SKIP TO CONTENT

Od 

1073 zł netto/mies.

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym (WLTP)

5,3 do 7,1 l/100 km

Emisja CO2 w cyklu mieszanym (WLTP)

139 do 161 g/km

Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

JUŻ OD 

1542 zł netto/mies.

Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

Od przeszło 20 lat PEUGEOT Partner jest testowany przez użytkowników. Najnowsza odsłona tego modelu wyposażona w PEUGEOT iCockpit® wyznacza nowe standardy jakości, przyjemności z jazdy i komfortu w segmencie samochodów użytkowych.

WYBIERZ PARTNERA NA MIARĘ SWOICH POTRZEB

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientów – przedsiębiorcom pracującym na własny rachunek lub menedżerom flot – PEUGEOT Partner jest dostępny w kilku wersjach: PRO,PREMIUM, ASPHALT, GRIP oraz 5-miejscowy furgon

CZAS ZA KIEROWNICĄ

Samochód jest Twoim mobilnym biurem?

 

W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

Zalecana wersja: ASPHALT

DŁUGIE TRASY

Przemierzasz wiele kilometrów?

 

W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

Zalecana wersja: ASPHALT

TRUDNE WARUNKI

Jeździsz w trudnych warunkach?

 

W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

Zalecana wersja: GRIP

DO PRZEWOZU 5 OSÓB

Przewozisz ludzi i ładunki?

 

W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

  • Modułowe wnętrze, aby codziennie przewozić do pięciu pasażerów
  • Składany fotel pasażera
  • Komfortowa kanapa w 2 rzędzie
  • Długość użytkowa do 3,5 m

 

Zalecana wersja: 5-MIEJSCOWY FURGON

CIĘŻKIE ŁADUNKI

Przewozisz ciężkie ładunki?

 

Jeśli na co dzień przewozisz ciężkie ładunki, z pewnością docenisz:

  • Ładowność do 1000 kg
  • Wskaźnik przeciążeniaOpcja wyposażenia
  • Pakiet wyposażenia przestrzeni ładunkowejOpcja wyposażenia  z dodatkowym oświetleniem LED i 10 zaczepami do mocowania ładunków
  • Załadunek do 2 europalet już od wersji STANDARD

 

Zalecana wersja: PREMIUM STANDARD o ładowności do 1000 kg

DUŻA PRZESTRZEŃ

Przewozisz duże ładunki?

 

W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

Zalecana wersja: PREMIUM LONG

SKROJONY NA MIARĘ

Wersja PRO umożliwia zaadaptowanie podstawowej wersji samochodu do bardzo konkretnych, ważnych dla użytkownika potrzeb.

PEŁNA GAMA

PEUGEOT Partner jest dostępny w wersji Asphalt, Grip oraz 5-miejscowego furgonu, tak aby spełnić potrzeby każdego klienta.

SPRAWDZONY SAMOCHÓD DLA PROFESJONALISTÓW

NAJLEPSZY PARTNER DO PRACY

PEUGEOT PARTNER został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności:

 

  • wersja STANDARD ma długość 4,40 m, co gwarantuje optymalną długość użytkową, wynoszącą 1,81 m. Dzięki temu w modelu tym można przewozić 2 europalety, a jego pojemność użytkowa wynosi od 3,30 m3 do 3,80 m3, w zależności do wersji.

 

  • wersja LONG  charakteryzuje się optymalną pojemnością przy długości sięgającej ponad 4,75 m (+35 cm). Długość użytkowa tej wersji wynosi 2,16 m, a pojemność części załadunkowej od 3,90 m3 do 4,40 m3.

 

Zbudowany na zmodyfikowanej platformie EMP2 PEUGEOT PARTNER ułatwia manewrowanie ze względu na krótkie zwisy i mały promień skrętu:  średnica zawracania wynosi zaledwie 10,82 m w wersji STANDARD i 11,43 m w wersji LONG.

 

Zarówno w wersji nadwozia STANDARD, jak i LONG ładowność może wynosić od 650 do 1000 kg, w zależności od wersji.  Pakiet wyposażenia przestrzeni ładunkowej* zapewnia dodatkowe oświetlenie i do 10 zaczepów do mocowania ładunku.

 

Przykład zasady: obowiązek korzystania z siatki, zapobiegającej przemieszczaniu się ładunku w kierunku kierowcy.

PARTNER W INTERESACH – Z CHARAKTEREM

Dobrze wiemy, że samochód użytkowy jest nie tylko środkiem transportu, ale też narzędziem budowania wizerunku firmy. Dlatego postanowiliśmy skoncentrować się na stylistyce, komfortowym wnętrzu oraz ergonomii, aby PEUGEOT PARTNER był doskonałą wizytówką.

