SKIP TO CONTENT
MyPeugeot App
MYPEUGEOT APP

Twoja aplikacja MyPeugeot

Aplikacja mobilna MyPeugeot, dostępna bezpłatnie na systemy iOS i Android, pozwala Ci pozostać w stałym kontakcie ze swoim pojazdem.

NAJWAŻNIEJSZE RZECZY


Statystyki zasięgu i jazdy są wyświetlane bezpośrednio. Łatwe odnalezienie pojazdu dzięki automatycznie rejestrowanemu parkowaniu.

 

Czy potrzebujesz pomocy? Wystarczy skontaktować się z nami, umawiając się na wizytę online lub dzwoniąc do serwisu Peugeot Assistance. Dzięki funkcji pomocy drogowej możesz nawet śledzić w czasie rzeczywistym przyjazd lawety.

KONTROLUJ SWOJE ZUŻYCIE


Wszystkie statystyki jazdy są dostępne z panelu kontrolnego. Wyświetlaj wszystkie informacje o zużyciu paliwa i/lub energii elektrycznej, kosztach użytkowania, całkowitym czasie trwania podróży itp.

ZARZĄDZAJ SERWISEM WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA


Wystarczy jedno kliknięcie, aby wyświetlić całą książeczkę serwisową. Przewiduj kolejne czynności konserwacyjne. Zaplanuj kolejne wizyty i przewiduj przyszłe interwencje.

TWÓJ PEUGEOT NIE MA JUŻ PRZED TOBĄ ŻADNYCH TAJEMNIC


Zarządzaj wszystkimi usługami związanymi z pojazdem za pomocą tego samego interfejsu. Popraw swoje wrażenia z jazdy, przeglądając i subskrybując wszystkie usługi połączone, do których jesteś uprawniony.
 

Nie wiesz, co oznacza ta kontrolka na desce rozdzielczej? Potrzebujesz pomocy z ekranem dotykowym? Potrzebujesz zaktualizować system multimedialny swojego Peugeot? Znajdź wszelką potrzebną pomoc bezpośrednio w aplikacji MyPeugeot.

 

BĄDŹ BARDZIEJ AUTONOMICZNY NIŻ KIEDYKOLWIEK

MyPeugeot zawiera usługi dedykowane dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych z możliwością ładowania.

 

Dzięki zdalnej usłudze E-REMOTE CONTROL możesz zarządzać ładowaniem akumulatora i być na bieżąco informowany o stanie ładowania lub ustawić temperaturę na pokładzie.