SKIP TO CONTENT

SKONFIGURUJ SWOJEGO NOWEGO PEUGEOT 508

Interesuje Cię Peugeot 508? Spersonalizuj go za pomocą konfiguratora Peugeot: wybierz wykończenie, silnik, kolor, wyposażenie i poczuj się jak za kierownicą swojego przyszłego sedana z górnej półki!

WYMIARY PEUGEOTA 508

Ten sedan z najwyższej półki ma 4750 mm długości, 1860 mm szerokości i 1405 mm wysokości. Pojemność bagażnika wynosi 487 dm3. Wymiary te dotyczą wszystkich wersji.

 

 

ODKRYJ DOSTĘPNE WYKOŃCZENIA

Peugeot 508 jest dostępny w następujących wersjach: Active Pack, Allure Pack i GT z silnikiem spalinowym oraz Allure i GT z silnikiem hybrydowym.
 
Jesteś profesjonalistą? Odkryj nasze wersje Business z Peugeot 508 Active Business i Peugeot 508 Allure Business.

 

WYBIERZ SWÓJ SILNIK

Ciesz się wszechstronnością naszego topowego sedana za kierownicą PEUGEOT 508 HYBRID. 
 
W trybie elektrycznym możesz cieszyć się przyjemnością jazdy dzięki cichej pracy, niskim wibracjom i zerowej emisji CO2 przy wjeździe do stref ograniczonego ruchu. 
 
Dzięki wydajności silników hybrydowych, benzynowych i wysokoprężnych, PEUGEOT 508 zapewnia płynną jazdę i wzorowe trzymanie się drogi dzięki kontrolowanemu zawieszeniu.

 

DESIGN I TECHNOLOGIA

W zależności od wybranej wersji, dostępnych jest również wiele opcji, szczególnie pod względem wyglądu, ale także technologii.
 
Pod kątem stylistyki występują znaczące różnice w obręczach kół, kierownicy, reflektorach LED i wykończeniu deski rozdzielczej.
 
Jeśli chodzi o technologię, w zależności od wybranej wersji, niektóre podstawowe technologie będą standardowo dostępne, takie jak Peugeot i-Cockpit 3D, system Night Vision, Peugeot Drive Assist Plus i inne.