 

PEUGEOT PARTNER wyróżnia się zdecydowaną linią maski, którą podkreśla nowa, pionowa osłona chłodnicy i zaprojektowane na nowo światła, krótką, maską, wysoko zarysowaną linią okien i krótkimi zwisami. Nasi projektanci poświęcili bardzo dużo uwagi wyciszeniu kabiny, ponieważ wiemy, że tego właśnie oczekują od nas użytkownicy, którzy spędzają wiele godzin w trasie.

 

 

NOWY WYMIAR KOMFORTU W KABINIE

Schowki zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników z różnych branż i są rozmieszczone w łatwo dostępnych miejscach w kabinie: do wyboru jest schowek w desce rozdzielczej, szuflada pod siedzeniem kierowcy, zamykany na kłódkę schowek pod środkowym siedzeniem, półka podsufitowa, a nawet dodatkowy schowek w desce rozdzielczej umieszczony w miejscu poduszki powietrznej, zamontowanej w suficie, który pomieści laptopa z 15-calowym ekranem lub może mieć funkcję chłodzenia. 

 

Aby umożliwić odpowiednie zabezpieczenie ładunku model ten standardowo wyposażono w 6 zaczepów do mocowania ładunku, z możliwością dodania 4 kolejnych w połowie wysokości. Dostęp do wnętrza jest możliwy przez boczne drzwi przesuwne (dostępne w opcji) oraz tylne drzwi (2/3 – 1/3), które otwierają się w maksymalnym zakresie (opcjonalnie można zamówić wersję z klapą otwieraną do góry).

ŁAWKA MULTIFLEX

NOWY WYMIAR KOMFORTU W KABINIE

PEUGEOT Partner może być wyposażony w modułową, składaną ławkę Multiflex: płaska podłoga, pojemność zwiększona do 400 l i długość użytkowa do 3 m w wersji STANDARD oraz nawet do 3,35 m w wersji LONG, przy jednoczesnej możliwości przewożenia 2 osób dzięki składanemu fotelowi pasażera z przodu.

 

Tak rozwiązana przestrzeń umożliwia podróżowanie z przodu 3 osobom, czyli samochodem można przewozić zarówno pracowników, jak i narzędzia. Brak dźwigni hamulca postojowego zwiększa ilość przestrzeni na środku.

 

Wbudowany w oparcie środkowego fotela składany stolik do pisania może stać się twoim mobilnym biurem. Blat można obrócić w kierunku pasażera lub kierowcy.

PEUGEOT i-COCKPIT®

To pierwszy model samochodu użytkowego, w którym PEUGEOT i-COCKPIT® jest wyposażeniem standardowym:  nowoczesna stylistyka oraz kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i duży, 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, ułatwiają manewrowanie i zapewniają przyjemność z jazdy dzięki ergonomicznej pozycji za kierownicą – pionierskiej w tym segmencie.

W modelu PEUGEOT PARTNER pierwszym elementem, który przykuwa wzrok jest PEUGEOT i-Cockpit®.

Wszystko jest w zasięgu ręki, tak aby kierowca mógł skoncentrować się wyłącznie na drodze. Kompaktowa kierownica o spłaszczonym kształcie sprawia, że jazda staje się intuicyjna i dynamiczna. Na położonym na linii wzroku kierowcy panelu wskaźników pojawiają się wszystkie najważniejsze informacje, umożliwiające komfortową jazdę, bez konieczności odrywania wzroku od drogi. 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy umiejscowiony na środku deski rozdzielczej i zwrócony w stronę kierowcy umożliwia obsługę najważniejszych funkcji: radia, nawigacji, ustawień pojazdu, telefonu itp.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Korzystaj z technologii do niedawna zarezerwowanych dla samochodów osobowych.

PEUGEOT PARTNER – ZABUDOWY

Pełna gama profesjonalnych zabudów. Niezawodne i funkcjonalne rozwiązania, które oferują współpracujące z nami firmy zabudowujące.

 

Doskonale zaprojektowana wersja bazowa przeznaczona do zabudowy umożliwia naszym partnerom adaptację samochodu do potrzeb coraz bardziej wyspecjalizowanych klientów.

 

Nie ma znaczenia, czy jesteś hydraulikiem, florystą, restauratorem czy dostawcą towarów – PEUGEOT PARTNER jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

PEUGEOT Partner został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitych kosztów posiadania (TCO). Specjaliści PEUGEOT stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, tak aby zapewnić maksymalną wartość pojazdu przy odsprzedaży.

 

Równie starannie przygotowano ofertę wersji wyposażenia, aby zminimalizować koszty rutynowych czynności serwisowych i zużycie paliwa.