SKIP TO CONTENT

Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.
 

Skonfiguruj swojego nowego Peugeot 2008 

Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot e-2008 lub Peugeot 2008? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu elektrycznego! 

Odkryj dostępne wersje

Peugeot 2008 jest dostępny w następujących wersjach: Active, Allure i GT z napędem elektrycznym i Active, Allure i GT z silnikami spalinowymi. 

Wybierz silnik

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz.
Możesz wybrać silnik elektryczny, jeśli jest dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 2008. Jeśli wolisz silnik spalinowy, są dostępne jednostki Puretech i BlueHDi.

 

Stylistyka i technologie 

W zależności od wybranej wersji masz możliwość dobrania elementów stylistycznych oraz technologii.

Jeśli chodzi o stylistykę, oferujemy różne obręcze kół, wykończenie kierownicy, światła LED oraz elementy zespołu zegarów.

A jeśli chodzi o technologie, niektóre z wybranych wersji mają w standardowym wyposażeniu takie technologie jak Peugeot Advanced Grip Control, nawigację 3D, Peugeot Drive Assist Plus itd. 

Wymiary Peugeot 2008 

Jak przystało na miejski elektryczny samochód, Peugeot 2008 ma 4300 mm długości, 1770 mm szerokości i 1530-1550  mm wysokości. Bagażnik ma pojemność 1467 litrów.