Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot 508? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu ehybrydowego! 

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz. Możesz wybrać silnik hybrydowy, jeśli jest dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 508. Jeśli wolisz silnik spalinowy, są dostępne jednostki Puretech i BlueHDi.

Skonfiguruj swojego własnego Peugeot 508 ! Dostosuj swojego Peugeot high-end sedan za pomocą Konfiguratora: wybierz wersję, silnik, skrzynię biegów, kolor i cechy.

 

 

W zależności od wybranej wersji, różne opcje są dostępne dla Ciebie, jak również, w zakresie projektowania w szczególności, ale także w zakresie technologii.

Jeśli chodzi o design, pewne różnice są zauważalne w zakresie obręczy kół, kierownicy, reflektorów LED, jak również wykończenia deski rozdzielczej.

Jeśli chodzi o technologie, w zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie, takie jak Peugeot i-Cockpit 3D, system Night-Vision, Peugeot Drive Assist Plus i inne.