SKIP TO CONTENT
Nowy SUV PEUGEOT 5008
-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii

Już od 2617 zł brutto/mies (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 160300 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2617 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  (i) Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

 

  • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
  • dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa,

SUV PEUGEOT 5008 –  DUŻY 7-MIEJSCOWY SUV

 

Obdarzony sportowym wyglądem i nowoczesną sylwetką SUV PEUGEOT 5008 w nowej odsłonie. Bogato wyposażone miejsce kierowcy oraz świetne parametry użytkowe dostarczą niezwykłych doznań z jazdy i zapewnią osiągi godne samochodu na dalekie trasy.

 

KUP PEUGEOT 5008 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 5008 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 

ODWAŻNA STYLISTYKA*

*Śmiały design

Nowy wymiar prestiżu.

7-miejscowy SUV PEUGEOT 5008 ma nowoczesną sylwetkę o eleganckich, dojrzałych kształtach, która jest wyrazem równowagi pomiędzy siłą i wysublimowaniem.
Świetnie wkomponowany, imponujący przód samochodu przykuwa wzrok.
Dynamiczną sylwetkę podkreśla chromowana wstawka, która jest przedłużeniem linii reflektorów przednich i biegnie aż to tylnego spojlera
oraz nowe aluminiowe, 19-calowe, wykończone diamentowym szlifem felgi San FranciscoDostępne standardowo wyłącznie w wersji GT Pack, w zależności od kraju.

BEZRAMKOWY GRILL

Nowy, bezramkowy grill z motywem szachownicy, z delikatnie zarysowanymi i wydłużonymi górnymi rogami sprawia, że przód samochodu ma spójne, płynne linie. 


REFLEKTORY PRZEDNIE

Reflektory Full LED z funkcją EVSFunkcja statycznego doświetlania zakrętów, znacząco poprawia widoczność w zakrętach. Dostępna w standardzie w wersjach GT i GT Pack, w opcji dla poziomów wyposażenia ACTIVE i ALLURE, w zależności od kraju., obramowane światłami dziennymi w kształcie „świetlnych kłów” z chromowanymi zakończeniami wyostrzają kocie „spojrzenie” samochodu.

TYLNE ŚWIATŁA

Nowoczesny wygląd tyłu SUV-a PEUGEOT 5008 podkreślają umieszczone idealnie w jednej linii i osłonięte przydymionymi kloszami, nowoczesne tylne światła Full LED z motywem pazurów 3D, ozdobna listwa w czarnym, błyszczącym kolorze oraz sekwencyjne kierunkowskazy.

PANORAMICZNY DACH

Zwieńczony aluminiowymi relingami dach „Black Diamond” podkreśla solidną i płynną sylwetkę samochodu. Otwierany panoramiczny dach przyczynia się do wytworzenia pozytywnego, pełnego światła nastroju w kabinie i zapewnia wszystkim pasażerom moc stymulujących doznań w podróży.

POJEMNE WNĘTRZE

Należący do kategorii samochodów kompaktowych SUV PEUGEOT 5008 ma niezwykle obszerne wnętrze.
Kabina, zaprojektowana w przemyślany sposób, wyróżnia się wyjątkową przestronnością i (niemal) nieograniczoną modularnością, z wariantami od 1 do 7 miejscZmiana aranżacji wnętrza jest łatwiejsza dzięki niezależnym, składanym siedzeniom w drugim i trzecim rzędzie (jest też możliwość wyjęcia trzeciego rzędu siedzeń)..

Bardzo ułatwiono też dostęp do niezwykle pojemnego bagażnikaDuża pojemność bagażnika, od 700 dm³ (VDA 210) do 1940 dm³ (VDA 214). Przedmioty o długości 3,20 m można załadować po złożeniu fotela pasażera z przodu.dzięki bezdotykowemu otwieraniu i zamykaniu automatycznej klapyDostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji.. Wystarczy ruch stopą pod tylnym zderzakiem.

OPCJONALNY PAKIET BLACK

ELEGANCKIE, CIEMNE DETALE

Pozwól się oczarować opcjonalnemu pakietowi BLACK TONEdostępny w najwyższych poziomach wyposażenia gamy GT i GT Pack

  • Bezramkowy grill z logo lwa w odcieniu Dark Chrome,
  • Czarne, matowe oznaczenia i relingi dachowe,
  • Nakładka przedniego zderzaka,  dolny pas tylnego zderzaka, ozdobne wstawki przednich błotników oraz elementy ozdobne dachu i spojlera w czarnym błyszczącym kolorze,
  • Oryginalne, 19-calowe, wykończone diamentowym szlifem felgi aluminiowe Washington w kolorze Black Onyx, pokryte lakierem Black Mist.

SIŁA TECHNOLOGII

Spotęguj doznania z jazdy za kierownicą PEUGEOT i-Cockpit®. 

Nowy SUV PEUGEOT 5008 został wzbogacony o nowy, umiejscowiony na środku deski rozdzielczej ekran dotykowy HD 10” oraz nowy wysoko umieszczony cyfrowy zespół zegarów o przekątnej 12,3” i wysokiej rozdzielczości z możliwością zmiany ustawień i personalizacji, który umożliwia śledzenie najważniejszych informacji związanych z jazdą bez odrywania wzroku od drogi.  

ŁĄCZNOŚĆ

Nowy, 10-calowy, umiejscowiony centralnie ekran dotykowy HD połączono z pakietem nawigacyjnym z funkcją poleceń głosowych, bazującym na usługach TomTomUsługi TomTom® umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe, parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje oraz niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek)., które w czasie rzeczywistym informują o zdarzeniach w ruchu drogowym i niebezpiecznych odcinkach.

