUGEOT e-2008 - kompaktowy SUV za napędem elektrycznym - mocny, dynamiczny i wydajny

WOLNOŚĆ WYBORU

Daj się ponieść pragnieniom i zapewnij sobie wolność wyboru.

  • Dzięki wersji elektrycznej ciesz się podróżowaniem w dowolnie zapragnione miejsca, także w obszarach o ograniczonym ruchu drogowym. Nowy SUV PEUGEOT e-2008 jest bardzo wszechstronny, zwrotny i kompaktowy w mieście, dzięki solidnemu wyposażeniu w silnik elektryczny o mocy 100 Kw( 136 KM).
  • Jeśli wolisz silnik spalinowy, dostępny jest szeroki wybór wydajnych i mocnych jednostek zgodnych z normą Euro 6 i wyposażonych w system Stop&Start: silniki wysokoprężne BlueHDi i benzynowe PureTech, w tym PureTech o mocy 155 KM do bardziej sportowej jazdy.

Wybierz automatyczną skrzynię biegów EAT8i z technologią ‘Quickshift’i, która zapewni Ci jeszcze większą szybkość reakcji i elastyczną pracę.

 

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

SUV NA MIARĘ PRZYSZŁOŚCI

Nowy SUV PEUGEOT 2008 - technologia ‘Advanced Grip Control’, by lepiej dostosować się do warunków na drodze.
Nowy SUV PEUGEOT 2008 - technologia ‘Drive Assist Plus’ do jazdy półautonomicznej

POSZERZ SWOJE MOŻLIWOŚCI DZIAŁANIA

Rzuć wyzwanie drogom i odważ się zapuścić na nieznane ścieżki.

Możesz dostosować parametry trakcyjne Nowego SUV-a PEUGEOT 2008 do warunków na drodze, wybierając jeden z trzech trybów działania systemu Advanced GRIP Controli: piasek, błoto lub śnieg.

Możesz również regulować prędkość zjazdu SUV-a po zboczu o dużym nastromieniu dzięki funkcji Hill Assist Descent Controli.

CIESZ SIĘ JAZDĄ PÓŁAUTONOMICZNĄ

Nowy kompaktowy SUV PEUGEOT 2008 jest wyposażony w najnowszej generacji technologie marki, takie jak System Drive Assist Plusi, które zapewniają jazdę w trybie półautomatycznym. System utrzymywania na środku pasa ruchui i adaptacyjny tempomat z funkcją Stop&Goi automatycznie dostosowują prędkość samochodu do prędkości pojazdu jadącego z przodu, by utrzymać bezpieczną odległość:

GALERIA ZDJĘĆ

ODKRYJ RÓWNIEŻ

1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)
(2) Transport & Environment: europejskie stowarzyszenie na rzecz ochrony środowiska wyspecjalizowane we wdrażaniu polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
(3) France Nature Environnement: francuska federacja stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
(4) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie usług inspekcyjnych, certyfikacji i badań laboratoryjnych.
(5) Publikowane dane liczbowe, które należy odróżnić od zużycia paliwa określonego w unijnej homologacji typu (jedynych danych urzędowych), zależą od tych założeń i warunków oraz od protokołu, który nie jest jednolity na terenie UE. Nie mają one zatem wartości ogólnej i posiadają wyłącznie charakter informacyjny. Protokół z pomiarów jest dostępny na stronie internetowej Groupe PSA: www.groupe-psa.com. W celu porównania zużycia paliwa bądź emisji CO2 nowych samochodów osobowych opartych na zharmonizowanym protokole UE należy stosować oficjalne wielkości zużycia paliwa i emisji CO2. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en .