SKIP TO CONTENT
PEUGEOT INCEPTION CONCEPT
 
 
PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZISIAJ.

OTO PEUGEOT INCEPTION CONCEPT.


Świat się zmienia... i marka PEUGEOT jest gotowa podążać za nim.

Samochód koncepcyjny PEUGEOT INCEPTION CONCEPT przewodzi tej zmianie i reprezentuje kolejną generację samochodów,

które zostały zaprojektowane jako samochody elektryczne i pojawią się na drogach już w 2025 r.

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZISIAJ.
OTO PEUGEOT INCEPTION CONCEPT.

Świat się zmienia... i marka PEUGEOT jest gotowa podążać za nim. 
Samochód koncepcyjny PEUGEOT INCEPTION CONCEPT przewodzi tej zmianie i reprezentuje kolejną generację samochodów, które zostały zaprojektowane jako samochody elektryczne i pojawią się na drogach już w 2025 r.
 
 
ELEKTRYZUJĄCY
ALLURE

Design modelu PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, wyraża się kocią sylwetką, zmysłowymi liniami, drzemiącą w nim dynamiką, podświetlonym przodem oraz motywem pazurów (z przodu i z tyłu) charakterystycznym dla marki.

Skyspace zmienia kolor w zależności od oświetlenia, jasność i wyrafinowanie to jego znaki szczególne. 

ELECTRIFIED WITH
ALLURE
Design modelu PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, nazwany Feline Future, wyraża się kocią sylwetką, zmysłowymi liniami, drzemiącą w nim dynamiką, podświetlonym przodem oraz motywem pazurów (z przodu i ztyłu) charakterystycznym dla marki. Skyspace zmienia kolor w zależności od oświetlenia, jasność i wyrafinowanie to jego znaki szczególne. 
 
 
PEŁEN
EMOCJI

Cockpit® nowej generacji odkrywa przed nami nieznane dotąd wrażenia z jazdy i zapewnia nowy sposób panowania nad samochodem.

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT sprawia, że jazda samochodem staje się przyjemnością dla nowego pokolenia. 

W nim prowadzisz samochód opuszkami palców – a czasami nawet one biorą sobie wolne!

PEŁEN
EMOCJI
Cockpit® nowej generacji odkrywa przed nami nieznane dotąd wrażenia z jazdy i zapewnia nowy sposób panowania nad samochodem. PEUGEOT INCEPTION CONCEPT sprawia, że jazda samochodem staje się przyjemnością dla nowego pokolenia.  W nim prowadzisz samochód opuszkami palców – a czasami nawet one biorą sobie wolne!

NOWE GESTY

Cześć Hypersquare Pilotowanie tabletem i intuicyjnymi interakcjami, które przypomina sterowanie rzeczywistością w grach, to istna rewolucja w świecie motoryzacji.

INTELIGENTNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA 

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się dzięki INCEPTION CONCEPT Autodrive. 

PERFEKCYJNIE CYFROWY: 

Zaawansowany cyfrowy pulpit dzięki zespołowi zegarów Halo wyświetla na linii wzroku kierowcy stale odświeżane informacje o jeździe.  

WIĘCEJ PRZESTRZENI:

Przesiądź się z tradycyjnej kabiny pasażera do salonu samochodu zaprojektowanego jako pojazd elektryczny z immersyjnymi fotelami, w których możesz cieszyć się ekranem HDMI i inteligentnymi schowkami.
 
 
ETYCZNA
DOSKONAŁOŚĆ

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT prezentuje techniki i technologie, które wiodą nas w kierunku neutralności węglowej.

Ciesz się szerokim widokiem na świat w kabinie wykończonej ekologicznymi surowcami. 

ETYCZNA
DOSKONAŁOŚĆ
PEUGEOT INCEPTION CONCEPT prezentuje techniki i technologie, które wiodą nas w kierunku neutralności węglowej. Ciesz się szerokim widokiem na świat w kabinie wykończonej ekologicznymi surowcami. 
PRZEJŚCIE NA ZEROEMISYJNOŚĆ
Zmniejszenie masy, ilości odpadów oraz zużycia węgla o 50% do 2030 roku to etap na drodze do neutralności węglowej PEUGEOT do 2038 roku.

800 KM

Superszybkie bezprzewodowe ładowanie, które pozwala zwiększyć zasięg samochodu o 30 km w 1 minutę lub o 150 km w 5 minut

ELEKTRYCZNA MOC:

Silnik o mocy 500 kW, który pozwala przyspieszać od 0 do 100 km/h w 3 sekundy
 
 
DESIGN
PEUGEOT
Proces kreatywny
DESIGN
PEUGEOT
Proces kreatywny
 
 
AKTUALNOŚĆI
AKTUALNOŚĆI
 

PEUGEOT X EMERIC TCHATCHOUA, TWÓRCA MARKI 3.PARADIS.  EKSCYTUJĄCA PREMIERA

W trakcie europejskiej premiery samochodu koncepcyjnego PEUGEOT INCEPTION CONCEPT PEUGEOT ogłosił swój pierwszy z serii projektów realizowanych we współpracy z utalentowanymi projektantami z różnych branż, z udziałem Emerika Tchatchoua, twórcy marki odzieżowej 3.PARADIS.

 

Przy okazji prezentacji modelu koncepcyjnego w Paryżu młody francuski projektant pokazał także wyjątkową odzież, zainspirowaną rewolucyjnymi trójwymiarowymi materiałami, które zastosowano w modelu PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, a także podzielił się z publicznością swoją optymistyczną wizją przyszłości przepełnionej ELEKTRYZUJĄCYMI EMOCJAMI. 

Prezentacja PEUGEOT INCEPTION CONCEPT na targach CES LAS VEGAS – najbardziej wpływowym na świecie wydarzeniu dla branży technologicznej. Targi CES, uznawane za sprawdzony poligon doświadczalny dla innowacji, to oczywisty wybór do zaprezentowania nowego rozdziału historii PEUGEOT.