SKIP TO CONTENT
ASSISTANCE

PEUGEOT ASSISTANCE

 

Niektóre numery telefonów należy zawsze mieć przy sobie. Numer Peugeot Assistance jest właśnie jednym z nich. Usługa Peugeot Assistance obejmuje całą Polskę, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W ten sposób gwarantujemy Państwu spokój w każdych okolicznościach.

 

Peugeot Assistance to usługa dostępna dla wszystkich. Jeden telefon pod bezpłatny numer 0 800 22 24 24 na terenie Polski lub (00 48) 602 22 24 24Pod warunkiem, że coroczny przegląd pojazdu dokonywany jest w jednym z serwisów sieci PEUGEOT.dostępny w Polsce i poza granicami kraju. Bez względu na markę samochodu, Peugeot Assistance jest do Państwa dyspozycji. Usługa bezpłatna dla użytkowników samochodów Peugeot na gwarancji.

 

Serwis efektywny w każdej sytuacji. W przypadku awarii samochodu, Peugeot Assistance działa natychmiast. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni świąteczne). Przedstawiają nam Państwo pojawiający się problem, my go analizujemy i wysyłamy technika z odpowiednio wyposażonym samochodem w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki gęstości punktów sieci Peugeot dokonujemy interwencji na terenie całej Polski.

 

Mogą Państwo korzystać z Peugeot Assistance również poza granicami Polski, dzwoniąc pod numer (00 48) 602 22 24 24Pod warunkiem, że coroczny przegląd pojazdu dokonywany jest w jednym z serwisów sieci PEUGEOT..

 

 

 

 

POMOC DROGOWA PEUGEOT: MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

 

 

Specjaliści, na których mogą Państwo polegać. Dzięki Peugeot Assistance, korzystają Państwo z usług prawdziwych specjalistów. W przypadku awarii Państwa pojazdu, będącego na gwarancji, oferujemy:

• Szybką interwencję mechanika wyposażonego w sprzęt i narzędzia niezbędne do usunięcia awarii.
• Naprawę samochodu w większości przypadków na miejscu zdarzenia lub odholowanie do najbliższego Punktu Serwisowego Peugeot.
• Wypożyczenie samochodu zastępczego w przypadku, jeśli Państwa pojazd nie będzie naprawiony w tym samym dniu, maksymalnie na 4 dni, do kwoty (z VAT) będącej równowartością w PLN sumy 600 Euro.
• Zakwaterowanie na miejscu w cenie (z VAT) stanowiącej równowartość w PLN 60 Euro za noc dla każdej osoby uprawnionej, przez okres nie przekraczający 3 nocy.

WEZWANIE POMOCY Z TWOJEGO SAMOCHODU

W razie wypadku, awarii lub innego zdarzenia skorzystaj z automatycznego i geolokalizowanego połączenia alarmowego, które zapewnia szybką i skuteczną interwencję.

W przypadku zderzenia Twój samochód automatycznie dzwoni pod numer alarmowy bez żadnych wymaganych działań z Twojej strony. W razie awarii lub wypadku możesz skontaktować się z PEUGEOT Connect Assistance za pomocą przycisku z lwem na desce rozdzielczej lub podsufitce.

APLIKACJA MYPEUGEOT

Dzięki aplikacji MyPeugeot możesz skontaktować się z Pomocą Drogową w każdym momencie.