SKIP TO CONTENT

Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

 

Skonfiguruj swojego nowego Peugeot 3008

Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot 3008 lub 3008 Hybrid? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu hybrydowego! 
Odkryj dostępne wersje

Peugeot SUV 3008 jest dostępny w następujących wersjach: Active Pack, Allure, Allure Pack, GT, GT Line.  

Prowadzisz działalność gospodarczą? Zobacz nasze wersje dla biznesu: Peugeot SUV 3008 Business .

Wybierz silnik

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz.
Możesz wybrać silnik hybrydowy, jeśli jest dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot  SUV 3008. Jeśli wolisz silnik spalinowy, są dostępne jednostki Puretech i BlueHDi.

Stylistyka i technologie 

Najnowsza generacja systemów wspomagających jazdę w nowym SUV-ie PEUGEOT 3008 zwiększa komfort i bezpieczeństwo na pokładzie, a także towarzyszy Ci podczas jazdy autonomicznej. 

W zależności od wybranej wersji, dostępne są również różne opcje, w szczególności pod względem stylistyki, ale także technologii.

Jeśli chodzi o wygląd, niektóre różnice są godne uwagi, jeśli chodzi o felgi, koła, reflektory i wykończenia na desce rozdzielczej w szczególności. 

Jeśli chodzi o technologie, w zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie. Takie jak Peugeot i-Cockpit 3D, system nawigacji 3D, Peugeot Drive Assist Plus i inne. 

Wymiary Peugeot SUV 3008
Jak przystało na miejski elektryczny samochód, Peugeot SUV 3008  ma 4 447  mm długości, 1 841  mm szerokości i 1 624 mm wysokości. Bagażnik ma pojemność 1 357 litrów.