SKIP TO CONTENT
Konfigurator

Skonfiguruj swój samochód dostawczy Peugeot Boxer

Chciałbyś kupić Peugeot e-Boxer? Spersonalizuj go za pomocą konfiguratora użytkowego Peugeot: wybierz długość, wykończenie, silnik, kolor, wyposażenie i zaprojektuj siebie za kierownicą swojego przyszłego 5-9-miejscowego vana.

Poznaj wersje dostępne w Peugeot Boxer


Furgonetka Peugeot Boxer jest dostępna w wersji Premium do konfiguracji "à la carte", w wersji "prekonfigurowanej" Asphalt do przewozu ładunków wielkogabarytowych lub ciężkich oraz w wersji e-Boxer do jazdy w 100% elektrycznej.

 

Silniki Peugeot Boxer


W zależności od wybranej wersji, możesz następnie określić silnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zdecyduj się na silnik elektryczny o mocy 120 KM, jeśli pozwala Ci na to wybrany trim Peugeot Boxer. W przeciwnym razie, jeśli wybierzesz silnik spalinowy, dostępne są również silniki BlueHDi 120, BlueHDi 140 i BlueHDi 165, wyposażone w skrzynię biegów BVM6 S&S.

 

Modułowość i wymiary Peugeot Boxer


Peugeot Boxer posiada szeroko otwierane drzwi oraz drzwi uchylne do wysokości 2,03 m o szerokości użytkowej 1422 mm, a także próg załadunkowy o szerokości od 493 do 602 mm, który ułatwi Ci załadunek i rozładunek. Furgon Peugeot Boxer jest dostępny w 4 długościach (L1, L2, L3 i L4) i 3 wysokościach (H1, H2 i H3) dla optymalnego codziennego użytkowania.