Swoje ulubione, kompatybilne aplikacje możesz obsługiwać na ekranie dotykowym dzięki funkcji Mirror ScreenDostępna w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji). Funkcja Mirror Screen umożliwia wyświetlanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna przez aplikację Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 r., przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z technologią MirrorLink® oraz tylko w ramach „PEUGEOT Connect Radio”), pod warunkiem że użytkownik wykupił stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie te trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Więcej informacji na lokalnej stronie internetowej PEUGEOT..

Pasażerowie podróżujący z tyłu mogą korzystać z dwóch gniazd USBDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)do ładowania.

NOWY WYŚWIETLACZ

Głębsze odcienie czerni i lepszy kontrast sprawiają, że nowy, cyfrowy wyświetlacz typu Head-Up o przekątnej 12,3 cala z możliwością personalizacji i konfiguracji zapewnia lepszą jakość obrazu i optymalną czytelność wybranych przez kierowcę informacji.

NOWY EKRAN DOTYKOWY

Nowy 10-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości jest czytelny, a dotykowy ekran umożliwia dostęp do wszystkich funkcji pojazdu oraz opcji łączności.

CZYSTY DŹWIĘK

Wykorzystaj pełne możliwości wysokiej klasy systemu nagłośnienia Focal®Focal® jest francuską marką, światowym liderem w produkcji wysokiej jakości rozwiązań i urządzeń Hi-Fi. Jeden z elementów umieszczono pod fotelem pasażera, tak aby nie zmniejszać pojemności bagażnika. Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji., delektując się czystym, pełnym detali dźwiękiem płynącym z dziesięciu głośników. Głośnik centralny i głośniki wysokotonowe mają atrakcyjne wykończenie w kolorze brązowym Belem. 

WYDAJNOŚĆ 

Dynamiczny i zwrotny, a do tego wyposażony w oszczędne silniki – SUV PEUGEOT 5008 zapewnia wszelkie parametry użytkowe i komfort akustyczny godne samochodu na dalekie trasy.
TECHNOLOGIA

SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU

SUV PEUGEOT 5008 w każdej podróży zapewnia wsparcie licznych systemów wspomagania prowadzeniaDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji), takich jak system automatycznego hamowania awaryjnego najnowszej generacjiWykrywanie obecności pieszych i rowerzystów w dzień i w nocy wraz z ostrzeganiem kierowcy w przypadku ryzyka kolizji. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).czy rozszerzona funkcja rozpoznawania znaków drogowychWykrywanie znaków ograniczenia i końca ograniczenia prędkości, a także znaków stop, zakazu wjazdu, zakazu wyprzedzania itp.W bezstresowym poruszaniu się po mieście pomogą systemy ułatwiające manewrowanie i parkowanieDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji): wizualne wspomaganie parkowania z kamerą 360° i Park Assist.

GRIP CONTROL

Technologia Advanced Grip ControlZoptymalizowany system kontroli przyczepności, działający w 4 trybach: Normalny, Śnieg, Błoto, Piasek. Dostępny jako wyposażenie opcjonalne, w zależności od wersji.zwiększa możliwość panowania nad samochodem.
Dzięki niej kierowca może dostosować przyczepność SUV-a PEUGEOT 5008 do aktualnych warunków pogodowych i drogowych.

Przy stromych zjazdach funkcja Hill Assist Descent ControlHADC: system kontroli prędkości przy jeździe w dół. Dostępny opcjonalnie, w zależności od wersji.pomaga dostosować prędkość.

NIGHT VISION

Kamera na podczerwień systemu Night VisionSystem noktowizyjny. Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)umożliwia wykrywanie obecności pieszych lub zwierząt w odległości do 200 m przed samochodem, poza zasięgiem reflektorów, zapewniając szybszą reakcję podczas jazdy w nocy lub przy ograniczonej widoczności. Obraz, któremu towarzyszy ostrzegawczy dźwięk, pojawia się na wirtualnym wyświetlaczu w polu widzenia kierowcy.

JAZDA PÓŁAUTONOMICZNA

Wypróbuj jazdę półautonomiczną dostępną w pakiecie „Drive Assist Plus”Tylko ze skrzynią biegów EAT8. Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji.. System monitorowania pasa ruchuSystem utrzymujący samochód na wybranym pasie ruchu (z lewej, z prawej lub pośrodku).i adaptacyjny tempomat z funkcją Stop&GoSystem wykorzystuje czujnik zamontowany pośrodku przedniego zderzaka i kamerę w górnej części szyby czołowej.automatycznie dostosowują prędkość samochodu do prędkości pojazdu jadącego z przodu, tak aby utrzymać bezpieczną odległość i zamierzony tor jazdy.

 

DODATKOWE USŁUGI

CZERP WIĘKSZĄ RADOŚĆ Z UŻYTKOWANIA SAMOCHODU MARKI PEUGEOT

Lista usług jest długa, a korzyści – nieograniczone.
Sprawdź, jak PEUGEOT dba o Twoją łączność ze światem.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Modyfikuj ustawienia swojego modelu PEUGEOT SUV 5008 zdalnie, za pomocą bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®W zależności od dostępu do sieci komórkowej i dostępności w danej lokalizacji., i korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług  zsynchronizowanych z Twoim kontem:

  • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane zdarzenia, lokalizacji, itp).
  • Szybki i łatwy dostęp do pomocy drogowej.
  • Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.

DLA BIZNESU

Odkryj PEUGEOT 5008: duży, wysokiej klasy SUV z opcją 7 miejsc, modułowymi rozwiązaniami, nowoczesnymi technologiami i osiągami na miarę profesjonalistów.